Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kterého herního hrdinu by chtěli čtenáři IGN vidět nahého?!

    Zadnyho co je chlap...
  • Game Informer sáhl při hodnocení Batman: Arkham City po nejvyšší možné známce (10/10).

    Vypadá to, že další Batman bude pecka :) Konečně nějaká hra, která by nemusela zklamat..
    • Mno dokud dostava samy absolutni znamky, tak muze ve vysledku JEDINE zklamat ; )
      Ale pecka to bude - beda jestli ne!
  • Mapa světa The Elder Scrolls V: Skyrim ve vysokém rozlišení.

    Otázka zní. Co znamenají křížky? Za měsíc musím prozkoumat.
  • Povedené pětiminutové video z Gran Turismo 5 Spec 2.0.

    jestli jsem dobre videl tak to Ferrari jelo na okruhu ve SPA,no parada
  • Nové záběry leteckých soubojů z Battlefield 3.

    Co je na tom novyho ? Vzdyt zaberu z bety je plnej YT :)
  • ucho

    Afterfall: InSanity

    Zvláštní způsob prodeje zvolili autoři hry Afterfall: InSanity. (http://www.afterfall-universe.com)
    Nabízí předobjednávku hry za jeden dolar. Cena však bude platit pouze tehdy, když dojde k 10 miliónům předobjednávek. V opačném případě půjdou všechny peníze na charitu a hra se bude prodávat za normální cenu (pro lidi, kteří předobjednali, počítám o ten 1 dolar levněji :) ).
    osobně myslím, že nemají šanci tolik předobjednávek získat, ale jako upoutání pozornosti mezi lidmi je to poměrně levná reklama :) navíc kdo ví, jak se pak zachovají lidé, kteří už hru budou mít předobjednanou. je možné, že je to snadněji zlomí k dokončení koupě :)

    každopádně tak jako tak hra vypadá zajímavě, jen horor holt není tak oblíbený žánr.
    • jj četl jsem, dokonce bleskovku o tom jsem měl už rozepsanou.. nakonec jsem info o tom smazal, ptž podle mě jasně vývojáři tuší, že 10M kopií není reálných.
      Jde prostě o chytrou marketingovou akci, které se snažím poslední dobou (pro blaho nás všech) vyhýbat.
    • RavenHolm
      Obávám se, že 10 miliónů je moc, ale nápad zajímavej.
  • MidnighT91

    Redaktorovi GamesRadar trvalo dohrát singleplayerovou kampaň Uncharted 3: Drakes Deception 8-9 hodin.

    Nevím jak to bylo v předešlejch dílech ale kdybych byl zatvrzelej fanoušek téhle hry, tak by mě taková herní doba docela nasrala... Těšíte se na ten příběh jako na smilování boží a ten samej den co vám to dojde to máte dohrané... Podobně zrazenej jsem si přišel u posledního Tomb Raidera...
    • Já zrovna nevím ,ale se svým časem stíhám hrát denně sotva tři hodiny. Ale jestli jen tak doma posedáváte u her 8-9 hodin, to vám tedy závidim(mé oči tvrdí, že prý nezávidí).
      • MidnighT91
        Dobře ale i ty 3 dny (po třech hodinách) my příjdou dost málo za takovou cenu... sakra vždiť si pamatuju doby kdy my dohrání singl kampaně zabralo i dva týdny a to jsem byl mladší a měl jsem čas u toho proseďet celé dny...
    • jo, anebo u portalu 2 :(
  • První dvě DLC do Batman: Arkham City vyjdou 6.12.2011.

    Budou placené?
    • Ano, budou za 5 a 7 doláčů.
      (+ bleskovka poupravena, původní zdroj měl ta data vydání špatně).
  • První dvě DLC do Batman: Arkham City vyjdou 6.12.2011.

    Neni to tak tyden po vydani plne verze?
  • Kousek po kousku sledujte rozbalování CZ sběratelské edice Might and Magic: Heroes VI. Už se těšíte?

    To jako fakt DVD v tom strašném papírovém obalu?
    • Hmm, tak pěkná edice a zmrší to tím obalem. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit