Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes vydanou hru The Elder Scrolls V: Skyrim hraje přes 230 tisíc STEAM hráčů najednou.

    Musim rict ze je mi cti byt jednim z nich :D
    • Dnes vydanou hru The Elder Scrolls V: Skyrim hraje přes 230 tisíc STEAM hráčů najednou.

      i krabicovka jede pres steam, az na to ze hru nainstalujes z DVD
      • Takže to můžu jen aktivovat na Steamu a DVD zahodit?
        To by mi ubralo jeden z důvodů, proč nekupovat krabicovku.
        Další zbytečné DVD valící se někde v pokoji mě iritují. Tím víc, že se často ztrácí nebo přestávají fungovat.
        • A vidis to... Ja DVD neztracim, neskrabu, ...
          Mno cekal bych na normalni otazku normalni odpoved, ale i tak dik *3*


          Jak to teda je, jestli mi to nekdo muzes rict primo.. ?
          • Navic to prej na steamu nejde koupit z ceskyho uctu?

            Zalozit treba US ucet a zaroven platit ceskou kartou jde? Znam spis pripady, kdy ne...
            • Nevím o tom, že by byl Steam nedílná součást, to se mi nezdá. A jo, u nás se to na Steamu koupit nedá. Jen se zahraniční kartou a účtem.

              Jinak já svojí otázku myslel vážně, jen jako protipól :)
      • Takze se steam musi instalovat a provozovat tak jako tak?
        To by mi potom ubiralo jeden z duvodu pro krabicovku...
        Kazda dalsi "zbytecna" aplikace v PC me irituju. Tim vic, kdyz bezi pri hrani her *4*
    • Jazz
      230 000 magorů...
      • Rekl BF3 magor....
        • Jazz
          Yup, si piš
    • Dnes vydanou hru The Elder Scrolls V: Skyrim hraje přes 230 tisíc STEAM hráčů najednou.

      nejak to nechapu, chtel sem si skyrim koupit na steamu a nejak ju tam nemuzu najit! wtf????
      • Ringwraith
        V Česku si ho na Steamu nemůžeš koupit.
        Musíš si koupit krabicovku od Cenegy, která je v češtině.

        Nebo nějak ochcat regionální omezení na Steamu... ale na to si musíš přijít sám.
        • takze kdyz si koupim funkcni key na steam verzi a rucne zadam tak me to pude?? v cestine to tam asik teda nebude coz? ale to by ani nevadilo jen prijemny bonus
          • Ringwraith
            No mělo by to jít... nevidím důvod proč ně. Při nejhorším to bude chtít nějakou VPN.

            A v češtině to nebude no...
            • První dvě DLC do hry The Elder Scrolls V: Skyrim budou po dobu jednoho měsíce exkluzivně k dostání...

              uz sem to tu postoval:

              http://store.steampowered.com/app/72850?cc=us

              anebo google cache:
              http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:1qfkXgXuUuQJ:store.steampowered.com/app/72850+skyrim+steam&cd;=1&hl;=cs&ct;=clnk%E2%89%B7=cz&client;=firefox-a
            • Ringwraith
              No jo, při koupi příme ze Steamu ne.

              Ale může koupit retail CD klíč třeba odsud:
              http://www.intkeys.com/index.php?main_page=product_info&cPath=74&products_id=314

              No a při zadávání klíče do Steamu musíš mít VPN
            • VPN ti nepomuze. Vse se odviji od toho, kde mas zaregistrovanou kreditku a domovskou adresu. Takze i pres VPN ti Steam Skyrim v Cesku asi neproda. I kdyz nevim jak to funguje pres Paypal ... ale i tam musis zadavat adresu. Jedina moznost je sehnat nekoho, kdo ti to koupi ze zahranici.
  • GlaDOS

    Gabe Newell zřejmě nabídne Portal 2 a DotA 2 na STEAMU zcela zdarma jako omluvu za únik dat.

    *1* cha cha chá, he he ehm hmm. a teď vážně, Gabe nám k tomu přihodí ještě všechny díly série Half Life. nene, tomuto nevěřím. Valve není charita.
    • Amylee.Anderson
      A TO by se mi líbilo! :D
      • A ja myslel,ze jako mistni nejvetsi fanousek HL ,vsechny dily vlastnis.Jak posetile to ode mne bylo.
    • EuroSamurai
      Mohli by jako odškodný pomoct tvurcum Black Mesa: Source abysme si to už konečně mohli zahrát :D
      • Gabe Newell zřejmě nabídne Portal 2 a DotA 2 na STEAMU zcela zdarma jako omluvu za únik dat.

        a nebo vydat epizodu 3(nebo HL3)
  • Víkendová Akce na STEAMu

    F1 2011 + Dirt3 jen za 27,19 Eur
  • Gabe Newell zřejmě nabídne Portal 2 a DotA 2 na STEAMU zcela zdarma jako omluvu za únik dat.

    Kecy v kleci, dá nám tak maximálně klobouk do TF2 a budem rádi *13*
  • Podle BBC došlo za posledních 5 let k nárůstu stahování ilegálního softwaru o 20%.

    A o kolik narostl prodej legálního SW?
    • o 60% :)
  • ucho

    Gabe Newell zřejmě nabídne Portal 2 a DotA 2 na STEAMU zcela zdarma jako omluvu za únik dat.

    to samozřejmě nemá žádnou logiku, proč by jako omluvu dával hru, kterou většina lidí má. tím by se moc neomluvil. samozřejmě bude rozdávat batman arkham city, to dá rozum.
    • určitě budou rozdávat hru za 60 dolarů a víc (v případě PS3)... Jasná věc.. Portal 2 ne každej má, Dota se taky hodí, buďte rádi, že vubec něco dostanete de facto zadarmo..
      • ucho
        říká ti něco ironie? :)
    • MrSanta
      Já bych radši třeba Last Remnant, Fallout: New Vegas nebo Divinity II: The Dragon Knight Saga. Ať prostě Gabe jukne do mého wishlistu a vybere něco z něj *1*
      • ucho
        divinity 2 vyšlo v levelu, last remnant už byl na steamu v akci za pakatel, new vegas by mohlo být v akci na vánoce.
  • Gabe Newell zřejmě nabídne Portal 2 a DotA 2 na STEAMU zcela zdarma jako omluvu za únik dat.

    Fake
  • Nejede Vám Call of Duty Elite? Zjistěte zda je (či není) závada na Vašem počítači.

    Na PC prece elite neni :)
  • Ringwraith

    Skyward Sword pokračuje v nádherné šňůře perfektních hodnocení

    Dámy a pánové pohleďte prosím:
    http://wii.ign.com/articles/121/1212220p1.html

    Zdržím se vlastního komentáře, protože není nutný. Stačí snad jen toto:
    The Legend of Zelda: Skyward Sword is the greatest Zelda game ever created. It's the best game for Wii and one of the finest video game accomplishments of the past 10 years. The game has once again raised the bar and forged new territory for an iconic and innovative franchise.
    • MrSanta
      Chlapci já Vám to přeju (a někde v koutku duše i krapet závidím), ale ohánět se zrovna recenzí z prů*erového IGN... To není moc dobrá reklama *1*
      • Ringwraith
        No jo, IGN jsou IGN, ale můžeme je spíš považovat jako doplněk k trochu lepším zdrojům. EDGE dalo 10/10 a vysoko půjdou i další lepší stránky.
        • EDGE dalo Witcherovi 6/10... Těmhle magazínům nemá zrovna význam věnovat pozornost.
          • Jazz
            A já bych dal ještě míň, co s tím uděláš ? *1*
    • no ja nevim, to je snad hra pro maly deti podle ty ponikovsko fialovy grafiky... takova hopsacka na odreagovani.. proc ne.. ale davat to do lajny se zaklinacem, skyrimem asi nepujde..je to pro jinou vekovou skupinu.. navic ty divne rozpity screenshoty
      • Tak ty o Zelde asi ocividne nic nevis ... Prej hopsacka *15*
      • Ringwraith
        Kdysi jsem se uz už vyjadřoval k tomu, co si myslím o tom, že někdo potřebuje hrát jenom temně drsně dospělý hry.

        Ty si můžeš pogratulovat, že se připravuješ o jednu z nejlepších forem zábavy, co herní svět nabízí. Ale každému co jeho jest. Temnotě zdar!
  • Když už jsme u toho Steamu, proč mi píše u Lonesome Road a Skyrimu, že "This item is currently unavailable in your region"? To je zas nějaký výmysl Cenegy nebo koho?
    • Cenegy, dohodla se s Bethesdou (Zenimaxem). S RAGE je to stejné. Je to banda idiotů, stejně si to koupím jinde a aktivuju jen klíč. tak nevím, o co jim jde.
      • No jo, Zenimaxu jsou patrně nějaké zaplivané Čechy kdesi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit