Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Unikla X360 verze hitu Batman: Arkham City. Hru si kupte a vypněte internet dříve, než bude plný...

    Zatraceni PC pirati, pockat...
  • Co mají společného Mass Effect 3 a Battlefield 3? Multiplayer obou her potřebuje Online Pass!

    a to je fokin fail vazeni
  • skaven123

    Otec herní série Fallout, Tim Cain, nyní pracuje pro Obsidian.

    *14*
    dnes prva skvela sprava
  • SA-reg

    Uniklý Xbox360 manuál pro Oblivion 2: Skyrim

    http://imgur.com/a/RFee1
    • Vývojáři ze Saber Interactive volají po nové next-gen konzoli. Ty současné je při vývoji Halo:...

      Oblivion 2: Skyrim vážně? Neslyšel jsi jen tak náhodou někdy The Elder Scrolls? Se až divím co někteří uživatelé umí udělat se značkami.
      • SA-reg
        Nepoznáš sakrasmus?
    • Díky za tip, do tohoto ovšem již blesk zasáhl...
      • SA-reg
        Fack... vždycky jsem pozdě...

        BTW plánujete recenzi na Dark Souls? Devítkovka si to zaslouží...
        • MrSanta
          Já jsem to minul, takže nějaký užitek to mělo. Ale za ten Oblivion 2: Skyrim bys zasloužil *1*
  • rancor1223

    Vypadá to, že si v multiplayeru Battlefield 3 budete moci změnit vzhled.

    Blik! *1*
  • Vypadá to, že si v multiplayeru Battlefield 3 budete moci změnit vzhled.

    To šlo už i v betě.
  • Vypadá to, že si v multiplayeru Battlefield 3 budete moci změnit vzhled.

    To bude pro SPectAct kit nebo se DICE rozohdlo do unlocku integrovat hadry? Nejsem si jistej jestli by to vizuálně ladilo ve hře, kdyby každej měl jinou barvu a odstín kamufláže....
  • Vypadá to, že si v multiplayeru Battlefield 3 budete moci změnit vzhled.

    Jen za drobny poplatek!
  • Amylee.Anderson

    Kterého herního hrdinu by chtěli čtenáři IGN vidět nahého?!

    Já určitě vojáky combine :D
    • A já zase nějakou kozatou bábovku...
  • Kterého herního hrdinu by chtěli čtenáři IGN vidět nahého?!

    Probůh, ta anketa teda dopadla. Lidi jsou ještě úchylnější, než jsem čekal *8*
    • No taky by mě spíš zajímalo, jak vypadá pod tím pordelem někdo trochu zvláštnější. Chápu ale, že je tady většina zdejších pisatelů se stará o to, aby mohli slintat nad pár polygony, což je docela smutné.
      • Proste jenom vetsina zdejsich pisatelu nejsou pokrytci mel bys bejt rad :D
        • Že to říkáš zrovna ty. :P
          (tím se odkazuji na příspěvek o vlákno níže)

          Ale pokrytectví se mi nezdá jako tak hrozný jev oproti primitivnímu jednání >.>
          • "pokrytectví se mi nezdá jako tak hrozný jev oproti primitivnímu jednání"

            To máš teda dost zvláštní priority...

            Ale měli byste to brát víc s nadhledem. V tomhle případě by se u většiny dospělejch lidí pravděpodobně jednalo víc o zvědavost než nějakou sexuální úchylku. A u puberťáků... no jsou to sakra přeci puberťáci *1*
            • Treba rozepne zip gorilyho kostymu a vyleze z nej malej hubenej japonec...
            • Hloubal jsem nad tím, co je horší. Pokrytectví se dá hmm..... "vyléčit". Hloupost ne nebo jen velmi, velmi těžko.

              A jistě, do té ankety se zapojili zvědaví lidé nebo vtipálci v případě Donkey Konga. Mě spíš zarazily . . . no tak napůl.
    • Jazz
      To máš pravdu, třeba z Donkey Konga sundat tu kravatu, to jsou prasáci! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit