Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SWTOR kopie nebudou po oficiálním releasu omezený

    Většina lidí nadávala, že je sprostý omezit počet kopií po oficiálnim vydání. Taky že se nic takovýho nestane.
    http://www.askajedi.com/2011/09/28/stephen-reid-clarifies-no-staggered-launch/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+AskAJedi+%28Ask+A+Jedi%29
  • Reklama v adresovém řádku

    Ten, kdo vymyslel tu reklamu v adresovém řádku by si zasloužil pověsit za koule do průvanu.
    • Cahir

      S vydáním Star Wars: The Old Republic lze začít sbírat i první achievementy hry, časem přibudou...

      Mně teda přijde ta reklama od vodapohonu, která ti drze a sama od sebe vyskočí přeš celou obrazovku, mnooohem horší. Kdybych si měl vybrat, volil bych tu v adrese, ze všech možnejch druhů reklam mě obtěžuje opravdu nejmíň.
      • Jedinej problém je v té reklamě v adresním řádku, na všechno ostatní je tu addblocker. *5*
      • Jazz
        Chcu se vrátit zpět, ale místo toho to začne odmazávat po písmenkách tu zasranou reklamu, to mě vážně sere!
    • Naopak, koule uříznout, aby se tento exemplář nemohl dále "rozplemenit".
      • Noo, stačí, když bude onen průvan dostatečně silný, a mohlo by to dopadnout stejně... Už jen čekám, kdy přijde "Slevy ve vašem městě? Pohněte kurzorem nebo 10 vteřin neproveďte žádnou akci a budete přesměrováni..."
    • Přesně!
    • Slevy i ve vašem městě? Stiskněte ENTER...
    • Jazz
      Něco horšího, je to fakt na přes držku.
      • Jazz: Jen tak mimochodem, ty radši budeš vyset za koule, než abys dostal přes držku ? :D
        • Jazz
          10x si to přečti, pak ti to dojde.
  • S vydáním Star Wars: The Old Republic lze začít sbírat i první achievementy hry, časem přibudou...

    Nutno dodat, že achievementy budou za heroic činy ve hře. Né žádný typu "Vypij šest piv a prdni si v kantýně", jako v jinejch MMO.
    • No jasný, házejte mínuska. Možná si nejdřív klikněte na ten link a přeložte si to. Takhle doslova to tam řiká Erickson.
      • S vydáním Star Wars: The Old Republic lze začít sbírat i první achievementy hry, časem přibudou...

        Vrook ma pravdu si to prelozte, aspon to bude konecne neco ziskat achievment nez ve wow tam je achiev uplne na vse.
  • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

    Betu jsem asi tka 2-3 hodiny hrál, mé opravdu staré PC to zvládá na low-medium (vypada to ale lepe nez Crysis 2 na medium-high), ale co je HUMUS, radeji to napisu jeste jednou, HUMUS PRDELNÍ!! je server browser v internetovém prohlížeči. Musíte se např v Mozille najít server a pokusit se připojit, pote se vám začne pouštět hra, moc to netrva ale pc se vám zakucká (běžící battlefield 3 v liště už mé pc nezvláda) a než se to vše nastartuje- Server is full....kdyz uz se pripojim, sice nejsou lagy, ale kdyz si chci zmenit graficke nastaveni (hra se neda pustit a jen byt v menu, musite pres tento HUMUS najit server, lognout se, a zacit hrat a az pote mate moznost jit do menu ??????), kdyz zmenite napr rozliseni, hra se musi restartovat, tim ztratite pripojeni k serveru, cela hra se vypne a vy hledate hodinu server znova...ale hale...zmeny v nastaveni se neulozily...repete? NE! DELETE!
    • Az to vyjde melo by to byt lepsi. Hlavne pevne doufam bude vic serveru a bude fungovat filtr. Spis me vadi ze si clovek nemuze vybrat squad apod. taky nemoznost cokoliv nastavit dokud nezapnes hru a nespawnes se ale webove rozhrani jako takove je rychle a beha celkem bez problemu alespon u me. Chce to vic serveru.
    • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

      Tak někdo docela narazí jelikož XP má ještě dost lidí.. k čemu mi teda je klíč do Bety.. :-(
      • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

        Klidně mi ho můžeš poslat :-D maximal@email.cz
    • Jazz
      Sorry, ale co to meleš ?
      Máš nějaký 2 minuty na připojení (zarezervujou ti slot) a server najdeš do 10-i sekund *7*

      Jinak souhlasim, že je to na houvno.
      • Nevymyslim si to...pokud mam mit 2 minuty na rezervaci tak nevim proc me to neustale odpojovalo pri sebemensim zasprcnuti...vetsinou mi to nedalo ani pul minuty...A nechapu proc to porad hlásí Server is full a pise to 28/32... *11* *11* *11* *11* *11*
        • Jazz
          No to nevim, ale otestuju to víc až se mi vrátí PC ze servisu, tady jsem byl rád, že jsem to vůbec zapnul.
    • Opravdu nechápu, co se lidi rozčilují (až teď). Bylo to známo už dávno předem, když jsem na to v minulosti poukazoval, hned jsem si cucal z prstu, pak to zase fanoušci bránili, že to tak nakonec nebude a hle, konečně to maji černé na bílém a teď až všichni nadávají. Trochu pozdě, no ale stejně stim nic nenaděláte. Obecně mi to přijde taky jako naprosto dementní řešení, ale jsem si jistej, že to docela udělá vrásky na čele pirátům...
      • Jazz
        MP necracknou, SP samozřejmě ano.
  • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

    Jj maj recht je to proste uzasny.
  • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

    Closed Beta je pouze pro USA a Kanadu, pro ostatní to bude až 29.9..
    Mám to potvrzené z live supportu, proto taky lidi co mají klíč a nejsou z USA/Kanady, tak píšou, že jim to strašně laguje...
    • Normalne jednou UK i Nemecky servery. Nelaguje nic.
      • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

        Protože to přes noc napravili, ale včera jsem právě řešil se supportem, že mi nepřišel klíč a bylo mi řečeno, že to je pouze pro USA/Kanadu... rozhovor trval pomalu hodinu a pak už jsem po práci na to neměl nervy. Ale ode dneška by to mělo jet.
        • Kecali. Mne klic normalne prisel a ty servery jeli od zacatku.
          • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

            Tak jsem si teď zase dopsal se supportem a zase mi tvrdili, že to je jenom pro US, takže tam mají asi solidní bordel.
            Já jsem jim říkal, že co mi tvrdí není pravda, že spousta lidí hraje v pohodě, mám potvrzené od EA i od EA Czech, že to je pro všechny atp, ale na to mi jen odpověděli, že jim je to líto, ale z oblasti ve které žiju nemám oprávnění hrát, že to je jen pro US... *16*
            Už jsem to nějak neřešil, vzhledem k tomu, že zítra to bude pro všechny.
            Aspoň spolu s omluvou mi ještě poskytli slevový kupón do Origin Store...
  • MidnighT91

    Dva měsíce po spuštění MMORPG Drakensang Online obývá svět v tomto titulu milion hráčů.

    Sám to hraju a můžu jen doporučit neskutečně chytlavá záležitost...
    • Dva měsíce po spuštění MMORPG Drakensang Online obývá svět v tomto titulu milion hráčů.

      a to je frre 2 play ?
      • f2p + cash shop. Zatim to v recenzich dostava nadprumerna hodnoceni. Jede to v prohlizeci a vypada to podobne jako diablo/torchlight.

        http://www.drakensang-online.cz/
  • Homefront 2 má být tou nejlepší hrou od Crytek. Jestli tvůrci nekecají se dozvíme až za dva...

    Možno tak v Amerike.
  • B.o.b

    Crysis bude podporovat na PS3 i X360 rozlišení 720p a 1080p.

    To sem zvědav *7*
  • Homefront 2 má být tou nejlepší hrou od Crytek. Jestli tvůrci nekecají se dozvíme až za dva...

    Já bych řekl, že kecaj. *5*
    • Po tom co predvedli s Crysis 2 jim to vazne neverim.
      • Homefront 2 má být tou nejlepší hrou od Crytek. Jestli tvůrci nekecají se dozvíme až za dva...

        Jo, asi tak, maji porad velkohuba prohlaseni, jak nam vypadnou bulvy, jaka to bude mega bomba a hra, ktera temer nema konkurenci *3*
    • Jazz
      Uvidíme, co z nich vyleze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit