Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • H4wk

    Vaše přezdívka v Battlelogu bude stejná (a neměnná) jako v EA Origin. V PC verzi Battlefield 3...

    Ako zmenit EA ID/ Origin ID, pre ludi s androidom alebo windows 7
    (iPhone sa neda, lebo ta app nie je dostupna pre Slovensko :( - neviem ci aj Cesko)
    WIn 7 apk install: http://www.botskool.com/geeks/how-install-apk-files-android-windows-sdk-emulator#windows7
    Stiahnite app "Scrabble Free" -> http://androiddev.orkitra.com/download/apps/?appid=4982744835781224936&download=ca.jamdat.flight.scrabblefree_v1.12.57
    Je to priamo app ktora je free od EA
    Nainstalovat, spustit, potom kolecko kde su settings, logon so svojim EA account emailom a pass a EDIT ACCOUNT
    Zmente si nick na aky len chcete (A nie je uz pouzity)
    Voala, mate iny Origin ID !!! :)

    Odskusane, 100% funguje.
  • MidnighT91

    Hudbu v Call of Duty: Modern Warfare 3 nedostal (jako v předchozích dílech MW) na starost světoznámý...

    ***** nedostal, podle mě i on sám pochopil co je to za ****** tak se rozhodl že si cod jeho umění nezaslouží a prostě se na ně ******...
    • Jenom tady může tak vulgární příspěvek dostat tunu plusů.
      • MidnighT91
        Cenzura je k ho*nu... xD P.S snad už je to lepší :)
        • Jazz
          Jo, rychle to zacenzuruj, mohli bysme zkazit děti... *7*
  • Amylee.Anderson

    Assassin's Creed Revelations

    Hrozně se mi líbí tričko, co dáváte k Xbox a PS verzi Revelations :) Ale jakožto PC only hráčka se musim zeptat, jestli ho později budete dávat i k PC verzi, protože přemýšlim, že si jí koupim právě u vás :)
    • jindra.veliky
      jezis a proc s tim otravujes tady?
      • Amylee.Anderson
        Tak já napíšu na lide.cz do diskuze Křesťanství, třeba pochodim líp.
      • klidek,at ti nepraskne nejaka zilka frajere *3* .
  • SA-reg

    Extrémně tuhé hardcore RPG (Oblivion 2:) Skyrim dohráno za dvě a čtvrť hodiny.

    http://www.bethblog.com/index.php/2011/10/13/jeff-vs-sam-ii-the-skyrim-speedrun/
    • Ve stejný den, jako se (každá) PSV hra objeví v obchodě, půjde zakoupit i z PSN. Handheld bude...

      A jednička teda byla Oblivion: Oblivion, nebo Oblivion: Morrovind, nebo Oblivion:Dagerfall, nebo Oblivion: Arena?
      • SA-reg
        Ne, série byla Arena, Buggerfall, Morrowind, Oblivion, Oblivion 2: Skyrim.
        A první díl Falloutu byla trojka. A první Final Fantasy sedmička.
        • *1*
    • :-o

      Oblivion 2: Skyrim? Au!
  • MidnighT91

    Prosba

    Kluci a děvčata mám na vás malou prosbu, nudím se a chci tu nudu vyplnit dobrou hrou... Teď mám v pc stařičkého Constantina, minecraft a modovanej Half Life 2... Jenže to mě už nějak nebaví... Tak my sem prosím napište hry který bavili vás a u kterých jste se zasekaly na delší dobu (nemusíte psát třiáčkové tituly jako deadspace nebo mass effect...) P.S. PC only...
    • Mopped
      Stonekeep, Albion, Ishar 1,2,3, Dungeon Master 1,2, Lands of Lore, Eye of Beholder 1,2,3, Jagged Alliance 2, Realms of Arkania 1,2,3, Betrayal at Krondor
      • MidnighT91
        všem moc děkuju už mám vybráno...
    • Na hodne dlouhou dobu me z posledni doby zabavil asi jenom stalker,zbytek co jsem za posledni dobu hral jsou hry tak do 10 hodin singlu.
      World of tanks je taky celkem zabavna vec.
      Jo a nova trackmania je taky fajn hra.
    • Divotvurce
      Zkus třeba Boiling Point, já si ho dneska nainstaloval a přes víkend budu hrát.
      • SA-reg
        A taky The Precursors
    • UbiSoft vydal první patch (v1.1) pro Might & Magic: Heroes VI. Žádné oficiální zprávy o tom,...

      Inquisitor, ten je na hodně dlouho :)
    • co třeba World of tanks?
      • skaven123
        vsetko od Black Isle (obsidian)a starsie veci od Bioware+(Kotor1/)/System Shock2/jedi knight - jedi outcast +jedi academy/ Total War - ktory len chces :) / hocico od Troika games/ Warhammer - Dark omen..ked to prejdes, budes frajer :) etc...
      • Limbo, Alien Swarm (je to spis COOP chce to vic lidi nebo hrat s anonymama z internetu), Timeshock Pinball :D
      • MidnighT91
        Zapisuju a jen pokračuj dál, určitě to není jediná hra co tě kdy opravdu bavila... Cílem příspěvku je získat seznámek her ze kterých si vyberu nějakej dobrej kousek...
        • RavenHolm
          Jagged Alliance 2 s patchem 1.13 = zabiják času.
        • ňuňu

          Mass Effect, Dragon Age Origins, TES Oblivion, Limbo, Bastion, Drakensang: River of TIme, Risen, Gothicy, Two worlds, Victoria II, MAJESTY 2(! u toho jsem zabil moc času :D), CoD MW2 u MP jsem taky trávil docela dost času, Tom Clancy's End war, Battle for Westnoth (wesnoth.org - je to zdarma) ...určo si z toho něco vybereš *4*
          • jindra.veliky
            tos napsal pekny kraviny
  • Otec herní série Fallout, Tim Cain, nyní pracuje pro Obsidian.

    TAK TO JE MASO ! War never changes !
  • Co je to tady za sociální experimenty? Kterého ňoumu napadlo dát přes ovládací prvky přehrávače videí reklamu?

    Ještě chvíli a k Flash pouze na OnDemand přihodím jen kvůli Games.cz AdBlock.
    • Od chvile kdy mi skakal fernet a skodovka pres celou obrazovku vim ze je adblock na games.cz vzdy nutnosti.
  • MidnighT91

    Unikla X360 verze hitu Batman: Arkham City. Hru si kupte a vypněte internet dříve, než bude plný...

    Ach ti pc piráti, to je peklo xD
    • Kdyby neexistovaly počítače, tak by to nebylo z čeho upirátit, hrůza, jak ty počítače všechno dokážou zkazit, opravdu šílený. Microsoft si zakáže vyrábět Windows a příští aktualizace může všechny počítače splálit na prach, aby nikdo už nikdy neměl žádnou škodu! A programovat hry na xbox ovladači, povinně! A vše bude krásné a idylické.

      (to není pokus o flame, ani o kritiku, sám xboxový ovladač na PC mám, ale nemohl jsem si pomoct)
      • UbiSoft vydal první patch (v1.1) pro Might & Magic: Heroes VI. Žádné oficiální zprávy o tom,...

        To je ale žvást
  • Odulin

    Unikla X360 verze hitu Batman: Arkham City. Hru si kupte a vypněte internet dříve, než bude plný...

    Heh krása. Tady je sice nákup jasnej, ale stejně už to pálim, poněvadž to prostě nevydržim;)
  • Závodní C.A.R.S. bude hrou exkluzivně vydanou pouze na PC.

    No tak to je fakt spatna zprava. To uz je mi ted jasny ze ty prachy co jsem s takovym zaujetim zainvestoval nikdy nedostanu nazpatek :D
    • No jo jen minusujte ale NFS Shift 2 se na PC prodalo nejakej 60k kousku coz je teda velika slabota. C.A.R.S. jsou sice uplne jina cilova skupina ale i tak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit