Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deus Ex unikl na PS3 a X-Box360

    Co se dalo čekat?
    http://www.dsogaming.com/news/deus-ex-human-revolutions-x360-and-ps3-versions-leaked-pc-version-is-still-safe/ *1* *5*
    • Na tuhle zpráu jsem taky narazil, ale vzhledem k tomu, že nedokončená PC verze unikla už skoro před třemi měsíci, kopal bych tím pouze do vosího hnízda - a na vosy já jsem alergickej *15*
      • Kupodivu uniklá verze dle mě přispěla k tomu aby si to spoustu lidí koupilo minimálně to tak vypadá z toho co čtu na ruzných forech.
        • Za co mám mínus?:D
          Za to že všude čtu komenty jako "po vyzkoušení bety si DX na 100% koupim apod.?
          :D
    • MrSanta
      Zatracená pc warez lůza
      Irony off *15*
  • dlohodobo

    dlohodobo pozorujem ako aspon mne naozaj velmi dlo trva nacitat screenshoty s prispevkov - vstavany video player je neuveritelne pomali a pretacat dopredu ako je to napr. v yotube nemozne... proste zakladne veci tak ako v starej verzii TG nefunguju. mam 50ku net to by snad mohlo stacit nie ? ja ako slovak vam davam prednost napr. pred sector.sk ktoreho recenzie vasim nesiahaju ani po paty - a hlavne je nutna registracia aby clovek mohol pridat prispevok.. udrzte si to ze k diskusii netreba registraciu je to vasa velka prednost... ! *)
    s pozdravo oportunista ) KU
    • zkus jinej prohlížeč, pak providera a až pak se ozývej. jinak s těma videama máš pravdu.
  • zx_spektrum

    Multiplayer server v PC verzi Battlefield 3 si půjde vybrat pouze přes Battlelog, nikoliv přímo...

    Pokřivené uvažování vyvojářů: místo vytvoření jednoduché tabulky server browseru ve hře, fičura která sama o sobě nezabere ve vývoji víc než pár hodin, strávíme čas tím, že to dáme mimo hru, pak se hru budeme snažit optimalizovat co do rychlosti spouštění a další čas strávíme tím, že budeme novinářům vysvětlovat proč je naše řešení z nějakého důvodu lepší. Vždyť proč nedělat věci snadno a tak jak se vždycky dělaly, když to jde udělat nějakým vyloženě kravským způsobem, že?
    • popravdě málo která hra (Snad jen hry na source enginu) mají promakaný ingame server browser. Tudíž jsem pro tuto změnu.
    • grinderman
      ackoliv nejsem priznivcem "vychytavek" jako je nutnost byt stale online pocas hrani her, jakztakz si dokazu predstavit, ze to nejaky smysl muze mit a neni zase takovy problem pro vyvojare/vydavatele to nejak naoko zduvodnit a okecat. ovsem jaky ma smysl tohle a hlavne jak to hodlaji "vysvetlit", tak na to jsem opravdu zvedavy.
    • Předpokládám, že to bude jakási součást protipírátské ochrany.
      • Multiplayer server v PC verzi Battlefield 3 si půjde vybrat pouze přes Battlelog, nikoliv přímo...

        Další mínus bod pro EA a BF3. Jen tak dál a nekoupim to ani po roce za 3 stováky. *11*
  • Seznam všech vozidel z Battlefield 3.

    to nemyslej vážně.. třeba s timhle UH-1Y Venom nebo s Growler ITV. chjo no.. zase nebudu moci závodit s FAV
  • Multiplayer server v PC verzi Battlefield 3 si půjde vybrat pouze přes Battlelog, nikoliv přímo...

    Vyslovene nasierajú hráčom na hlavy, stále viac a viac. Čo sa mňa týka, nemám záujem *7*
  • Multiplayer server v PC verzi Battlefield 3 si půjde vybrat pouze přes Battlelog, nikoliv přímo...

    Ale to už si dělaj prdel, ne? Nejdřív mi nacpou origin, pak mě ještě donutí před každou změnou serveru vypínat hru? Začínam pomalu litovat, že jsem si to už předobjednal a zaplatil..
    • no zapnes hru a das to kombinaci (už si nespomínám) proože budeš mit zaplej origin a pak si dáš web browser a budš moct mít zapnutou hru.. problem solved
    • Kdyz si vzpomenu jak BFBC2 dlouho nacital servery tak jsem vlastne rad. Jen doufam ze to bude nejak chytre propojeny. Dneska by uz snad nemel bejt problem mit na to browser primo ve hre.
  • Generální manažer DICE odmítl odpovědět na otázku, zda Battlefield 3 bude na jednom médiu. Proč?!

    No to je přece jasné. Zbylých 19GB si hra stáhne přes ORIGIN ;)
  • Jazz

    Killing Floor $3.74 na GamersGate

    Killing Floor za $3.74 na GamersGate
    http://www.gamersgate.com/DD-KF/killing-floor?caff=2452801

    Stačí použít proxy typu (http://www.proxeasy.com/), hodit do košíku a až jste v checkoutu, vypnout proxy a cena zůstane v USD.

    Bohužel nemám kreditku, či paypal :(
  • bobsh

    From Dust od UbiSoft místo slíbené jednorázové aktivaci vyžaduje neustálé připojení k internetu....

    A teď mi ještě řekněte, že implementace týhle koniny byl ten pravej důvod, proč PC verze vyšla později... *16*
  • Generální manažer DICE odmítl odpovědět na otázku, zda Battlefield 3 bude na jednom médiu. Proč?!

    Protoze na tom vubec nesejde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit