Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sony chystá nové barvy konzole Playstation 3 - růžově červenou a světle modrou.

    Tady někdo nezná barvy a neumí anglicky :D
  • Counter-Strike: Global Offensive nabídne "Casual" mód, který Vás zbaví finančního omezení a...

    no ty vole, to je teda vymakany mod a fakt tezke ho udelat... vyvojari museli napsat CELY 1!!!! radek:

    rcon mp_startmoney 16000
  • ucho

    Trackmania 2

    Tak žebříček v Solo modu mi u České republiky zatím ukazuje 90 hráčů... zatím žádné závratné prodeje zdá se (ale zítra počítám bude 2x tolik, kdo ví, jak často se to aktualizuje). Alespoň je vidět, v jakém množství se u nás prodávají hry, tady je jen jeden kanál, takže tam je vidět vše. Já jsem se hrou spokojen, už jsem u těch těžších tratí a jsou hodně těžký :) pěkná výzva. (zatím nahráno tak 5 hodin)
    • Těžko říct jak to bude s prodejem v ČR, spousta lidí si zvyklo na TMNF která byla zadarmo a platit 400 se jim nebude chtít. Pak je tady to jiný prostředí, trochu jiný chování auta atd. atd. Já osobně jsem maximálně spokojenej. Hrál jsem betu od konce srpna a včera jsem si zkusil i SP. A "nadeo" tratě se mi hodně libí. Neni problém je zajet, ale zajet je opravdu výborně, to už je oříšek :) Každopádně já určitě doporučuju, ty 4 stovky za to rozhodně stojí :)
    • Tak mam tak 2 hodky za sebou a za sebe muzu rict,ze jsem velice spokojenej.
      Co se poctu hracu tyce,tak si myslim,ze minimalne u nas tahle hra mela minimalni propagaci ,takze z pocatku ty cisla asi moc vysoke nebudou.Uvidime jak se to chytne.
      • ucho
        tak celosvětově mají prodáno zdá se 12 tisíc kusů zatím, to je skoro 6 milionů zisk. no vývoj to ještě asi nezaplatilo :)
        • Ja verim,ze az se to trochu rozkrikne,ze je to venku,tak ty pocty naskacou.
          A jsem celkem zvedav,co s tim jejich konceptem maniaplanet a potazmo tech 2 dalsich her udelaji.
    • Jazz
      Já jsem čekal dokud nepřidají PaySafeCard, zítra to kupuju, tak si můžeš připsat dalšího hráča *1*
    • Tady je problém propagace. Já se o hry docela dost zajímám a přesto jsem doteď neměl sebemenší tušení, kdy vlastně nová Trackmanie vychází. Ani na Steamu není.
      • V te zaplave informaci ohledne kazde kraviny kolem bf,cod atd ty "mensi" hry snadno zapadnou.
        Navic propagace teto hry,minimalne u nas,byla minimalni.
      • ucho
        na Steamu není a zatím nebude. možná se tam v budoucnu objeví, ale kdo ví jestli. když se tam objeví, stávající vlastníci hry by měli automaticky dostat klíče k aktivaci i na Steamu. na zahraničních herních webech jsem nějaké zmínky o Trackmanii četl, stejně jako tam měli nějaké videa a klasicky info o nové hře. v Česku ticho po pěšině :)
        zvolili distribuci pouze přes sebe, což možná zmenšuje kvality propagace, ale pro ně je to asi lepší. každopádně dle webu chystají i nějaké FPS a RPG, tak jsem zvědav, s čím přijdou :)
        • Díkes za comment, taky by mně pomalu neťuklo, že je to vlastně venku :) Jsem do toho skočil, tak jsem zvědav, bohužel se k tomu dostanu až večer po práci. Ale těším se na tu legraci :)
          • ucho
            prostředí je pěkné, chování auta taky (je rychlé a dobře drží na silnici), novinkou je, že se s ním da driftovat. jinak je to klasická Trackmania s malinko vylepšenou grafikou.
  • Vyšly nové beta ovladače GeForce Forceware (v285.27), které přidávají podporu OpenGL 4.2.

    Skvele ovladace, po nepovedenych 280.xx jsou tyto konecne na urovni, plynulost se zvysila snad vsude, teplota klesla (hluk), zadne BSOD, dokonce mi prijdou plynulejsi i windows a prohlizec:D
  • B.o.b

    Codemasters se chystá zavřít vývojářské studio v Guildford, které stojí za akční hrou Bodycount.

    Tak tohle mi vadit nebude.
    • MishKonn
      Good riddance.
  • Counter-Strike: Global Offensive nabídne "Casual" mód, který Vás zbaví finančního omezení a...

    To má byť nejaká úžasná novinka? Teda CS ani CSS už nejaký ten piatok nehrám, ale čo si pamätám, toto bývalo na niektorých serveroch normálne nastavené, asi nejaký mod... Čo riešia?
    • Njn, co drive zvladnul udelat fanousek za 20 min, tak dnes je velky vydobytek her.
      • Counter-Strike: Global Offensive nabídne "Casual" mód, který Vás zbaví finančního omezení a...

        Novinku z toho dělaj hlavně weby, protože tohle je známo už prakticky od ohlášení hry...
  • Counter-Strike: Global Offensive nabídne "Casual" mód, který Vás zbaví finančního omezení a...

    Jeden z malo duvodu, proc vsichni noobove nechodili s AWM byl, ze si na nej nikdy nevydelali :) to ted uz nebude platit
    • Irisis

      Itemy?

      tj. to si hned na začátku všichni koupěj kevlar, všechny granáty, nejdražší zbraně a předměty? To teda je casual... Doteď si pamatuju jak v hernách bylo potřeba se domluvit kdo co koupí, aby tým měl nějákou šanci. Navíc si nedokážu přestavit, jestli budou používat makra, tak to v tomhle módu bude jak godmode :) Nebo co bude s malejma fun mapama? To už vidim ty servery na dobrý slovo jako v prvnim COD - sniper only/no bash :D
      • Na druhou stranu nic ti nebrání hrát klasickou verzi. Casual mod je jen volba. Opravdu si neumim představit, že ho budou fanoušci CS hrát nějak hojně.
    • nejaký zásadný rozdiel medzi noobom s AWM a bez AWM? *3*
      • Kdyz na nej skocis s nozem, tak se vyleka a obvykle se alespon jednou trefi no scope, coz se jim s automatama nedari :D. Teda pokud nemeli tu automatickou sniperka, to byli velmi nebezpecni.
  • Malleth

    Fotky PSV ze všech možných i nemožných úhlů.

    Až na to že to červený je PSP :) lol
  • Malleth

    Nedá se říci, že by Resistance 3 šel v zahraničních obchodech na dračku.

    Škoda, je to fakt super hra. Bavilo mě to víc jak Killzone 3 a ten taky výbornej. Přál bych Insomniacu úspěch....
  • neprozradi nam nekdo z redakce kdy cekat rezenzi red orchestra? hrali ste to uz nekdo? nechce se mi kupovat hru naslepo kdyz o tom je tak malo info a zachvili vychazi battlefield..ale jestli tu ta rezence do vikendu nebude, tak me mate na svedomi
    • Taky bych se pridal o nejake info,kdy muzeme cekat recenzi.Dost nad hrou uvazuju,ale prece jen do toho nechcu jit na slepo,i kdyz hra ma celkem prijemnou cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit