Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SA-reg

    PC Gaming is not dead?

    Mám návrh na článek...
    Na nyní nefungující stránce www.pcgamingisnotdead.com byl odpočet k něčemu, co podle názvu "zachrání" PC hraní.

    No a to velký odhalení bylo... tadadada... Razer Blade.
    http://extranotebook.cnews.cz/razer-blade-nejtenci-17-herni-notebook-na-svete.

    Notebook za 2800 dolaru, což je něco přes 46000 Kč. Hahahahaha a výkon bude podobnej jako můj notebook za 20000 Kč, konkrétně Lenovo Ideapad Y570. Hahahaha.

    Samozřejmě tady v ČR PC hraní vládne a konzole jsou Satan. Já vím, neberu vám to. Ale v USA a si asi myslí, že potřebuje zachránit. A podívejte se čím ho zachraňují. Hahahahaha. Pro koho to je? Applisty, kteří jsou zvyklí všechno 2x přeplácet? Hahahaha.
    Za 2800 doláčů si v USA pořídíte 2-3 konzole a hodně silný PC k tomu. Ale né. Tady máte notebook s drsným logem a světýlky....
  • V Battlefield 3 budete mít prý (narozdíl od Modern Warfare 3) dobrý pocit ze hry v mulťáku i ve...

    Teraz nám už EA diktuje aj to, ako sa máme cítiť? WTF?
  • Urug

    V Battlefield 3 budete mít prý (narozdíl od Modern Warfare 3) dobrý pocit ze hry v mulťáku i ve...

    Vždy to je o tom jak vyrovnané týmy proti sobě stojí. Pokud se ocitnete na té rapidně horší straně, ze hry se stává značně flustrující genocida, postrádající jakýkoli náznak možnosti taktizování a naděje na vítězství. Naopak pokud jsem na straně, která bez většího odporu za 10 minut zvítězí, mám v podstatě stejný pocit jako bych tu hru nehrál. Pochybuji, že BF3 na tom něco změní, i když si dovedu představit, že na větších mapách s více hráči se ta nevyváženost týmů může jaksi více "rozmělnit."
    • V Battlefield 3 budete mít prý (narozdíl od Modern Warfare 3) dobrý pocit ze hry v mulťáku i ve...

      Kluci z DICE by měli řešit kvalitu hry a nejenom řikat o kolik jsou lepší než COD :D
    • V Battlefield 3 budete mít prý (narozdíl od Modern Warfare 3) dobrý pocit ze hry v mulťáku i ve...

      Tak nevím příjde mi že že o BF 3 se snad ani nemluví jinak než v superlativech.. neustálý videa který jsou ukazovaný ale nevím.. mě to neuchvátilo.. Já CoD mám prostě radši...
      Navíc to neustálý utočení EA na IW... proč?
      • V Battlefield 3 budete mít prý (narozdíl od Modern Warfare 3) dobrý pocit ze hry v mulťáku i ve...

        BF2 říznutej BFBC2, to je BF3 + novej engine. To je tak to, co ti BF3 nabídne, neni to revoluce a neni to tak úžasný jak nám EA řiká, pořád to má ale potenciál být jednou z nej her roku, protože upřímně BF2 mám dost rád. Ale já mám spíš pocit, že EA poslední dobou koní co se dá...
        • Ja ti nevim,ale me to prijde spis jako BFBC2 rizle COD.
      • V Battlefield 3 budete mít prý (narozdíl od Modern Warfare 3) dobrý pocit ze hry v mulťáku i ve...

        To máš to isté... BF vs COD, GAY vs GAY...
  • V Battlefield 3 budete mít prý (narozdíl od Modern Warfare 3) dobrý pocit ze hry v mulťáku i ve...

    A tento pocit chtějí navodit jak? Pokud člověk neumí prohrávat (a mé zkušenosti řikají, že min. 80% hráčů neumí), tak ten pocit pořád dobrej nebude. Zase hype kecy.
    • Mno kdyz jsem hraval Bad Company 2, tak zrovna tam po skonceni hry litalo samy "good game" i od prohranych.

      K vzteku je tam spis ten neskutecnej chaoz, kterej me kolikrat donutil k sladkymu zavzpominani na snad jakoukoli jinou MP hru.
      Nebavil me BF vlastne jen tim, jak neskutecne me vytacel?? : D

      EDIT- teda hral jsem ho prvni mesice po vydani, tak je to ted mozna vyladenejsi. Ale to nevim jak. Ta skvela svoboda mi tam vlastne zaroven zpusobovala nejvetsi bolesti...
      • jj to same v Americas Army 2.8 ... kdyz clovek zustal posledni a prohral ale ostatni pozorujici videli ze se snazi a proti presile uhraje slusnou hru ... tak i za prohrane kolo se nesetrilo pochvalou .. nebo stacilo, ze byla kvalitni hra s hutnym pretlacovanim se o pozice .. tak to se chvalili i protihraci mezi sebou .. je to vsechno jen o vyzralosti hracu .. hrat s 25-30 letymi je neco jine nez kdyz mi 2x mladsi klucina zacne nadavat do cheateru protoze dostane par krat HS anebo kdyz ti spoluhrac zacne strilet do zad protoze je kkt ...
  • Podpora cross-platformového haní mezi PC a PS3 hráči v Counter-Strike: Global Offensive oficiálně...

    tak to teda budem my hraci PS3 dostavat od PCckaru pekne na pr*el :-D:-D
    • Podle Kotaku bude PS3 verze Counter-Strike Global Offensive podporovat ovládání nejen skrze kláesnici...

      staci si koupit mys a klavesnici.nevim proc zijete porad v praveku ze se da hrat na konzolich jen s gamepadem
      • To je sice pravda,ale na druhou stranu,moc her,ktere mys a klavesnici podporuji,neni.
        Navic ortodoxni konzoliste porad tvrdi,ze se prece nebudou "hrbit u klavesnice s mysi" kdyz se muzou rozvalit na gauci.
        Me osobne je to jedno,nedela mi problem si zahrat s gamepadem,ale klaveska a mys je mi milejsi.
    • Jazz
      To budete, ale radši bych hrál s těma natvrdlejma xboxáčkama než s váma. *1*
      • Ona vysla nejaka studie, podle ktery maj lidi s xboxem nizsi IQ, nez lidi s PS3?
        No... kdyz se podivam na nektery skutecny, tak bych se az tak uplne nedivil : D

        Kazdopadne k prokazani toho, ze nejhur na tom jsou jedinci, kteri podobne retardovany zavery neustale vyvozuji, zadna studie ani potreba neni.
        Ale radsi nebudu po tvem vzoru mlatit prazdnou slamu... : P
    • treba vam tam nechaji autoaim :)
  • Podpora cross-platformového haní mezi PC a PS3 hráči v Counter-Strike: Global Offensive oficiálně...

    to by me zajimalo jakym spusobem budou handicapovani PC hraci aby ti na PS3 stihali ..
    • Psychotic
      Hra bude podporovat myš+klávesnici na PS3. Předpokládám, že to půjde jen takhle.
    • Jazz
      Nijak, chachá!
      • no to ale nebudou mit sanci .. :)
    • na mireni budou pouzivat misto mysi smerove sipky na klavesnici *1*
  • Vyšel nový PC update pro Deus Ex: Human Revolution, který zkracuje nahrávací časy až o polovinu.

    Hele mam na ceste krabicovou verzi. Nevite jeslti se mi taky sama updatne pres steam ? (kdyz uz se pres nej musi aktivovat) dik
    • Urug
      samozrejme
      • dik
  • Trailer a první / druhé gameplay video z očekávaného Counter-Strike: Global Offensive.

    Doufám, že zvuky zbraní nejsou finální, protože ty současné nemají s realitou absolutně nic společného. Až je mi s podivem, proč nepoužili zvuky z CS:S...
    • ono celkove CS s realitou nema spolecnyho nic :)
      • To skoro zadna hra. fbk
      • Trailer a první / druhé gameplay video z očekávaného Counter-Strike: Global Offensive.

        CS je spíš taková pseudo realita, částečně si na ni hraje, ale reálný to neni :D.
        Jinak, kolega ze slovenska, který byl tenkrát ve Valve říkal, že hra je jako HL2DM a že mapy jsou lineární a menší... Takže podle všeho hrál jinou hru? Mě se naopak zdá, že mapy jsou stejný, trochu rozšířený a bylo přidáno krytí. Takže asi tak...
  • Nová hra od stvořitelky hry Portal se nazývá Quantum Conundrum a podle prvního videa by to mohla...

    SH chtít! Moc chtít! Dej sem! AAAA!
  • Metal Gear Solid: Peace Walker HD budete moci rozehrát na PSP a po příchodu domů stáhnout save pozice a pokračovat na PS3 (a naopak).

    NO TO JE TEDA BOMBA! *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit