Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Max Payne 3

    První trailer ve mě vyvolal ještě víc smíšených pocitů ..... asi to bude zajímave, to jo, ale asi to už nebude Max Payne
    • Trailer me nijak neoslovil bez ohledu na to,jak se ta hra jmenuje.Pusobi to na me jako celkem tuctovka.Ale treba to bude fajn.
      Nicmene s max paynem to nema vubec nic spolecneho.Chybi tam snad vse,co udelalo prvni hru klasikou.
      Bohuzel,tohle se deje casto,ze se vezme znama znacka a prispendli se k casto uplne odlisne hre jen aby si pojistili uspech.
  • SA-reg

    Famitsu ohodnotilo Dark Souls známkami 9/9/9/10.

    Super.
  • Psychotic

    Nedá se říci, že by Resistance 3 šel v zahraničních obchodech na dračku.

    První dva díly měly také nic moc prodeje... i dobrá série může být zakletá :-)
  • MishKonn

    Call of Duty: Black Ops Rezurrection možná obsahuje chybu, kvůli které Vám Microsoft zabanuje konzoli.

    Už i samotné konzoli X360 stačil její omezený hardware na to, aby vzala rozum do hrsti, a brání se té nákaze, nazývající se hrou, která dělá teenagerům z mozků zeleninu.
  • MishKonn

    Mass Effect 3 obsahuje 40000 řádků dialogů, což je 2x více než nabídl první díl.

    Myslím, že ten váš překlad "line", jako "řádků", který je nicneříkající, je v angličtině zamýšlen spíše jako věta. Aneb "line", jako to, co se zobrazí na jednom setu titulků / možnostech odpovědi při rozhovoru s NPC.
  • Ve Star Wars: The Old Republic zatím žádnou romantiku mezi postavami stejného pohlavími nečekejte....

    Tak to by bylo hnusne aby ta behali za rucicku buzeranti, lesby me nevadi :)
    • Amylee.Anderson
      Mě vadí lesby víc, protože nikomu nevadí a přitom je to to stejný, jako u "chlapů".
      • Cahir

        Podle informací z GameStop dostane kočičí žena vlastní DLC do Batman: Arkham City.

        Tak s tím bych si dovolil nesouhlasit *1*
    • helgi
      Tak třeba já jsem se moc těšil, že tam budu pobíhat se svým "žůžovým džedájem" pro kterého už mám vymyšlené přiléhavé jméno... Vacuum Cleaner... *12* Ale vypadá to, imperiální pozadí jsou prozatím v bezpečí... škoda...

      Ale stejně půjdu zkontrolovat svou "Příručku homosexuálních praktik"... pro jistotu...
      • Cahir

        Mass Effect 3 obsahuje 40000 řádků dialogů, což je 2x více než nabídl první díl.

        *1*

        Chápu, že "It's ok to be gay", ale tahle homománie mě začíná lehce s*át.
        • Ta už tu je dlouho, ale jen jednostranná.
  • trine 2 trailer

    Nevim,jestli uz to tady nebylo,ale mel by to byt novej trailer ukazujici prostredi v trine 2.
    http://www.youtube.com/watch?v=Hc-dybz9k6Q
    Ja se uz nemuzu dockat,puvodni trine byl perla mezi indie hrama a dvojka vypada,ze chce vse posounout jeste o level nahoru.
  • MINECRAFT 1.8

    Zásadní verze Minecraftu vypuštěna cca před 2 hodinami.
  • Oddworld Inhabitants se na dnešek moooc těší. Proč asi?

    Tak v tom pripade se ja tesim taky *1* .
  • Přestože k vydání Gears of War 3 vyjde až za šest dní, zřejmě první fanoušek již čeká...

    C'moon! C'moooon!! (Cartman)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit