Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Spekulace: Ubisoft pracuje na televizním seriálu na motivy herní série Assassin's Creed.

    Ale o tom zde už dobré čtyři dny hovoříme, Mlho!
    • Inquisitor
      Plha se hlásí
  • Minev

    Dirt 3

    Nevím už odkud, ale mám tu kód na Dirt 3. 7XCHN-QGCCM-M6QYQ Přeji hodně zábavy *4*
  • Minev

    Autor knižní předlohy herní série Zaklínač se v minulosti rozhodl pro přijetí jednorázové odměny za práva na značku, protože nevěřil prodejnímu úspěchu. Kdyby si zvolil (CD Projektem původně navrhovaná) procenta ze zisku, dnes by se měl o poznání lép

    Chudák Sapkowski przněj mu Zaklínače (tak to on vnímá) a ještě z toho nic nemá a může si zato sám. I když Zaklínače adaptoval CDProjekt zatím dobře, stejně ho ohnuli pro potřeby hry. Stává se z něj postupně korporátní produkt. Lepší je když autor co ten svět vymyslel, má svůj produkt úplně pod kontrolou, protože ho nejlíp zná.
    • Veskoslav
      Vždycky jsem se s ním chtěl setkat. No po setkání s ním mě to přišlo. Protivný, nevrlý alkoholik.

      A co si budeme nalhávat série Zaklínač jeho díla vystřelila ke hvězdám i mimo ČR, SR, Polsko, Německo a Rusko.
      • SalemCZ
        Prý pije jenom takhle na těch akcí, doma prý má přísnou ženu, teda říkal to Kantůrek. Tak že využíval těhle akcí na opíjeni, doma je abstinent.
        • Jack1947
          Kecy samozřejmě že to nepřizná že
    • Jack1947
      človvěk co sám prohlásil že mu je jedno co z jeho značkou bude u mě n emá žádnou váhu, prostě se nedokázal prodat správně a dobře mu tak.
      • Minev
        Tím chudák jsem to myslel zlomyslně. S vámi souhlasím, že dobře mu tak, ale stejně mi vadí že Zaklínače nemá plně pod kontrolou. Na mě ty hry (i když je mám rád) prostě působí jinak než knížky a radši mám knížky. I když mám Sapkowského jako autora rád, taky mi vadí tenhle jeho přístup.
        • Jack1947
          Nikdy to nebude stejně chytlavé a dobré kjako kdyby to byla kopie přímo z knihy (navíc nereálné) které jsou přeci jenom pro jinou skupinu lidí.
    • To je jeho problém, že zvolil jistotu jednorázové odměny, před nejistým, ale potenciálně vyšším ziskem z prodeje. Teď je otázka, nakolik mu popularity her zajistila odbyt jeho knih na trzích, kam by se jinak vůbec jeho knihy nedostaly, nebo by jen paběrkovaly. I u nás v ČR, kde byla penetrace Zaklínače mezi fanoušky fantasy opravdu vysoká, znám asi 10 lidí, kteří si na základě kvalitních her koupili všechny knihy, přestože jinak o fantasy téměř ani nezakopli.
  • Vogon

    Final Fantasy XV: Březnový update

    https://www.youtube.com/watch?v=TLrB7N-XfPs
    27.3. - Vylepšení kouzel, které dostanete v kapitole 13. Kapitola 13 z pohledu Gladia. Odstranění neviditelných zdí ve světě.
    28.3. 1. DLC Episode Gladiolus
  • Veskoslav

    Starcraft Remastered

    Docela podstatná informace. Redakce spí?

    https://starcraft.com/en-us/
    • MrSanta
      To víš, neděle a ještě navíc změna času. To nadělá paseku *1*
    • Lukyz
      Informace zajímavá, ale SC by bodl spíš remake než remaster.
      Modifikace Mass Recall, která převádí SC1 do SC2 včetně grafické stylizace mi přijde o dost lepší.
      Tohle vypadá IMHO spíš jako omalovánky *9*
      • Veskoslav
        Tak to nesouhlasím. A většina lidí nechtěla převod SC do SC II enginu.
  • Jack1947

    Nová myš?

    Má dosavadní myška :D http://www.svethardware.cz/recenze-logitech-g9-novy-idol-pro-hrace/18659

    https://www.czc.cz/logitech-g203-prodigy-cerna/205052/produkt?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Mysi&utm_term=Logitech_G203_Prodigy_cerna Má někdo zkušenosti ? všechno co sem četl vypadá slibně navíc supr cena... ( viděl jsem to v posledním levelu)

    Já vím je to individuálním, ale mě se zamlouvá... Moje myš není špatná ( ty jo 10 let stará už :D) akorát mi nejezdí kooečko, občas problikne. Líbí se mi u téhle i design prosím normální odpověd. (Znovu ta cena super) Když vezmu že tehdá stála G9 2499,. hrůza jo jasně možnost přidání závažíčka atp - jde mi hlavně o to aby mi v ruce moc neplavala - Když tak hodte své myši.

    Potřebuju prostě myš která, je ideální na mp hry tedy svižné a rychlé přesné... díky moc všem za normální odpověd.

    *4*
    • Radkaa
      Já mám myšku Logitech. Je z Tesca a stála asi 150 korun. *4*
      • Jack1947
        Ty nejsi hráč...

        Příjde mi tak nějak zbytečné zase platit horentnější sumu jen za myš tak ji asi vezmu. ( vydržíly déle než G9 bude to jedině parádní)
        • Hanzales
          Hele, jestli jsi tu G9ku první (ne G9x) kupoval jako já taky zhruba když spatřila světlo světa, tak jsem větší hráč než ty, protože jsem ji uklikal k smrti o 2 roky dříve ;o) *2*
          • Jack1947
            Jsem nepsal že ty a tak si mohl mít vadnej kus ano G9 mám tu z roku 2007 lol
            • Hanzales
              "Jsem nepsal že ty" ..to nevadí, já vím ;o)
              Vadnej kus to nebyl, těch 8 let než umřela sloužila na jedničku *3*
              Prostě jsem to tlačítko hraním uklikal :D
    • Hanzales
      G19 jsem měl taky a u mně to byla nejoblíbenější a nejpohodlnější myš. Velikost byla matoucí, navíc ty dva gripy, kde mi sedly oba. Jediné mínus ošoupávání wide gripu (měl jsem 3) a to že taky před 2 lety umřela :)
      Tahle by se ti měla držet dobře, ale nejlepší je stejně si to jít někam ošahat a počíst recenze a ohlasy.
      @LV: Ne nutně. Volant mám Fanatec, ale doporučil bych Thrustmaster, myš mám G502, ale tu bych nedoporučil, neb si oproti jakýmkoli jiným myším nemohu úplně zvyknout na posazení prsteníčku atp.
      • Jack1947
        Mám to asi štěstí co ? Hmm nevypadá špatně...
    • hele ja jako zastance logitech mysi bych vybiral jen od nich- drahy, ale jistota ze sou dobry.
      mel sem mx518 na kterou stale vzpominam, pak g9 jako ty- ta mi ale nakonec moc neselda do ruky jelikoz byla az moc "mala". zavazicka a tyhle veci beru jako preplacenou nutnost a kdyby slo beru vesmes vzdy bez (nakonec sem vzdy ze vsech co nejaky mely vsechno vyndal)
      posledni dobou sem vystridal vic modelu a s zadnym nejsem stale spokojen a cekam na neco co by se mi fakt libilo. od logitechu s tim mam podledni dobou ale problem taky. kdybych musel tak pujdu spis do neceho takovyho https://www.czc.cz/logitech-g402-hyperion-fury-fps-gaming-mouse/154917/produkt pripadne https://www.czc.cz/logitech-g502-proteus-spectrum-rgb-tunable-gaming-mouse/184142/produkt
      ani jedna neni to co by se mi libilo, ale je to asi dvacata evoluce toho co kdysi bylo nej. ty preplatky za barvicky a podobny blbosti si clovek proste uz musi dnes priplacet jako standart a nevyhnes se tomu.
      sel bych do te g402- nemam vlastni zkusenosti, ale design je decentni a vychazi prave nejvic z prababicky mx518 a to me natom laka asi nejvic. mys bude uplne v pohode toho bych se nebal, jen ta cena zase uz je spis premiova- nato ze to nema ani zadny zbytecny barvicky a tak..
      • Jack1947
        G9 stála tehdy 2499,. lol , hmm je docela podobná a moc se mí tedy nelíbí ale třeba je super kdoví.
  • Vogon

    Dark Souls 3 The Ringed City launch trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=lJT9nyCxs8E

    Nové záběry začínají okolo 1:35.
    • N0isy
      Jako vždy, strašné spoilery. Nekoukat!
      • Vogon
        Je to trailer, co sis myslel, že tam budou ukazovat?
  • frag.ment

    PlayStation Store slaví deset let. Sony se při této příležitosti rozhodla členům PSN zaslat email s informacemi a statistikami týkajících se jejich účtu.

    Nejvíc by mě jako majitele PS4 potěšilo, kdyby to Sony oslavila tím, že nadobro zruší placený multiplayer. Možná bych si pak i pořídil Battlefield 1, Titanfall 2, Destiny atd..
    • Jack1947
      Na to zapomen, škoda že si propásl minulou generaci tam ještě zdarma byl *4*
  • Vogon

    Souls komunita uspěla: Helma Ornsteina má v patchi 1.11 chochol i na hráči

    http://i.imgur.com/DtXoOFK.png

    Podivné je to, že Dragonslayer Spear zmizelo a není tam, kde bylo doteď.
  • MickeyMutant

    Obrazem: Vtipné gify s chybami ze hry Mass Effect: Andromeda.

    Plus jeden vtipný png. Je skutečně v zájmu vesmíru, aby se lidstvo rozšiřovalo do další galaxie? Posuďte sami.
    • 0011
      Jsou to, jak už "naznačuje" ten nápis presets. Osobně jsem radši, když hráč má pevně danou postavu a nemá na výběr ani ty presety, protože já než jsem spokojený s tvorbou postavy, tak u toho strávím klidně i několik hodin proložených obědem a pauzama na cigára
    • frag.ment
      *11* *11* *11* TO je fakt humáč *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit