Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • studna261

    Těšíte se na pátý plnohodnotný díl herní série Ghost Recon, Rainbow Six, Far Cry, Just Dance,...

    Mají hodně velké plány do budoucna, a přeji jim to. *1* *5*
    • Jazz
      Pětky ?!
      Splinter Cell 5 už vyšel *3*
  • První dvě DLC do hry The Elder Scrolls V: Skyrim budou po dobu jednoho měsíce exkluzivně k dostání...

    to at si klidne konzolisti strci do prd*ele, az vyjde contruction set tak se jim my pcckari muzem v klidu smat, oni budou mit 2, my 2 000....
    • God-of-War

      Hře Grand Theft Auto V propůjčí podle IMDB svůj hlas Young Maylay, který v minulosti nadaboval...

      ty si kus ...... *1*
    • MrSanta
      DLC měsíc později - to je fakt prů*er *7*.
      V našich končinách je to spíš výhoda - třeba to díky tomu stihne Cenega přeložit a budem je mít k dostání ve stejný čas jako zbytek PC světa.
      • Cenega a přeložit:D?
    • Ringwraith
      Bože je to nutný...

      Konzolisti si nic nikam strkat nemusí, to Microsoft zaplatil exkluzivitu pro Xbox, ne oni.

      Jsou to pitomci jako ty, kteří jen vytváří napětí mezi konzolisty a PCčkáři.

      "My máme to, a vy zase to a sežerte si to a blablabla". Bež se radší hádat se sousedem, kdo má větší komín ty stereotype závistivýho čecha.
      • No muzete si tu na paragony hrat jak dlouho chcete,ale s tim construction setem ma pravdu.....
        • Ringwraith
          No jasně že má. Ale to neznamená, že to musí napsat takto.

          A na paragona si nehraju, nejsem Shepard.

          Jo na net unikly konce z ME3. Jsou celkem tři hlavní s různýma malým změnama podle toho, kdo zemře. Jsou následující:
  • Amylee.Anderson

    Těšíte se na pátý plnohodnotný díl herní série Ghost Recon, Rainbow Six, Far Cry, Just Dance,...

    Ok, to s Assassin's přestává bejt vtipný. Já myslela, že bude AC3 a konec. :-/ Sice tu furt píšu, že dokud to vydávaj a je to dobrý, tak neva, ale... Třeba věci jako Brotherhood jsou fajn, ale tohle je moc..
    • Jazz
      Pátej díl AC je AC3...
    • Tady nejde ani tak o to, ze treba nekdy v budoucnu vydaji AC4 a AC5 (pravdepodobne uz na novou generaci konzoli). Oni se spise snazi, aby jim tyto domeny nahodou nekdo nevyfoukl, jako to bylo (tusim) s Activision a Modern warfare 3. Takze krok je to docela rozumny. Osobne necekam ze vypusti tolik verzi Just Dance. Navic, jakakoliv domena s pomlckou je trochu divna ... cekal bych tedy, ze domeny AsassinsCreed3, 4, 5 uz maji hezkou dobu zaregistrovany.
  • Do Counter Strike: Global Offensive se nechystá žádné DLC.

    No, tenhle přístup se mi líbí.
    • Ono taky jaky DLC by mohli zakomponovat do CS?... Leda mapy,ale stejne se tam opet objevi 2 3 zakladni,ktery se budou hrat nejvic...a vzhledem k povaze hry prodavat zbrane jako DLC si dovolit nemuzou.
      • Důvod, proč tohle neni jako DLC je ten, že na CSS si určité množství lidí prostě zvyklo a nechtějí ho moc měnit, ty zůstanou u CSS a ostatní, kdo preferují CS 1.6 (nebo by rádi kombinaci 1.6 a CSS) půjdou na GO, nebo zůstanou u 1.6. Jde o to, že timhle se nikdo nenaštve a za cenu velmi nízkou (předběžný odhad je 300-400 Kč, což je i dnes cena některých DLC a menších datadisků) dostanete vylepšenou hru a pro případ stará zůstane tou starou :D.
  • Alien Breed den na Steamu

    http://store.steampowered.com/sub/7678/
    • Team 17 ? Nebo prvoplánové vytěžení dobrého jména ?

      Hra u které tři díly vyšly v průběhu pěti měsíců ? FCK .. Shadowgrounds navíc ducha originálu trefily mnohem lépe .
  • Jablonec n.N.

    OffTopic jak poleno - je tu nekdo z jablonce nad nisou?
    Budu se tam pristi tyden zase zdrzovat, a rad bych si tam koupil skyrim.
    Na internetu se mi ale herni kram najit nedari, a kdyz jsem tam byl posledne, tak jsem taky nic kloudnyho nenasel..
    Nejakej obchudek, kde ho budou urcite mit? Pekne prosim?
    • froztik
      Proč se par minut neprojedeš a nekoupíš ho v Liberci ?
  • Ringwraith

    Skeny z Official Nintendo Magazine December 2011

    Tak jak jsem slíbíl, tady jsou skeny recenze The Legend of Zelda: Skyward Sword otištěná v Official Nintendo Magazine December 2011, kterou jsem osobně naskenoval. Rozlišení skenů je kolem 1700x2400 pixelů.
    http://www.uloz.to/11007836/review-zip

    A pro ty, co se Zeldou ještě nemají zkušenost tu mám článek popisující historii série, kde se dozvíte vše potřebné o jednotlivých dílech. Po přečtění se vám možná začne chtít si některý zahrát.
    http://www.megaupload.com/?d=FSELJNJL
    • Ringwraith
      A ještě je tu bonus pro kolegu Dethkloka.
      V tomto čísle ONM jsou i pěkná preview Pandora's Tower a The Last Story a říkal jsem si, že by tě mohly zajímat.
      http://www.megaupload.com/?d=QVBJL838
      http://www.megaupload.com/?d=7LD3K4OS
      • Super! Moc dik. Tedka jedu na pomalym dial-upu takze to nemuzu stahnout, ale zitra pujdu do knihovny robit research, takze to nactu tam. jeste jednou dik!
  • Ringwraith
    Hele co mi s dvoutýdenním zpožděním přistálo ve schránce. Během dneška naskenuju.

    http://i40.tinypic.com/2v1mccx.jpg
    • EuroSamurai
      Nescháníš spolubydlícího ?:D
      • nezapomente si sebou vzit toho tretiho dickosaje si muzete udelat poradnou homojapkohentai party aspon od vas bude na chvilku klid a ne dve ste prispevku za den a kdyz ste u toho praci si take muzete najit
        • A hele ho, uz je tady zas, ocasek. Veril bys, ze mi tve prispevky docela chybely? Alespon mame neco dalsiho, cemu se zasmat :)
          • vsichni nejsou decka jako ty aby mohli celej den otravovat na netu a myslet na ocasky ty homoklado a pokud se chces zasmat tak zkus zrcadlo ale to uz mate beztak praskly
            • Nekdo nam tady papal vtipnou kasi...
          • EuroSamurai
            Že na něj vubec reaguješ, škoda energie kterou musíš vynaložit na psaní komentu. :D
  • Gabe Newell zřejmě nabídne Portal 2 a DotA 2 na STEAMU zcela zdarma jako omluvu za únik dat.

    Akože viem, že Valve sú oproti všetkým tým ostatným nenažrancom dobráci, ale to by bolo trochu veľa. Treba CS:Source, či L4D1 zadarmo, to by bolo fér a veľmi dobré, ale pol roka starý, cenami ovenčený Portal 2? A ešte ani nevydané pokračovanie intrákovej návykovky Dota? Skôr by som veril tomu, že Dota 2 bude Free to Play a Portal 2 dajú do nejakej 3,74€ akcie ako to býva každú chvílu s L4D2.
  • Na poslední chvíli přejeme vše nejlepší konzoli Playstation 3 - dnes slaví páté narozeniny.

    Nejvyšší čas zdechnout! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit