Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Angelinu Jolie inspiroval film Lara Croft: Tomb Raider k adoptování prvního dítěte.

    hezky!!! koukám tady někdo objevil ameriku!
  • Důkaz, že na odpis Source Engine od Valve je ještě příliš brzy.

    Tohle co tam je neni o source enginu tam pise ze pouzil na zapeceni svetel ve vray. takze jedine co resi source je nake hdr a odlesky pres zapecenou kubickou mapu. takovehle ho vysledku by se dosahlo pomalu i s idtech 3 enginem.
  • ucho

    Metro 2033

    Dnes na Steamu hra Metro 2033 za 2,5 eur a to se vyplatí, kdo ještě nemá a koho ta hra minula *5*
  • První pohled na Jeep Wrangler Unlimited z edice Call of Duty Modern Warfare 3.

    A to dostanem ke které edici? Hardnered nebo Prestige? *3* *4*
  • Důkaz, že na odpis Source Engine od Valve je ještě příliš brzy.

    No, těm co to řikaj to stejně stačit nebude, ty si budou mlejt svoje a pak zapnou Crysis 2.
    • Treba mne na Source nikdy nevadila grafika, ale ten pocit z pohybu je fakt udesnej.
      V dobe HL2 to byl asi standard, ale dneska jsem snad nehral hru, kde by se mi tak silne vnucovalo, ze hraju za bod plujici prostorem.
      Okamzity zrychleni, nulovej shaky-cam efekt, ... vlastne ani nevim cim vsim to je.
      Valve hry i tak miluju, ale timhle mi vzdycky zneprijemnovaly uvodni ponoreni. Zvyknout se da, no... : /
      • Originální způsob, jak požádat svoji přítelkyni o ruku? Prostřednictvím mapy v Portal 2!

        Tohle neni věc enginu, ale prostě že to Valve tak dělá. Tyhle efekty jsou strašně jednoduchý přidat, pár úprav do kódu a je to tam.
      • smejki
        shake-cam je podle mě totální blbost. lidský zrak funguje jako gyroskop, nehledě na pohyb hlavy.
        • Pokud se soustredis na konkretni bod, tak urcite, ale precijen pri sprintu uz je nejaka deformace znat. Pouzil jsem na to asi blbej vyraz - nemel jsem na mysli zadny pseudodokumentarni orgie...
          Hlavne to teda nebylo predmetem uvahy - spis jsem marne hledal ten hlavni duvod, proc na me ten pohyb pusobi tak straslive umele, a doufal, ze nekdo treba doplni.
          Vam to u sourcovejch her neprijde?
          Ten pohled tak neprirozene plave, zadnej pocit vahy, setrvacnosti, cehokoli...
          Ne ze by snad ostatni soucasny FPS tohle nejak slozite simulovaly, ale prijde mi, ze source proste NECO dost zasadniho postrada. Nedari se mi to uchopit...
          • Pravdou je,ze nejake mirne chveni obrazu,setrvacnost apod by nebyly na skodu,ale na druhou stranu me to nikdy u valve her nejak nevadilo.
            To same,ze si treba nevidis vlastni nohy trochu ten dojem kazi,ale nejak jsem na tyhle veci u valve her zvyklej uz od stareho halfa,takze me to nejak nevadi.
          • smejki
            při sprintu pravda lehké chvění je, problém je ale hlavně v nemožnosti koordinovat ruce a zrak, ne samotný třesoucí se obraz.

            celková kinematik pohybu sourcových (spíš valvovských) her by šla rozhodně notně upravit, ale mě osobně to nijak neobtěžuje.
        • ano je to takk

          parkrat sem se to snazil sledovat jakoze focus jestli se neco hybe a jde to aspon u me poznat jen kdyz se na to soustredim pokud se venuju veci na kterou se koukam vidim to porad stjene. Ale zas ono ty shake camy dodavaji dramaticnosti proto se to asi panovi vice libi.
          • smejki
            ono to působí filmově. jenže já ve hrách nehraju za kameru, kterou nese válečný zpravodaj, nýbrž za svoje virtuální oči
    • Jazz
      Vypadá naprosto nádherně!
  • Pokud byste měli v plánu zakoupit si všechny očekávané připravované hry s vydáním do konce roku, stálo by Vás to (v zahraničí) 2524$ (=42600Kč).

    Hlavně, že v létě nic nevydají, a pak všechno najednou. Slovo konkurence jim asi nic neříká.
  • V Battlefield 3 budete mít prý (narozdíl od Modern Warfare 3) dobrý pocit ze hry v mulťáku i ve...

    Uz to zacina byt vazne usmevne,jak se EA/DICE porad navazi do CoD a blaboli porad o tom,jak jejich BF3 bude lepsi a pritom se to tomu cod podoba vice a vice.
    Holt klasicky BF se uz asi nevrati.Tak snad ta RO2 se povede.
    • V Battlefield 3 budete mít prý (narozdíl od Modern Warfare 3) dobrý pocit ze hry v mulťáku i ve...

      EA se naváží, Dice ne.
  • První dvě DLC hry The Elder Scrolls V: Skyrim budou časově exkluzivní (po jeden měsíc) pro X360.

    Sony by mělo začít zastrašovat stejně jako MS, že pokud nebude hra vydaná ve stejný čas a se stejnými bonusy jako na ostatních platformách, tak nemá na PS3 co dělat :)
    • Tyhle exkluzivity pro ruzne platformy jsou nekdy az absurdni a vazne nechapu lidi,kteri jim za to jeste tleskaji .
      Napada me jediny duvod a to ten,zemuzou pred kamarady a na forech machrovat,ze ta jejich masinka ma o tolik a tolik exkluzivnich titulu vic.
  • Stahujte a vyzkoušejte si betaverzi GTA: Vice City mapy v The Sims 3.

    Teda... Klobouk dolů...
  • Mód s Half-Life texturami do MineCraft vypadá úžasně.

    bože co to je za degeneraci dnesni doby? co na tom vypada užasně? to že to vypadá jak Half-Life 0.5?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit