Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • (R)evoluce grafiky v id Tech enginu je krásně vidět při porovnání her Doom 3 a RAGE.

    revoluce ?? To je vtip ?! Textury v rage jsou neostry hra jako takova nevypada spatne ale odflakly textury minimum nastaveni grafiky .... to jsem si neco koupil
    • MishKonn
      No, já bych neřekl jen textury...ten engine je podle mého v určitých ohledech BRUTÁLNĚ zastaralý.
      1) Na gameplay videích si nešlo nevšimnout úžasného, téměř fotorealistického zpracování nebe. V samotné hře je to TRAPNÝ, statický image, navíc při bližším pohledu značně rozmazaný, což je na dnešek opravdu archaický průs*r.
      2) Megatexture sice vypadá moc fajn a dodává zejména větším prostranstvím jedinečný punc, ale interaktivita světa je prakticky nulová. Vystřelím na rostlinu a odrazí se jiskry, jako kdybych se trefil do kovu? Střelím do lebky, zavěšené na laně a ta se ani nehne z místa? WTF?
      3) Zastaralé FPS mechaniky = postava s každou zbraní houpe, jako kdyby měla šest promile, nevidíme nohy/tělo.
      4) Úplná absence motion capture u postav, což pohřbívá jinak povedenou gestikulaci.
      5) Miliarda dalších chyb - všechno je úplně statické (tohle trošku navazuje na tu neinteraktivitu), přejedete/přeběhnete přes trávu a prostě skrz ní proplujete, jako by nebyla hmotná; absence pokročilých grafických efektů, jako je motion blur; když si k tomu navíc přičtu všechny bugy, jako věčné doskakování textur, nemožnost nastavení grafikých efektů...

      Zatím mě RAGE absolutně nebaví a vyjádření světových recenzentů moc nechápu.
      Oprava: Na konzolích to je pravděpodobně grafický milník tím, co hra s jejich hardwarem umí zobrazit (pokud hraju z gauče na TV a ne u monitoru, také se mi ten vizuál zdá bezchybný), nicméně v jiném ohledu mne hra ještě nenadchla. Ba co víc, ani neuspokojila.
      • (R)evoluce grafiky v id Tech enginu je krásně vidět při porovnání her Doom 3 a RAGE.

        Absolutne souhlasim
        • az na ten motion blur, to je prvni, co vzdycky vypinam *1* *1* *1*
          • MishKonn
            Tak to je tvá preference, mně to tam k realističnosti chybí, stejně jako třeba Depth of field.
    • proto je to Rko v zavorce :p
  • MidnighT91

    Porovnání screenů z PS3 a X360 verze Crysis. Rozhodnutí, na které konzoli vypadá lépe, necháme...

    obě verze jsou oproti té na pc naprosto k smíchu... nebo k pláčí ?
  • H4wk

    Anti-cheat systém bude v Call of Duty: Modern Warfare 3 chránit i nečleny Elite klubu.

    Toto je uz ale smiesne :D wow, aj mna bude chranit to si to musim kupit.

    Ale viac smiesne by asi bolo ak by 'nechranil' neclenov...
  • srovnani crysis PC a crysis xbox360

    http://www.youtube.com/watch?v=xQ_1mcnH2yQ - kdo ze rikal, ze crysis 1 bude na konzolich vypadat lepe nez na PC?:-)
  • B.o.b

    Od vydání Uncharted 2 (říjen 2009) se tohoto titulu celosvětově prodalo skoro 5 milionů kusů.

    Kdybych měl PS3 tak už ji mam dávno doma *4*
  • frag.ment

    Od vydání Uncharted 2 (říjen 2009) se tohoto titulu celosvětově prodalo skoro 5 milionů kusů.

    Jen 5 milionů? Na to, že je to prý nejlepší hra na PS3, mi to připadá nějak málo.
    • Seznam achievementů konzolové verze Crysis.

      Jedna hra, na jednu platformu a 5 milionu kusu? Ty si se zbláznil.
      • (R)evoluce grafiky v id Tech enginu je krásně vidět při porovnání her Doom 3 a RAGE.

        SC2, za 3 mesice prodano 5 milionu kopii.
  • beowafle

    Hitman Absolution bude mít (zatím blíže nespecifikované) online prvky.

    online prvky? tipuju to na nutnost nýt neustále připojený k internetu :D
    • Nebo možnost hrát farmville v tajnym ukrytu hitmana.
      Každopádně já si tu hru asi nekoupim kvuli jinymu dabérovi 47.
  • hitokage

    Portal 2 za 11€

    Portal 2 je na Steamu za 11,24€. Akce končí za 31 hodin.
    • ucho
      dá se říct, že za 10€, když seženeš druhýho do páru :)
  • ucho

    Pro indie vývojáře je nejjednodušší tvořit hry pro STEAM, Facebook a iOS (v tomto pozadí). Nepochvalují...

    v tomto pozadí?
    copak se při psaní té bleskovky honilo bleskařovi hlavou :)
    • *1* Hlavou se honila škola. Opět si zvykám na klávesnici u noťase (a takhle to dopadá) :)
    • nebo pozadím. *16*
  • RakeW

    Nejlépe hodnocenou hrou v novém čísle Famitsu se stalo Ace Combat: Assault Horizon (10/9/9/9).

    A CoJ: The Cartel tam dostalo 8/7/8/8 :).
    • Tak co se týče z her z Jap. tak to jim věřit mužeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit