Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EA vzkazuje, že průměrnému hráči zabere dohrát singleplayer hry Need for Speed: The Run nikoliv...

    To už je jak "Za kačku svlékačku" .
    • Mě to teda připadá spíš jako "Za tisíkačku kakačku přimo do pusy". *16*
  • EA vzkazuje, že průměrnému hráči zabere dohrát singleplayer hry Need for Speed: The Run nikoliv...

    Baldur vzkazuje, že nadpriemerný hráč nemá o Need for Speed: The Run záujem *7*
  • Hanzales

    EA vzkazuje, že průměrnému hráči zabere dohrát singleplayer hry Need for Speed: The Run nikoliv...

    cha a to je ono "singleplayer"...
    Kde jsou ty časy starých NFS s Porche Unleashed v čele. Ty měly navíc tratě dost jedinečné a docela vypiplané. Třeba takové uličky a zkratky v nějaké zástavbě na jinak tuším outdoor trati něměly chybu a člověka bavilo jezdit závody i jen tak a třeba zdokonalovat čas a nahánět setinky.... Kariéra tam byla jako bonbón(ek)
    Teď je to fakt jen široká asfaltka a tím neustále se dobíjejícím turbem to úplně ztrácí, tak nějak... něco podstatného. Už to prostě není o dobře zajeté trati a šikovném předjíždění soupeřů, ale o tom, jak tam to nitro správně nadávkujete a dobře nahodíte "drift". Neberte mně špatně, užil jsem si všechny díly až na Carbon a třeba nové hot pursuit si na večer s gamepadem střihnu rád. Jen tak nějak konstatuji, co mi na nových NFS poslední dobou chybí a vadí. Je to prostě jiná hra :/ To ještě radši ani nelovím vzpomínku na to, jak jsem vzal tehdy snad prvně do pracek volant (tuším nějaký MS) a pocit s Porshe 911 ve výše zmíněných uličkách a na dálnici byl dosti "jízdní" a ty momenty se prostě nezapomínají.
    No a Shifty mi spíše připadají jako rFactor s vylepšenou grafikou a mírně osekanou fyzikou ...no oproti některým modům notně osekanou fyzikou, zabalený do nějaké té kariéry, která za něco stála až u druhého dílu. Teď už jsem jen zvědavý, jestli od těch kořenů (nfs2-3) dospějí taky zase k té pětce ;o)
    • Od porsche unleashed(jeden z nej dilu) to slo s NFS docela z kopce.Akorat Shift trochu vystoupil z te sedi poslednich dilu nfs.
      The run me vubec nebere.
  • Merwis

    Ve vývoji je nový díl herní série Command & Conquer.

    Ou, kéž by se jednalo o pokračování Generals.. *14*
  • John Carmack neočekává, že chystaná nová generace konzolí přinese výrazně vylepšenou grafiku.

    Carmacku, Carmacku jen si kopeš hlubší hrob. Pomaluje a jistě si začínáš sr... do huby! Ještě nedávno jsi říkal že by RAGE mohl vypadat i 10x lépe! Tohle už není staré dobré inovativní ID. Jen další vývojář co se veze na mainstremu. Ve finále zakončená sračkojidním RAGE, převzaté animace z bioshock, nelogickej rádoby otevřenej koridor, nesmysl questy, trapné postavy a AI, rána paždou efektivnější než kulka do hlavy, nevyvážené zbraně, primitivní závody, trapné puzzle, bosové očouzený jak z resistance atd. atd. jeden z nejhorších AAA titulů roku MG... FY Carmack FY
  • Všechny tři verze stříleky Brink, která se Danovi před párměsíci moc nezamlouvala, se dočkají...

    No ted uz je to celkem jedno, kdyz je ta hra mrtva (minimalne na PC)
  • Games? Kolik vas stoji ta reklama na FB?
  • PS3 verze Assassin’s Creed: Revelations zabírá na disku 4,38 GB volného místa.

    Co to je za blbost? Ze zabira volne misto? Kdyz uz to ta je nainstalovane, tak to misto uz neni volne. Proste melo byt napsane, ze instalace zabere volne misto a ne ze zabira, protoze je logicke, ze to misto muselo byt volne, aby mohlo byt zabrano a kdyz uz je zabrano, tak neni volne.
    • Tvoje problemy by som chcel mat... :)
      • PS3 verze Assassin’s Creed: Revelations zabírá na disku 4,38 GB místa.

        lol tak na tohle tema jsem vyplytval asi 3 minuty sveho casu, strasnaaa ztrate, do konce zivota toho budu litovat xD proste jak jsem si to precetl tak mi to hned bilo do oci, ver ze mam plno jinych starosti, ale pokud tohle nevyzaduje dost casu, tak si rad rypnu xD
        • posila
          a to jsou dalsi 3 minuty ... se ti to pekne sklada :)
          • Hanzales
            oooh, to je tak perfektní minithread, že jsem při tom smíchu kliknul na + 2x a ono to přibralo, ale asi je to tak dobré, že jen shodou náhod někdo kliknul zároveň se mnou :)
  • EuroSamurai

    PETA: “Mario Promotes Animal Cruelty”

    http://1url.cz/IMC4 *1*
    • MrSanta
      PETA - People Eating Tasty Animals
  • MidnighT91
    Která strana je ta správná císařstvý nebo bouřné hávy ??? Císařské nemám rád ale taky nemám nic proti elfům...
    • To zní skoro jak ze Zaklínače. :)
      • Inquisitor
        To viš elfové dělají bordel všude :)
        • MidnighT91
          Proč se hávy vlastně vzbouřily proti císařstvý???... Jsem zase zmatenej, na cestě jsem potkal skupinku, tuším že Tamrielských elfů se zajatcem a když jsem je oslovil tak na mě vyrukovaly s otázkou jakého boha uctívám a s tím že můžu uctívat jen jednoho boha (mám dojem že Talose ale možná se pletu) Nepodporuje tyhle elfy právě císařstvý ??? Protože moje odpověď byla že si budu uctívat koho chci... Neskoničlo to hezky... Jestly jsou elfové ve skyrimu takový parchanti tak potom vím která strana je ta správná... Jakej je pravej důvod povstání???
          • MrSanta
            Myslím, že je to právě naopak - elfové císařské donutili, aby postavili uctívání Talose (původem norda) mimo zákon. Ale nejsem si jistej, hraju za orka a tomu je to absolutně u pr*ele.
            • MrSanta
              MidnighT91: Asi jo, můj ork politickou situaci nesleduje. Navíc mám zatím nahráno jenom 22 hodin a pořád se tak nějak popelím kolem Whiterunu. Mám splněných pár questů z hlavní linie a jinak dělám náhodné úkoly a questy pro Companiony. Tady máš odkaz na stručnou historii Aldmeri Dominion: http://www.uesp.net/wiki/Lore:Aldmeri_Dominion
              PS: uesp.net je poslední dobou nějaký pomalý. Asi je tam po startu Skyrimu velký nával, takže buď trpělivý. A jestli neholduješ angličtině, tak tam ani nelez.
            • MidnighT91
              Takže elfové ve skyrimu nejsou nijak vznešení a nenávis lidí k nim je oprávněná, císařští jsou utlačovatelé a bouřný háv zabil jejich krále v čestném boji... Hraju za norda takže správná volba pro mě a obyvatele skyrimu by měla být rebélie...
    • Ani jedna není správná. Záleží na tvým přesvědčení. Já nejsem pro xenofobní a osamocenej Skyrim, navíc jsem starej Říšskej a mám slabost pro Legii, moje pomoc byla jasná.
      • John Carmack neočekává, že chystaná nová generace konzolí přinese výrazně vylepšenou grafiku.

        Tak tak. Obě skupiny mají svoje pro a proti, žádná z nich není ta kladná a záleží čistě na tobě, koho bys radši viděl u moci. Jestli budeš držet tradici a táhnout s říší, nebo jestli se přidáš na stranu rebelů, kteří bojují za "čistý" Skyrim. Přístup, jakým se říše staví k zajatcům a potlačování svobodný víry mě ze začátku lákalo k bouřlivákům. Jenže pak mě Jako Bretonce pár Nordů z ničeho nic napadlo, ať prý táhnu. Tak jsem se naštval a beru quest po questu, jak mi zrovna přijde po chuti. Ještě nevím, jestli je nějaká přesně a přímo spjatá linie úkolů za jednu či druhou stranu (což asi určitě je), takže dělám vše ostatní a tepu je všechny, mezky tvrdohlavý *1*
        • Safra to ani u nejnovějšího desítkového RPG nemůžu být svobodný nerkromant a jít proti všem zlořádům ? .... :(
      • MidnighT91
        Bouřné hávy jsou xenofobní ale mě elfové nevdí takže by volba měla bejt jasná jenže císařští mě chtěly bezdůvodně popravit a to se přece nedělá... ve výsledku my příjdou jako daleko horší možnost s takovým prosazováním zákonů (popravte ho protože není na seznamu WTF?!... Je to dilema, fakt nevím ke které straně jít...
        • Císařští mě chtěli popravit a hávy zavraždit v podzemí zatímco nad námi řádil drak. Hofno nebo fík, hlavně když to chroustá..
          • MidnighT91
            No jo zapoměl jsem že i hávy mě chtěly zabít nějak jsem to přehlídnul, fakt díky už vím kterou stranu zvolím... btv dost mě zamrzelo že stařík Kodlak umřel dřív než jsem ho zbavil kletby... skyrimská země nasaje krev všech členů stříbrné ruky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit