Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker

    Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

    Žádný klíč zatím nemám a to mám MoH limitku a předobjednáno, ale to mi asi nepomůže no nevadí... 29tého to jistí :)
    • Taky jsem ho nedostal. Proto mail na podporu, omluva a zaslání neplatného kódu, další mail, a konečně funkční kód. Teď jen sosnout ty 4GB a můžu to prubnout.
    • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

      Ja bohuzel taky jeste do ted zadny klic nedostal. Tohle EA dost nevychytala. Na to se mela pripravit lepe a treba klice rozeslat drive *16*
    • Podle EA DICE přehlíží ostatní vývojáři důležitost audio složky ve hrách. To Battlefield...

      No je to asi ejdno, pac se to udajne pekne prasi a lidi jsou akorat nas... *3*
  • Na co nepřímo upozorňuje nové video od Sony? Nová hra, služba... nebo dokonce konzole? Dozvíme...

    V novou konzoli neverim, tipuji to na hru *3*
  • Foxtrot_cz

    Nové ovladače (v285.38 beta) grafických karet GeForce zvýší jejich výkon v Battlefield 3 až...

    Perfektní. A já mám zrovna AMD *15*
    • Nové ovladače (v285.38 beta) grafických karet GeForce zvýší jejich výkon v Battlefield 3 až...

      V rozlišení 2650x1600. Takže možná z pěti na sedm snímků. *4*
    • AMD samozřejmě také vydala BF3 friendly ovladače.
    • vsadim se ze o zadne vylepseni vykonu neslo.. jen fixli bugy a vykon se dostal na normalni hodnotu :)
    • Jazz
      Same here.
  • Kolegové ze slovenského herního webu Sector.sk vypustili do světa vlastní iOS aplikaci. Je zdarma...

    Doufam, ze nezapomenete i na nejrozsirenejsi smartphone system v CR Android jako to udelal posetily eurogamer.... :]
  • Resident Evil IV

    Ahoj. Prosím Vás o velkou pomoc. Včera jsem zjistil, že vyšlo RE 4 na PS3 na PS STORE. Prosím Vás lidičky, je to kvalitní jako na PS2?? Moc bych o tu hru stál, ale bojím se vyhodit oknem prašule za něco,co nevím jak vypadá?? Nevíte prosím někdo něco o této hře?? Je to stejné jako na PS2?? Je to totožná hra??? Předem všem moc děkuji za odpovědi!!!!! Budu moc vděčný za jakékoliv info, je to pro mě velká srdcovka!!!!!!!
    • Na co nepřímo upozorňuje nové video od Sony? Nová hra, služba... nebo dokonce konzole? Dozvíme...

      Hra má podle toho co jsme četl lepší grafiku z původní Gamecube verze i dodatečný obsah z PS2 verze. Takže je to asi "nejlepší z obou světů". Samozřejmě je to HD předělávka, takže tato je ještě lepší.

      Pozn.
      Když porovnáš PS2 a GC verzi, tak zjistíš, že PS2 je rozmazanější a méně detailní. Přece jen byl RE4 původně součásti Capcom 5, tedy dohody mezi Capcomem a Nintendem o pěti exkluzivních titulech pro Gamecube... nakonec to dopadlo dost neslavně... jeden vůbec nevyšel, jeden byl propadák a další vyšly i na jíné platformy.
    • Je to totožné, s lepší grafikou a podporou achievementů. V zahraničí to dostává veskrze pozitivní hodnocení...
      Porovnání s GameCube verzí
      http://kotaku.com/5842732/watch-resident-evil-4--hd-vs-resident-evil-4-for-gamecube

      Screeny
      http://www.examiner.com/video-game-news-in-national/new-resident-evil-4-hd-screens-picture

      Gameplay video
      http://www.computerandvideogames.com/319651/resident-evil-4-hd-gameplay-trailer/
  • Takřka jakákoliv akce, kterou se rozhodnete v The Elder Scrolls V: Skyrim vykonat, vytvoří i odpovídající...

    "To set on fire" neznamená "opékat na ohni", ale "zapálit". Hra tedy nebhude reagovat na kulinářské aktivity, ale na mučení zvířat. Samozřejmě, Bethesda si zasouží pochvalu za to, že ve hře vůbec něco takového umožňuje, mohlo by to naznačovat, že svoboda ve hře zůstane zachována.
  • Australský obchod EB Games se chystá ve středu odhalit velké oznámení, které se bude týkat Call...

    Pliny pro hrace COD zdarma? Tak to nebudu moci urcite dospat..... boze.
  • MishKonn

    Australský obchod EB Games se chystá ve středu odhalit velké oznámení, které se bude týkat Call...

    Další drsňácké vybavení? Už dost, jestli bude něco ještě trošku víc drsňácké, než ty brýle, asi imploduje vesmír.
    • Divotvurce
      Dají tam drsňáckou kuličkovku, aby měly děti radost *1*

      Jinak jako nově příchozí vás tu všechny zdravím *4*
    • Jazz
      Můj bože, jak se opovažuješ o tom vůbec vtipkovat ?
  • rancor1223

    Takřka jakákoliv akce, kterou se rozhodnete v The Elder Scrolls V: Skyrim vykonat, vytvoří i odpovídající...

    Slepice vrací úder? *1*
    • Foxtrot_cz

      Takřka jakákoliv akce, kterou se rozhodnete v The Elder Scrolls V: Skyrim vykonat, vytvoří i odpovídající...

      aneb http://www.youtube.com/watch?v=cyDqd42-FKg
      *1*
  • Foxtrot_cz

    Takřka jakákoliv akce, kterou se rozhodnete v The Elder Scrolls V: Skyrim vykonat, vytvoří i odpovídající...

    Mám takový pocit, že až si opeču tu slepici, tak po mě půjdou ochránci zvířat *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit