Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91

    Red Orchestra 2

    Mám problém, hra nainstalovaná ale kdiž kliknu na zástupce na ploše nebo exáč v instalačce tak my na plochu skočí obrázek ale dál se nic neděje neměl někdo tento problém ? P.S je to pirátská verze, hra je to jednoznačně supr, hlavně po netu ale bez ozkoušení bych to nekoupil. kdiž to zprovozním tak rád autory podpořím...
    • to je tim tvym trapnym crackem, hra se spousti skrze steamworks (zobrazi se steam okno) a pote se spusti normalne hra.. zas nekdo hleda chyby tam kde nejsou
    • Zkus technickej support svýho warez fóra. A už ať si pryč.
      • MidnighT91
        Tohle je výtažek z recenze na bonuswebu: Technických chyb je v Red Orchestra 2 vskutku požehnaně. Jen spustit hru často bývá umělecký výkon. Někdy hra totiž pro úspěšné načtení vyžaduje opakované ukončení aplikace. Tak co to teda je ? evidentně to dělá i originál crackem to rozhodně není...
        • bugy orchestry se tykaji vzacneho vypadavani zvuku, obcasne padani hry(melo by byt uz opraveno) a problemy se statistikama (hraci maji odemcene veci ktere nemaji mit)
          rozhodne se bugy netykaji spousteni hry.. proste normalne hru spusti steam, ale ten crack steam obchazi a to ti dela problemy..
          • MidnighT91
            Jen spustit hru často bývá umělecký výkon. Někdy hra totiž pro úspěšné načtení vyžaduje opakované ukončení aplikace.
            • pokud meli tento problem nejspis to bylo kvuli tomu ze hrali beta/preview verzi
              http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=61785
              tebe se to samozrejme netyka protoze to nebezi prez steam
      • MidnighT91
        Přece to nebudu kupovat kdiž nevím jestly zabugovanej originál nebude dělat to samý... warez jsou zachráněný peníze... Jestly seš tak blbej že kupuješ na slepo je to tvůj problém ale necpi to ostatním.
    • MidnighT91
      Jo a chtěl bych poděkovat že jste konečně odstranili tu dementní reklamu...
  • Wii remote pomáhá vyvinout technologii, která dokáže nasimulovat na Vašem těle "doteky" hry....

    toto, nebo alespoň něco velice podobného už je od TN Games, je to vesta 3RD Space s několika zásahovými body.
  • SA-reg

    Radši ani nereaguju, jen so sem napíšu

    Jezte doritos, pijte limonádu a máte vojitá XP v CoDu!
    http://www.destructoid.com/get-xp-in-modern-warfare-3-from-mtn-dew-and-doritos-212367.phtml
    • díky za tip, bleskovka o tomto tu ovšem proběhla již v pátek...
      • SA-reg
        Hmm, tak ta mi unikla... kdybych si jí všiml, tak bych se tomu tady určitě vysmál. *6*
  • Amylee.Anderson

    Dejte svému okolí najevo své pařanství prsteny s motivem Portal 2.

    Užasný *14*
  • splash

    Neskutečné grafické porovnání PC a PS3 verze Battlefield 3. (thx Drasťa)

    Aspoň games zase jednou ukázalo jak neobjektivní jsou když příjde na PC vs konzole. S GAMES končím beztak už je to tu zabitý.
    • A co jsi čekal? Však jsem jasně psal, že ty záběry jsou neskutečné *1*
      • A odkaz na video je kde? V bleskovce je (ted) jako link jen "thx" - odkaz do diskuse.. ?
        • Našel bys to i přímo po kliku na thx (hlavní příspěvek toho vlákna diskuse). Netuším, jestli jsem přímý odkaz do bleskovky nedal (pravděpodobně tomu tak bude), nebo to nějaký chuligán odmáznul:) Každopádně jsem teď k bleskovce odkaz přidal.
          • Ok, dik
        • No v tý diskuzi v jeho příspěvku je odkaz
    • MidnighT91
      xD bože to je hňup, perfektní video naprskal jsem si omáčku na monitor...
    • hitokage

      Neskutečné grafické porovnání PC a PS3 verze Battlefield 3. (thx Drasťa)

      Já teď hraju betu PS3 verze a to porovnání se mi nezdá neobjektivní :-)
    • A další troll na games.cz ukázal jak dementní je když přijde vtip.
      S Trollama končím bez tak už jsou trapný.
    • O jednoho vola míň :) Když neumíš pochopit srandu.
      • SA-reg
        Vskutku. Sranda je sranda a dají se najít i obrácené obrázky.

        A jestli je někdo neobjektivní, co se týče PC vs. konzole, tak to není redakce, ale čtenáři... ale u těch se s tím počítá.
        • především hentai kárové jako PA rek
          • SA-reg
            A vlastně co máš proti Hčku? Fuck you, je to zájem jako každej jinej...
          • SA-reg
            Piš srozumitelně.

            A abych ti něco řekl... já vždy jen bráním. Když nějakej vymazanej PC hráč fluše špínu na konzole, tak ho pošlu do řiti. A když konzolista fluše na PC, tak taky. No a protože v Česku je 100x víc PC hráčů, tak to vypadá, že jen bráním konzole.

            A teď ti povím tajemství... hry se nedělí na PC x konzole, ale na dobré a špatné.
            • Neskutečné grafické porovnání PC a PS3 verze Battlefield 3. (thx Drasťa)

              A Battlefield 3 je zrovna ta špatná ... hm, už vidím ten přísun "mínus bodů"
  • Team Fortress jako arkádovka - tip pro bleskovku

    Pamatujete na beat em up hry? A co je takhle spojit s TF? http://indiegames.com/2011/09/freeware_game_pick_team_fortre.html
    • Díky za tip, už od pátku čeká ve frontě víkendových "odlehčených" bleskovek *3*
  • MidnighT91

    Minecraft

    poslyšte najde se tu někdo kdo to hraje přes hamachi jen třeba ve dvou, třech lidech ? chtěl bych si to zahrát s bratrem ale on to nemůže rozjet, vždy když spustí tak se logne, černá obrazovka a pád na plochu. Už jsem zkusil všechno a tím myslím že fakt všechno ale nic nepomáhá, tak už jsem to vzdal... Tak co je tu někdo kdo by si chtěl jen tak soukromě pobíhat po světě a stavět ? je my jedno jestly survival nebo creative... P.S nechci na server s 30 dalšíma lidma...
    • Tohle je problém se samotnou hrou (klientem, ne serverem), nikoliv s Hamachi. Aktualizoval bych Javu, smazal bych .minecraft složku (stáhne se znova, je v %appdata%).
      • MidnighT91
        oboje jsem udělal vyzkoušel jsem asi osm různejch ovladačů na grafiku, java přeinstalovaná, pustil jsem do ní víc ram, minecraft několikrát přeinstalovanej ( všechny verze ) .minecraft taky několikrát smazanej a obnovenej, a dokonce jsem postahoval i nějakej ten fix prostě nic nefunguje jedinej minecraft co mu jede je ten v browseru...
        • Jestli jede ten v Browseru (ne Classic), tak je něco špatně s tím exe launcherem. Na webu minecraftu je ke stažení alternativní launcher, ať zkusí ten...
          • MidnighT91
            Páni tak celou dobu jsem to pouštěl přez exáč ale kdiž jsem to spustil přez .jar tak to jede..
    • Zkus rozjet server z jiného počítače než hru. Mě to takhle šlo přes Bukkit i Hamachi.
  • Bioware nechtěně odeslal mail každému, kdo dosud projevil zájem o vstup do betaverze Star Wars:...

    Jo me taky, pekne me to nasralo, jsem mel sto chuti rozkopat pc kdyz jsem si precetl ad vyplnim dojmy z bety pritom jsem tam ani nebyl tak jsem si myslel ze jsem zmeskal invite.
  • Dohrání PSP dema hry Ragnarok Vám zabere 16 hodin času - v podstatě je to plná hra, která nabídne...

    Na Uk store ešte nie je.
  • Pssst, nikomu to neříkejte.. Raná betaverze mobilních Games.cz.

    Super!! Konečně!! Tisíceré dík!! *14* *14* Konečně žádné minutové loadování *1*
    • 2 sekundy pri maximalne vytazenom skolskom wi-fi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit