Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takto vypadají japonské herní obchody.

    Co jsem zahledl cenu Killzone 3 za v prepoctu 1135Kc, to je docela dost *15* Otazka je, kdy to tocili *2*
  • Takto vypadají japonské herní obchody.

    nevi nekdo co to hraje za muziku v tom videu o japosnkych hernich obchodech ? Jedna se me o tu prvni punk/rock skladbu, dekuji....
    • Písnička

      Jmenuje se Itsumo Nando Demo a je od skupiny 6% is MINE (GIRLS).
  • MrSanta

    "Výroba" Khajiita v TES V

    Link na video (kamera) z TGS, na kterém je modelování obličeje: http://www.gametrailers.com/video/tgs-11-elder-scrolls/721142
    Takovejch hejblátek, to se z týhle obrazovky nevyhrabu minimálně hodinu *2*
  • V australském studiu EA Visceral Games (Dead Space) se bude brzy (přinejlepším) propouštět.

    Tak tohle nechapu. Proc propoustet nekoho kdo dela kvalitni gamesy (coz 1 a 2 rozhodne byli) a nechavaj si tam experty co delaji NFS ktera na rozdil od DS serie neustale pada co se tyka kvality
    • Padá co se týče kvality, ale ne prodejů, takže asi tak.... Jde o peníze a ne o kvalitu. Osobně bych řekl, že EA na to může v budoucnu doplatit.
  • Nečekaně dnes na STEAMu vyšel nový update pro Counter Strike: Source.

    Tenhle update je dost povedenej. Spustil jsem hru a úplně se to hrálo jinak, byl sem vyjukanej, jak se to ty zbraně najednou chovaj :). I like it :).
    • Týká se to teda bety?
    • Urug
      Akorát bez nainstalovaného Steam BETA updatu nevalí vyhledávání serverů...

      EDIT:
      Tak prej pokud se vám v server listu objeví:
      "Steam beta must be running to make use of find servers."
      Tak stačí restartovat Steam. (Nicméně instalace toho Beta updatu vyžaduje restart Steamu čili se to taky vyřeší)
      • Nečekaně dnes na STEAMu vyšel nový update pro Counter Strike: Source.

        Tu betu nemám a nemám problém.
        • Jazz
          Já taky ne, tady někdo hrál cracknutou Steamworks hru, co ? *1*
          • Urug
            http://steamcommunity.com/id/urug/stats/CS:S

            http://www.google.cz/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Steam+beta+must+be+running+to+make+use+of+find+servers.
            • Urug
              A jo tagle, dost mozny no... sem myslel jakože mam crackly CSko.
            • Jazz
              Skvělý a co s tim jako ?
              Tohle mi vždycky dělalo když jsem pustil cracknutou Steam hru a pak chtěl jít hrát CS:S nebo cokoliv jinýho.. *7*
    • Jazz
      Zdá se mi to nebo 'OLD CSS IS BACK BYATCH' ?!
      • Datum vydání Soul Calibur V je naplánováno na první čtvrtletí příštího roku.

        Nezdá, je to tak :D. A jak sledujeme reakce, ne všichni se radují. Tohle je mimochodem další důvod, proč Valve dělá CS:GO, kdyby implemetovaly i další změny, které ta hra obsáhne, komunita by to asi špatně nesla. Ale tenhle update je dobrej, opravdu tleskám.
    • jesusek
      Jeden se raduje a druhý by brečel...
  • Od dnešního dne spadá PSN pod novou divizi (Sony Entertainment Network). Odsouhlasením nových podmínek se vzdáváte možnosti zapojit se do hromadné žaloby proti Sony.

    In Your face
    • EULA NENÍ nadřazená ústavě a nebo dokonce nedej bože listině základních práv a svobod, které právo na soudní a jinou ochranu zajišťují. Je nesmysl si něco takovýho dát do EULA *15*
      • Dneska je bohužel možný asi všechno a mnohdy se zdá, že vše nadřazeno listině základních práv a svobod...
        • Na tom asi něco bude..bohužel...ale bral bych to u menších věcí, ale rozhodně ne když ti seberou právo podávat hromadnou žalobu. To už je šlapání po lidských právech, když si tam můžou psát co chtějí..pochybuji, že by jim to prošlo *8* Samozřejmě, člověk má právo nepříjmout to a hru nehrát, že ano, ale i tak nesmí být v rozporu s ničím, ne? Doufám..tímto si u mě Sony udělala velké a velmi významné mínus, ale..to jim asi moc nevadí *15*
    • Je vubec mozny neco takovyho si dat do euly?
      • ucho
        podle mě není... na soud by měl mít nárok každý, i když někde slíbí, že se soudit nebude...
  • Fanoušci Battlefield 3 jistě zaslintají nad novými screenshoty.

    Mě už tady nad tim BF3 rozum stojí. Zatímco na ostatních webech se vše vejde do jedné novinky (představení MP módů a nové screeny), tady to prostě musí bejt rozdělený. Pak se nedivte, že si lidi myslej, že ste zaplacený... *3*
  • S příchodem Windows 8 budou moci proti sobě hrát majitelé PC, X360 a Windows Phone.

    Takze si s Win 8 muzu koupit Red Dead Redemption?
    • Nedavno na Buildu rozdavali Samsung tablety s W8. Nebyl jste tam nekdo? Treba by se to tam dalo nainstalovat :)
    • Koupit si to muzes :D
  • S příchodem Windows 8 budou moci proti sobě hrát majitelé PC, X360 a Windows Phone.

    To nebude moc fér :D
    PC hráči mají s myší mnohem rychlejší reakce. Pochybuju, že půjde XBOX hráč dobrovolně hrát proti PCčkářům.
  • Problem s instalaci?

    Mel jeste nekdo problem s instalaci na Win 7. Instalace v polovine zastavi a uz se nenakopne.
    • ucho
      já mám XP a žádný problém jsem neměl.
      omrkni fórum: http://forum.maniaplanet.com/
      případně napiš na support. tam byly dvě možnosti instalace mám dojem (i když to bylo asi jen možnost stažení vlastně)
    • trackmania jsem zapomel uvest :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit