Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sbírka těch nejlepších fanartů ke hře The Elder Scrolls V: Skyrim.

    docela slabota.... pri porovnani s fanartem blizzardu nebo bioware.
  • JohnyTheZik

    Tajemné obrazové nakousnutí nové jednotky, se kterou se setkáte ve StarCraft II: Heart of the Swarm.

    Pikachu? .. NOPE! It's just Chuck Testa :D
  • V Halo Wars jste měli mít původně možnost zahrát si s přáteli ve splitscreenu, nakonec však...

    Tak toto je najhorsia sprava ktoru som tu cital, ten split screen by vo WARS neskutocne bodol, a perfektne by sa to dopnalo do spit screen halo fpsiek.
  • PSV hra Uncharted: Golden Abyss bude na fyzickém médiu zabírat 4GB. Podle Sony ještě není doba...

    Rozumne rozhodnutie bez krabicky do kolekcie by som to nekupoval.
  • Napráskejte cheatery z Battlefield 3 na oficiálním fóru, EA Dice už se o něj postará...

    Tohle bude problém prokazovat. Nejednou jsem se setkal v battlefield play4free s falešným nařčením, že danej člověk cheatuje. Některý noobové holt nedokážou překousnout, že dostali 3x za sebou headshot a jdou na jednu ránu k zemi. Jiní zase nechápou, že kvůli lagu nemusí daná postava stát přesně na tom místě, kde se jim zobrazuje. Taky jsem párkrát střelil protivníka do hlavy a nic z toho nebylo (podle stopy, co za sebou zanechává sniperka) a o chvíli pozdějc šel k zemi jako nic. Je to od Dice sice hezký, ale brzo toho podle mě budou litovat a na něco podobnýho se vykašlou.
    • naopak

      naopak je pomerne jednoduchy v bf3 najit cheatera pomoci nesmyslnych statistik.
      CLovek co ma killdeathratio 25 a presnost 95% asi nebude poctivej:)
      • Napráskejte cheatery z Battlefield 3 na oficiálním fóru, EA Dice už se o něj postará...

        Jenže to "asi" jsi tam napsal správně. Navíc cheaty necheaty, takovýho hodnocení nemusí lama dosáhnout ani s používání zakázanejch pomůcek (v první řadě platit za cheatery budou především lamy) a pak tím se dostaneš na statistiky, který jsou nejenom možný, ale u dobrejch hráčů i běžný. Zvlášť šikovej medic mockrát k zemi nelehne. Takhle to právě nepůjde. To, že má hráč dobrý statistiky není důvod k obvinění z podvodu.
        • pokud bf3 hrajes, tak musis vedet, ze ty statistiky jsou u cheateru skutecne prehany, vysoka accuracy je v tyhle hre velmi tezko dosazitelna a kdokoli s vyssi accuracy nez 20% (nepocitam recon kit) je prakticky cheater.

          Jestli s cheatrama v BF universu mas zkusenosti, tak urcite vis, ze cheatersky lamy nehraji za Recon kity, protoze se jim to nevyplati. Tyhle zakomplexovani blbci chteji hru kazit ostatnim co nejvice, proto voli povolani jako support s vysokokadencnim kulometem s co nejmensim poctem prebijeni (zasobnik 200naboju), kterym rozseva hnev vyplivajici ze sve menecennosti v realnem zivote mnohem rychleji.
          • hlavne je dulezity, ze vznikne podezreni, clovek nemusi dostat ban za statistiky, ale minimalne si na nej admini muzou dat pozor.
            Tohle mi prijde jako nejvetsi vyhoda battlelogu - podrobne statistiky, ktere se daji ucinne vyuzit v boji proti cheaterum.
    • Napráskejte cheatery z Battlefield 3 na oficiálním fóru, EA Dice už se o něj postará...

      Jj kdyby radsi konecne vymysleli nejakou ucinnou ochranu. Odhalit se podari stejne jen ty nejblbejsi cheatery... co jsem koukal na aimjunkies (stranka kde prodavaj cheaty... no ja jsem z toho doted v soku) tak to umi nahodny zasahy do tela (napr. hlava, trup, noha, ruka), vsemozny varovani na protivnika zezadu, autofire atd. atd. atd.
      S temahle vyfikundacema se to proste neda. Punkbuster pak odhali stejne jen nejaky stary verze bezejmennych cheatu a ty opravdu aktualni vesele funguji dal.
      • Člověk kterej platí za cheaty?To musí bejt pořádná nula :D
        • Viď *1*
      • Napráskejte cheatery z Battlefield 3 na oficiálním fóru, EA Dice už se o něj postará...

        No to je síla. Totální idiocie...
        • http://www.aimjunkies.com/battlefield-3-hack-cheat-aimbot.html
  • Bethesda oznámila patch pro RAGE, který do hry přidá možnost nastavit si grafiku podle svého gusta.

    No huraaaa
  • Bethesda oznámila patch pro RAGE, který do hry přidá možnost nastavit si grafiku podle svého gusta.

    bethesda? to jako doslova "Bethesda Game Studios" nebo zenimax? cekal bych ze na tenhle pr*ser bude reagovat ID software..
    btw. proc je to slovo cenzurovany ? *8* *11*
    • Bethesda oznámila patch pro RAGE, který do hry přidá možnost nastavit si grafiku podle svého gusta.

      Nechápu jak mohl ID software dopustit, aby se tohle dostalo na světlo světa, další hra co vyšla dřív než prošla pořádnym testem a na polovině PC dělá strašnej bordel a absence nastavení grafiky už je skoro škoda komentovat
      • MrSanta
        Je to ostuda, ale aspoň to řeší.
        • kdyby neřešili, tak příště neprodaj ani govno v celofánu
          • MrSanta
            Kdyby neřešili, tak mají pořád co prodávat na konzole. Každopádně jsem od id takovouto vylomeninu nečekal.
  • X360 verze Tropico 4 dorazí 21. října

    A to že PC verzia je už vyše mesiaca v obehu nikoho netrápi aby k tomu napísal recenziu? Uznávam, že od trojky sa toho veľa nezmenilo, ale napísať aspoň krátku recenziu by hádam niokoho nezabilo...
  • Porovnání zvuků zbraní v Halo: Combat Evolved a jeho remaku Halo: Anniversary.

    Kromě výbuchů tam moc velké rozdíly nejsou. Měli se inspirovat u DICE.
    • Tak je to remake,tak se musi drzet originalu.
  • jesusek

    V plné verzi Battlefield 3 se poté, co Vás někdo odkrouhne, půjde dostat do menu hry.

    Jaká to (r)evoluce žánru... *1*
    • Jazz
      Počkej, to v betě není ?
      Neměl jsem to možnost zkusit, protože můj PC je stále v tom zajebaném servisu, kde to ty jelita nejsou schopní spravit.
      • jesusek
        V betě to není no. Celá ta beta mi přišla hrozně nedotažená na to, že to tenhle měsíc vychází.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit