Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b

    První (přesto dva roky staré) artworky z PS3 exkluzivní hry Agent odhalil Leigh Donoghue, který...

    Když už na PS3 tak aspoň i na ten X360 *9* nebo mě donutí si koupit tu PS3.
  • B.o.b

    Gameplay video z titulu Eight Days, jenž už se pár měsíců považuje za mrtvý. Uvidíme, zda nové...

    No paráda ale bude to asi jenom na PS3 podle toho loga vlevo dole *4* mohly by i představit Getaway který bylo taky zrušený *9*
  • Váš postup v X360 hře Borderlands 2 se bude zřejmě ukládat do cloudu. Můžete si tak titul rozehrát...

    Pěkná myšlenka, až na to že většina takových hráčů žádnou přítelkyni nemá *15*
  • Scan deseti stránkového preview Call of Duty: Modern Warfare 3 z magazínu PSM3.

    Deseti strankove preview MW3? To tam snad museli do te hry fakt pridat nejaky novinky jinak si nedokazu predstavit co by tam mohlo bejt na deset stranek. Skoda ze na to abych to cetl to je moc ruzovy.
    • Přesně tohle jsem si říkal, o čem tam jako píšou na 10 stran? *1*
    • hahahahahahahahahahhah what a story bro 10/10 would laugh again
      • Neumíš česky?
        • On bohužel neumí ani anglicky...
  • Podle PC Gameru vypadají textury v konzolové verzi Batman: Arkham City mnohem hůře než na PC.

    TO je opravdu divný kdo by to byl čekal? :D:D:D
    • To víš, ne PC Gamer ale Obvious Gamer. *1*
  • heartless_cz

    První screeny odhalující vizáž hry DotA 2.

    Wow tak to s prominutím pos****li. A to pořádně. Vypadá to nechutně. Až někdo bude nadávat na grafiku diabla, odkážu ho na tohle. Dotu hraju každodenně 7 let, ale teď nevím, co si myslet. Snad si zvyknu *7*
    • No hrůza, je to samá barvička. Skoro mi to připomíná svět Warcraftu, hmm. Neměl ten něco společného s Dotou? A kde že jsou ty temné odstíny z Diabla a moc hezké 2D animace?
    • PC verze hry RAGE bude využívat Steamworks, což znamená nejen STEAM ochranu, ale např. i achievementy...

      Budu upřímnej, nechápu tě. Vždyť DOTA má úplně stejnou grafiku (co se stylu týče), tohle je jen zabaleno do většího rozlišení s novejma efektama a podle mě to vypadá, jak by asi mělo. A ohledně Diabla, to je mimo. Třeba já proti grafice D3 nemám nic, je sice pěkná, problém je, že do Diabla mi prostě nesedne, tam prostě chci temnou a trochu víc "realističtější" grafiku. Tam je ten kámen úrazu.

      Btw, porovnání... http://i.imgur.com/2wppw.jpg
  • Jen bych upozornil že,

    Ode dneška je celkem kvalitní apokalyptická MMORPG Fallen Earth F2P :)
  • Na obrázcích z TES V: Skyrim uvídíte zástupce jednotlivých ras, se kterými se ve hře setkáte.

    Mno nevím, nevypadá to zle, ale narozdíl od Morru a koneckonců i toho Oblivionu od sebe nerozeznám Dunmera, Bosmera a Altmera, to na těch screenech je nějaký unifikovaný elf...
    • Za osvětu lízátko možná dostaneš ;)
      Bůhvíproč, nějak jsem si to z nadpisu vyložil, jako že to jsou VŠECHNY rasy. Chybějícího Khajiita jsem přešel, ale v humanoidnějších rasách jsem se ztrácel. To třetí jsem suverénně považoval za Imperiala.
      • MrSanta
        Ten třetí screen - nord - je s otazníkem. Ale vzhledem k podobnosti s dvojkou bych řekl že je to nord. Krapet chaos tam můžou dělat úpravy obličeje - slíbené jsou jizvy, tetování či vousy. Vzhledem k tomu strašlivému bosmerovi na pětce je možné asi skoro všechno *1*
    • MrSanta
      Na obrázcích jsou dunmer a bosmer. Bosmera jeho "autor" dělal tak, aby vypadal jako dunmer. Altmer tam vůbec není. Rasy: 1. Redguard, 2. Nord, 3. Nord, 4. Dunmer, 5. Bosmer, 6. Dunmer, 7. Ork *14*, 8. pozná každý *1*.
      Tuto další ork a redguard - žena: http://www.gameplanet.co.nz/art/full/3279351.jpg, http://media.multiplayer.it/thumbs/images/2011/08/14/character1e_it_copia_jpg_0x0_watermark-big_q85.jpg
      EDIT: woohoo post 3.700! Dostanu lízátko? *15*
      EDIT 2: na 4. obrázku je prý bosmer *8*. Na můj vkus je nějak moc opálený...
  • Na obrázcích z TES V: Skyrim uvídíte zástupce jednotlivých ras, se kterými se ve hře setkáte.

    Já bych chtěl hrát za toho neandrtálce *5*
  • Skyrim

    Khajit nebude?
    • smejki
      na jednom ze screenů ho tuhle ukozavali... tak snad bude
      EDIT - http://games.cz.imag3box.com/uploads/khajiittemple02-game13932-img199102.jpg
      • Skyrim

        Díky za info....
        • Navíc, pokud sis všiml, chyběly ještě dvě rasy.
          • To já sem nepoznal kdo je kdo až na Aregoniana a Khajita. :D
          • Skyrim

            Jo, ale já hodlám hrát za Khajita, takže ten jedinej mě zajímá *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit