Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

    ...

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SzuLnBasMn0 Hehehe :D
    • MidnighT91
      V minecraftu jde udělat fakt všechno xD před par hodinama jsem v creative modu dostavěl Normandy
      • MidnighT91
        Pokud chcete v minecrftu stavět opravdu rozsáhlé a složité modely vyhledejte program binevox
  • Malleth

    Nedávno vydané tajemné video od Sony neupozorňovalo na novou hru, ani službu, šlo "pouze" o povedenou...

    Super reklama. Cole se poved
  • Gran Turismo 5 Spec 2.0 update přidá mimo jiné pohled z interiéru pro všechna standardní auta....

    Doufam, ze nebudou vsechny vypadat jako u toho MINI, cernej ram a nic, ale obavam se, ze ano...
  • Playstation Vita pravděpodobně dorazí do Evropy 28.3.2012.

    Este Uncharted 3 a Skyrim a idem setrit :)
  • skaven123

    Pro Johna Carmacka "staré dobré časy" videoherního průmyslu právě nastaly.

    fuj, mal by zaliezt do nejakej hlbokej tmavej diery a spytovat si svedomie *16*
  • Nedávno vydané tajemné video od Sony neupozorňovalo na novou hru, ani službu, šlo "pouze" o povedenou...

    jaaa, jaaaaa, jaaaaaaaa! *1* *1* *1*
    • Michael!
  • MidnighT91

    minecraft

    Pánové mám nervy v kýblu. Nikdy nikdo nedokáže stvořit příšeru která by mě dokázala na*rat víc než creeper... postavím domeček všude klid a o 5 vteřin později se ozve chsssss bOOOOm a domeček v hajzlu... Poprvé jsem to překous ale počtvrté už jsem chtěl prohodit monitor zavřeným oknem...
  • Porovnání screenů z PS3 a X360 verze Crysis. Rozhodnutí, na které konzoli vypadá lépe, necháme...

    Ježiš, to je skôr FujHD než FullHD. Teda keď ohlásili, že to pôjde aj v 1080p, neveril som, žeby to vyzeralo normálne, ale toto je sila. Vyzerá to ako obraz vyfotený foťákom na CRT TV *8*
    • no ono to asi skutecne je delane fotakem :)
  • Na Xbox Marketplace si můžete zdarma stáhnout schéma s BMW M5 z Forza Motorsport 4.

    Schema? Vazne? Skutecne schema? Ach ten preklad *1*
  • H4wk

    S hlubokým zármutkem oznamujeme, že ve věku 56 let zemřel Steve Jobs, ikona a spoluzakladatel...

    Steve, R.I.P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit