Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Metro 2033

    Na Steamu hra Metro 2033 za 2,5 eura.
  • David Brevik (Diablo, Marvel Universe Online): „MMO žánr uvízl v zajetých kolejích prostých...

    Možná je to vykrádačka ale neznám moc her který bych vydrel hrát sedm let, i kdyz ted uz hraju spis jen for fun.
    • a tys predtim nehral "pro zabavu" ?
      wow sice bylo fajn, ale nevydrzel sem ho hrat ani ne rok.. chce to zmenu, idealne zpet ke korenum ve stylu ultimy online.. neco jakodarkfall (ale to je az moc HC) :)
      • Vývoj PS3 hry Jak and Daxter HD Collection oficiálně potvrzen.

        Jo hrál jsem i předtím pro zábavu, ale časy kdy jsem u toho vdržel sedět celou noc a pravidelně chodil na raidy jsou pryč, možná bejt svobodnej a nemít manželku a dítě tak by to bylo jíné. Ale teď už není čas takže akorát občas nějakej HC, udělat nějakou repku adt... BTW v dřívějších dobách to wow bylo taky docela HC.
        • HCckem jsem myslel fulloot(prijdes o vsechen equip co mas u sebe) a pvp temer bez omezeni
  • David Brevik (Diablo, Marvel Universe Online): „MMO žánr uvízl v zajetých kolejích prostých...

    Bože, to je zase po dlouhý době pořádnej blábol. WoW je ta největší a nejsprostší vykrádačka MMO co vyšly před ním.
  • DLC Bloodbath Arena pro Dead Island vyjde cca v polovině listopadu.

    aha ... no coment
  • Stáhněte si vylepšené textury pro The Witcher 2: Assassins Of Kings.

    Už se nemůžu dočkat až si koupílm novou grafickou kartu a užiju si tuhle hru ve vší parádě...
  • MidnighT91

    Systémové požadavky a kolekce srážek s automobily ze hry Saints Row: The Third.

    Oproti havoku v GTA 4 je to dost velká slabota...
    • RavenHolm
      Není náhodou v GTA4 Euphoria?
      • MidnighT91
        Jo máš pravdu, splet jsem si názvy...
  • MidnighT91

    Patrick Liu (EA Dice): „V budoucnu se pravděpodobně vrhneme na vývoj Battlefield Bad Company 3.“

    Copak ona teď neběží beta ?
    • Ne, ted běží beta Battlefield 3
    • mezi BFkama má prý být rozdíl 2 roky... Takže to vlastně začíná vypadat, že se chytaji koncepce Activisionu. Jeden rok BF3, druhý rok BC3, další pak BF4, pak zas BC4...

      Uvidíme, jestli to tak skutečně bude, tak nevim co si myslet :P Ale zdá se to pravděpodobný, pokud chtěji snížit podíl COD na trhu, musí asi vydávat taky tak často, aby přímo konkurovali CoD. Nevím, jestli je to pro nás ve výsledku ale dobře.
      • Ja bych se tomu vubec nedivil,EA ocividne ten uspech cod hodne lezi v zaludku a vypada to tak,ze udelaji cokoliv,aby ho porazili.
        Me osobne je to ale stejne jedno.BF serie miri uplne jinym smerem,nez bych rad.
    • Stáhněte si vylepšené textury pro The Witcher 2: Assassins Of Kings.

      Už ne už skončila, ale za dva týdny vychází plná.
  • Leonidasss

    O FIFA 12 Ultimate Team je nebývalý zájem.

    Tak nevím, jestli je tu řeč o PC, protože tam nemůžu v podstatě nikdy najít soupeře v těch online turnajích, co tam jsou.
  • Z výsledků průzkumu vyplývá, že polovina hráčů by neuvítala 3D technologii v budoucnu vydaných...

    Protože nehráli Wipeout v 60 fps (technicky vzato 120 fps) v 1080p ve 3D na velké TV (min 40'').
  • Bývalý NBA hráč a trenér Bill Russell podal žalobu na EA a NCAA. Ve hře NBA 2k12 se prý objevil...

    Vím, že se EA snaží nacpat do všeho , ale že by začli dělat konkurenční NBA 2k12? Nějak se mi to nezdá. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit