Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až do vydání hry Battlefield 3 bude každé úterý vycházet nová epizoda hraného filmečku s...

    Nechte si svy hrany filmecky ja chci parit Caspian Border....
  • Sledujte video s ukázkami z Battlefield 3 a se záběry skutečných armádních jednotek na 11. ročníku...

    Od reality to má ještě hodně daleko... to pozná každěj
  • JohnyTheZik

    Sledujte video s ukázkami z Battlefield 3 a se záběry skutečných armádních jednotek na 11. ročníku...

    pekny video :D.. nejvic se mi libili ti chlapci, ze pry uz maji objednano :D.. takovi spravni borci :)
  • Sledujte video s ukázkami z Battlefield 3 a se záběry skutečných armádních jednotek na 11. ročníku...

    Ja to rozeznal! Ty realny zabery nemaj tak pekny odlesky a stiny ale textury jsou o dost lepsi a taky modely maj ocividne vic polygonu. Treba obleceni tech lidi je udelany fakt skvele skoda ze mimika je slabsi snad to v dalsim dile napravi.
  • Sledujte video s ukázkami z Battlefield 3 a se záběry skutečných armádních jednotek na 11. ročníku...

    tak tohle bylo asi to nejzbytecnejsi video co jsem tu kdy videl
  • Hanzales

    Vypadá to, že Disney pracuje na remaku hitovky Castle of Illusion z roku 1990.

    škoda že se pustili zrovna do tohohle. Mně tehdá spíše strašně brala Fantasia :)
    http://www.youtube.com/watch?v=orQ2rieONck
    I dneska bych si to s chutí střihnul znovu.
  • SA-reg

    Dark Souls

    Pokud si někdo nemůže Dark Souls zahrát, tak se aspoň může podívat na livestreamy zde:
    http://cs.twitch.tv/directory/Dark%20Souls Osobně se dívám hned na první... Brandon.
    Jo a co je vlastně Dark Souls? No, řekněme větší Skyrim, ale pouze na konzole a extrémně hardcore. Nebo jak říká IGN:
    http://ps3.ign.com/articles/119/1197278p1.html
    http://ps3.ign.com/articles/119/1196439p1.html
    Parazrázuji jako: "Naprosto skvělá hra, ale pro některé lidi až neúnosně těžká."
    A tady je bonus v podobě uploadu mini verze manuálu, kde si můžete přečíst základ o světě, mechanikách, rozdílných třídách a nepřátelích ve hře.
    http://www.uloz.to/10501356/darksouls-mini-guide-pdf
    Těším se na recenzi na Games.
    • Hanzales
      Někde už jsem na to narazil. Vzhledem k Fantasii v mém následujícím příspěvku by mně to mohlo dost chytnout (alespoň co se týče obtížnosti a výzvy). Ještě jsem dokouknul videoreview a vypadá to přísně. Ono tedy doslova přísně, pač se ta videorecenze převážně skládala ze smrtí (game over) :) Jako třeba God of War III na nejtěžší obtížnost. Pbčas ke zbláznění se, ale ten pocit překonání zdánlivě nepřekonatelného a následný postup do ještě větších s**č*k :) Ale hlavně ono to vypadá, že to bude docela silné i co do RPG šystému. Tohle jsou hry, kdy jsem za konzoli strašně rád. Sice mně teď na PC už tak půlrok atakuje tolik titulů, že je pomalu nestíhám hrát, ale když tu konzoli prozměnu zapnu, tak je to potom "pořádně". PS: díky za tip a připomenutí. taky jsem zvědav na zdejší recenzi. Teda doufám, že bude a že to dotyčný recenzent dohraje bez úhony *3*
      • SA-reg
        Jistě... a pokud by jsi se chtěl pořádně ponořit, tak si najdi i Demon's Souls. Předchozí díl, i když na sebe nenavazují, ale hratelnost je dost podobná, i když méně komplexní.
        • SA-reg
          Hmm, někdo mi dal -1 za to, že jsem zmínil skvělou hru... jak smutné a vypovídající o české hráčské komunitě. Stačí zmínit něco, co není přehypovaná rádoby pecka a už se lidi zlobí.

          Tak sorry, příště se omezím na Skyrim je nejlepší! Skyrim je nejlepší! Skyrim je nejlepší! Skyrim je nejlepší!

          Btw miluju jak přestože Skyrim je asi nejzkonzolovatější hra poslední doby, dokonce i Todd Howard několikrát zmínil, že konzole jsou pro ně hlavní, tak stejně jsou z něj připosraní tuny PC hráčů, kteří jinak na konzole brečí a brečí... no... hype je hype...
  • PS3 a X360 svádí v grafickém zobrazení hry RAGE vyrovnaný souboj.

    Tleskam IDSoft. Udelat hru skutecne tak, ze vypada ne obou konzolich naprosto stejne je opravu mazec. Machri. *4*
    • Hanzales
      Já myslím, že to po technické stránce vůbec zmákli slušně. Jednak jak říkáš a jednak to možná mysleli dobře s tím, že se grafika na PC nastaví sama podle dostupného výkonu. Bohužel tam asi něco překombinovali a některým to začlo dělat haluze (viz info všude možně kolem).
      Hlavně ale podle mně zapomněli, že PC scéna je založená převážně nad možnostmi a variabilitou a že čím více ochudí nastavení grafiky, tím více si PC hráčů rozhodí. Možnost si vše poštelovat je přeci výsadou PC (pro někoho naopak samozřejmě) a někdo si rád povypíná Blur, někdo zase oželí nějaké detaily na úkor vyššího AA, někdo radši 20 fps při vysoké kvalitě, nekdo zase 60 fps ať to stojí co to stojí a někdo si vyhraje a najde si svůj kompromis. Né, voni to vořežou na dvě volby :) U portů to ještě jakž takž chápu, ale tady....
      Na konzoli prosím, tam je to pro změnu jejich výsada. Strčím, max nastavím brightness a jedu. Ale u té Pc verze to zase někdo nedomyslel :/ Jinak ta hra vypadá báječně a předobjednávku jsem po několika shlédnutých prvních gameplay-í nezrušil. Naopak se těším, až to hodíme co-op s Falloutem, který tady někde kolem určitě je ;O)
      • Tak já osobně blur,bloom a podobný hnusy ve hrách nesnášim :D
      • SA-reg
        "PC scéna je založená převážně nad možnostmi a variabilitou"

        Jistě, máš pravdu pravdoucí... ale měly by to být možnosti a variabilita hratelností... ne grafické.

        Nechám jednoho tlustého uřvance ať to vysvětlí za mě... (styl prezentace videa ingorujte... jde o poselství a to je pravdivé)
        http://www.escapistmagazine.com/videos/view/jimquisition/4131-The-Beautiful-Irony-of-PC-Gaming
        • Hanzales
          já teď rozebíral čistě technickou stránku hry. Hratelností na tom bude Rage předpokládám na všech platformách stejně ;o)
          • SA-reg
            Jasně... já se chytil jen části tvé věty. Nebudeme chodit kolem jorké kaše, prostě nadávám na posedlost grafikou kdykoliv můžu. Protože síla grafiky není nejdůležitější...

            Ale možnost ji v PC hře co nejpřesněji nastavit určitě důležitá je... a podle ohlasů toto v RAGE chybí... a to je chyba.
  • Dnes vydané bezplatné DLC Peer Review pro Portal 2 zabere na disku 1.37GB (tedy, alespoň XBLA verze).

    Pro info: PC verze 763 mb myslím, že to vyžadovalo.....
  • Je tato čmáranice na jedné ze zdí v RAGE logem hry Quake V ?

    Já bych tomu věřil, spodní část ve tvaru "V" jako římský značení 5. Dokázal bych si to představit. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit