Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako první zrecenzovali Uncharted 3: Drake's Deception redaktoři španělského Playmania, kteří...

    jsem fanousek serie a je to jedna z nejlepsich her ale 9.9 ? ja bych zrusil bodovani u recenzi,staci si ji precist a kazdy ma svoji hlavu aby posoudil zda ano nebo ne.na hru se ale moc tesim a urcite u toho budu sedet hodne moc hodin nez bude platina :-)
  • MidnighT91
    Hele mám otázku, proč ještě nikdo nevymyslel hru s tématem Krev, Chlast a Lobo :) (pro ty co nevědí kdo je to Lobo) je to " Ten kdo požírá tvé vnitřnosti a důkladně si to vychutnává... "
    • MrSanta
      Tak místo Loba máme Duka. Teda aspoň doufám, že chystaný nový Duke od Gearboxu se přiblíží. Duke Nukem Forever není úplný průšvich, ale přece jen to tak nějak není ono. Ten prokletej vývoj se na výsledném produktu bohužel podepsal.
  • Fanouškem vytvořený trailer k Mass Effect MMO.

    animacka good, ale ze je tam 100 SR2 normandy je k nevydejchani :D aspon mohl z tehc ostatnich sundat loga nabarvit je jinak, zas tolik casu by to enzabralo
  • MidnighT91

    Fanouškem vytvořený trailer k Mass Effect MMO.

    Fanouškem těžko... Fanda by věděl že Mass Effect MMO je stupidní nápad... Ať si jde zahrát EvE online a nesere mmo kam nepatří...
  • PC verze Renegade Ops vyjde 19.10.2011.

    Pořád to odkládají. :(
  • Vaše přezdívka v Battlelogu bude stejná (a neměnná) jako v EA Origin. V PC verzi Battlefield 3...

    nechapu co za blba mohlo vymyslet ze jmeno vojaka bude Login do originu ktery nejde zmenit.
    Mozna muzem byt radi ze se vojaci nejmenujou podle emailove adresy k EA uctu.
  • Mahcake

    Online Pass v Batman: Arkham City Vám odemkne mise s Kočičí ženou, které tvoří 10% singleplayerové...

    10% kampaně? Úžasný,za chvíli budem platit za konec hry...*7*
  • Online Pass v Batman: Arkham City Vám odemkne mise s Kočičí ženou, které tvoří 10% singleplayerové...

    TO BOLÍ!! Doufal jsem, že AC se takovéhle věci vyhnou :(
  • Vaše přezdívka v Battlelogu bude stejná (a neměnná) jako v EA Origin. V PC verzi Battlefield 3...

    to ej zase ko*otina.. pod*lany EA , proc si jako nemuzu vytvorit dalsi postavu? ..... na co EA sahne to jde do haj*lu
    • Vaše přezdívka v Battlelogu bude stejná (a neměnná) jako v EA Origin. V PC verzi Battlefield 3...

      Bohuzel nejspis ne a s tou prezdivkou je to taky pekna svinarna a support na pripadnou zmenu reaguje tim, ze to zmenit nejde, protoze by se rozhasila nejaka statistika uctu. Kdyz jsem to chtel zmenit, tak sice jakasi ochota z jejich strany byla a kdyz jsem napsal, ze na statistiku kaslu, tak ze by to i slo, ale zahadne behem odpoledne najednou byly obe prezdivky na ktere jsem to chtel zmenit zahadne obsazeny, kdyz predtim nebyly. Sranda je, ze jedna z tech prezdivek patri memu druhemu uctu z Battleforge, ale opet .. ucty nejdou sloucit. Proste tenhle Origin a EA ucty to je jeden velkej FAIL.
  • keigi

    GOG

    GOG má tenhle týden tuplovanou weekend nabídku. Za 3 dolary Outcast, za 5 Zaklínače!
    • A také blood za polovic *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit