Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nakonec bude přecijen multiplayer PC verze Modern Warfare 3 běžet na dedikovaných serverech.

    Potěšující zpráva, konečně možu aj za něco pochválit.
  • první přenost DOTY2 je live!

    Jen kdyby někdo chtěl vidět...

    http://www.dota2.com/tournaments/international/?q=sd&c=German
  • MrSanta

    Atari už nemá práva na D&D

    Atari prohrálo soudní spor o práva na D&D.
    Práva má nyní zpátky Hasbro. Dočkáme se po letech nějakého kvalitního RPG z tohoto univerza? Pro průšvihu jménem Daggerdale už může následovat jenom zlepšení *1*
  • smejki

    Grafické porovnání obličejů mezi The Elder Scrolls: Oblivion a pokračováním s názvem Skyrim.

    Oblivion používal na xichty textury 128x128. cokoliv je lepší *1*
  • MrSanta

    Kingdoms of Amalur: Reckoning vyjde v Evropě 10. února příštího roku. Tak jsme se po těch letech...

    Bač bač jucharé *1*. Už aby to bylo (a hlavně aby to nebyla kravina).
  • skaven123

    Grafické porovnání obličejů mezi The Elder Scrolls: Oblivion a pokračováním s názvem Skyrim.

    asi to nieje az take terno, ked o tom musia ludi presviecat, ze je to lepsie *12*
  • I ti, kdo si předobjednali na Origin titul Battlefield 3, dostávají nyní zdarma kód ke stažení...

    Nemit vsechny tri davno pres Steam tak mam treba i radost :D
  • Nezávislou hororovou hru Amnesia: The Dark Descent si pořídilo již 400 tisíc hráčů.

    Docela smutný, tahle hra si zaslouží větší prodeje....
    • smejki
      ta hra je dost specifická, takže nemůže mít každý jouda. Navíc, myslím, díky svým kvalitám byla celosvětpvě tak protěžovaná, že ti, které by ta hra mohla velmi oslovit, už ji imho z většiny dávno mají.
    • Ta hra se vyvíjela se skromným rozpočtem, výdělky se v pohodě vrátily.
      • ucho
        to je fajn, ale řekl bych, že zde nebyla narážka na zisk, ale že je smutný, že o tu hru má zájem tak málo lidí...
        • Grafické porovnání obličejů mezi The Elder Scrolls: Oblivion a pokračováním s názvem Skyrim.

          Přesně tak. Navíc si vem, že většina lidí si to určitě koupilo ve slevě na Steamu, takže zisky asi nebudou úplně závratný, ale jak tvůrci řekli, stačit jim to bude.
          • MishKonn
            Já si myslím, že prostě spousta lidí na to koukne na youtube a řekne si: "Týjo, tak při hraní tohohle bych se po*ral!", a nezkouší to. Třeba já *1* I když si myslím, že to bude parádní hra.
            • Gearbox viděl Borderlands jako velký risk. Naštěstí hru úspěch neminul...

              Heh. ještě ted mám fleky na spoďárech.
            • smejki
              ta hra není zas tak děsivá, jak se říká.
  • Dnes si můžete vybrat z wallpaperů s motivem Modern Warfare 3 či Assassins Creed: Revelations.

    fajn, takže stačí jen otočit monitor o 90° :D
  • MishKonn

    Scan deseti stránkového preview Call of Duty: Modern Warfare 3 z magazínu PSM3.

    Ohyzdný design časopisu zrcadlí kvalitu samotné skomírající série. Bravo.
    • Kde už jsem tohle jenom četl? Jo moment! Jsem na Tiscali a tenhle příspěvek tu čtu 10x denně u každé novinky o MW3. Nepříliš originální, možná pravdivé, rozhodně zbytečné...
    • Je trendy a in tomu nerozumis :D Milovnici strilecek to maji radi kdyz to maji bile na ruzovem!
      • MishKonn
        Dokud se to ovšem nepokusí číst. Ale co blbnu, vždyť lidi, co tohle zajímá, očividně koukají jen na obrázky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit