Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patrick Liu (EA Dice): „Mirror's Edge 2 by mohlo oslovit širší okruh hráčů.“

    „Mirrors Edge 2 by mohlo oslovit širší okruh hráčů.“

    Širší okruh hráčů se v poslední době začíná rovnat větě: "chceme nalákat hlavně hráče CoD"... což zřídka dopadá dobře (vzpomeňme na DA2), doufám, že tohle nebude ten případ.
    • Tak tak,na vety typu,chceme oslovit vetsi okruh hracu,nebo ze chteji udelat hru vice pristupnejsi me povetsinou docela desi.
      A to z toho duvodu,ze vetsinou to pak nedopada dobre.
  • skaven123

    Patrick Liu (EA Dice): „Mirrors Edge 2 by mohlo oslovit širší okruh hráčů.“

    takze Mirrors Edge bude tunel s mackacimi sekvenciami ? *7*
    • Přesně tak, neříkej, že nemáš chuť si to zahrát *1* ať tady píšeme cokoliv, všichni tyhle hry chceme, vychází to z každého průzkumu, tak jak by to nemohla bejt pravda? *3*
      • Oni vedi mnohem lepe,co ty ve skutecnosti chces a co je pro tebe nejlepsi *1* .
        • Přesně tak, já nevím, co se kvůli tomu všichni vztekají, jim to vyšlo ve výzkumu tak to tak prostě je, ne?
          • Hrozne rad bych videl ty vzorove skupiny,na kterych ty pruzkumy delaji *1* .A nebo vlastne radsi ani ne...
  • Black_Hand

    V RAGE se skrývá klasický level ze hry Doom, podívejte se, jak se do něho dostat.

    jeden z wolfensteinu je tam taky. hned prvni v doporucenych.
    • V RAGE se skrývá klasický level ze hry Doom, podívejte se, jak se do něho dostat.

      a z puvodniho Quake taky :)
      • MrSanta
        A cimra s podpisy všech vývojářů. Odkaz na video se všemi easter egg: http://www.youtube.com/watch?v=dWvDAcaYeHg&feature=BFa&list=SPA938DB736BD09D28&lf=list_related
  • GlaDOS

    Jak na japonskou virtuální zpěvačku Hatsune Miko reagují americké dětičky?

    Nejvíc mě rozesmálo im NOT JAPANESE a ten týpek, co o Hanně Montáně řekl, že je "hooker" :D
  • MidnighT91

    ghost recon online

    Chtěl jsem se přihlásit do bety ale ta jejich ofic. stránka http://ghostrecononline.uk.ubi.com/ nereaguje na žádné moje kliknutí... Apply for beta, log in, search, play trailer prostě nic, ani ty screeny se my nezobrazej. Má někdo tenhle problém ?
    • Mě na IE to fachá *3*
      • MidnighT91
        Jo stačilo přeinstalovat operu a už to jede...
    • Mmě to funguje...
  • Jak na japonskou virtuální zpěvačku Hatsune Miko reagují americké dětičky?

    To je vidět, že
    a) neznají Japonce
    b) neznají Gorillaz
    • a) dobře pro ně
      b) Gorillaz jsou lidé a dělají live koncerty! .. ty dvě holčiny to řekly dobře - "are those actual people a shes not even reeeaóol" Fuj takhle urážet Gorillaz. *16*
      • Vím že Gorillaz jsou lidi, nechtěl jsem urážet, myslel jsem to ve smyslu toho že jsou většinou vidět jen postavičky a lidi někde ve stínu.
  • Driver atd

    chtel bych se zeptat redakce kdy tak asi bude recenze WRC2? mimochodem vyborna videorezenze jako vzdy. taky sem se dneska poprve dozvedel o ghost recon online a presto ze free to play nesnasim (sice hraju ale nesnasim), tak se tesim. hlavne se mi libil ten designer s jeho nazorem na dulezitost kvality map versus pocet hernich modu...
  • MidnighT91

    Jak na japonskou virtuální zpěvačku Hatsune Miko reagují americké dětičky?

    Some people think im Japanese but im NOT JAPANESE!!!! xD like a BOSS...
  • Takto nějak by vypadala betaverze Battlefield 3 v reálu :)

    U toho jsem se včera málem udusil.. Fakt nejlepší. *15*
    • Taky jsem se dobre zasmal *1* .
  • Sbírka těch nejlepších fanartů ke hře The Elder Scrolls V: Skyrim.

    Hmm.. já četl scrolls a spletl sem si to s tím od Notche *11* *11* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit