Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Playman bude PC verzi vynikající From Dust (recenze8/10) na svém shopu nabízet za 299 Kč a navíc...

    tak za tu cenu to snad koupí každý :) to se nevyplatí stahovat, já teda do toho jdu určitě, skvělá cena
    • smejki
      no vidiš. a já to neberu jen kvůli tý zhovadilý ochraně.
  • EA si zaregistrovala značku Alpha Centauri pro herní software a online služby. Čeho se dočkáme?

    neni uz nahodou znacka alpha centauri v rukou EA/sid meiera? (EA byl vydavatel)
    • Cosi
      Já bych řekl, že to bude pro MMO ze světa Mass effectu
  • Malleth

    Velmi roztomilý cosplay z Okami. Amaterasu!

    Zatim nejhezčí Cosplay co sem viděl. Fakt mazec. Kdyby tak udělali Okami 2 :(
  • montatatana

    Playman bude PC verzi vynikající From Dust (recenze 8/10) na svém shopu nabízet za 299 Kč a navíc...

    V cestine bude az ta krabicovka za par mesicu. Digitalne za 299,- bude v anglictine.
  • MidnighT91

    Playman bude PC verzi vynikající From Dust (recenze8/10) na svém shopu nabízet za 299 Kč a navíc...

    No to my řekněte, ja si doteď myslel že to má rating jako normální AAA hra stejně jako Black and white a že to bude za plnou cenu a ona je to jen taková hříčka za 3 kila...
    • Flat Out série...
    • Cosi
      AAA hra a hra za tři kila se vzájemně nevylučuje. I když je to krajně neobvyklé. Stačí si přečíst recenzi zde na Games.
  • Moc pěkné video z Trackmania 2, zejména graficky chystaná hra opravdu září.

    Tak ten to vie *1*
  • První ukázka CZ překladu Deus Ex: Human Revolution.

    pěkné, ale nefunkční odkaz ... dobrá práce *6*
    • Experiment

      Ten obrázek na původním odkaze byl čistě experimentální a nebyl určen pro veřejnou publikaci. Proto jsem ho smazal. Je to moje chyba a omlouvám se za to.
    • První ukázka CZ překladu Deus Ex: Human Revolution.

      No hlavně že se na překladu už pracuje.
      • Červené Nintendo 3DS vyjde v Americe 9. září, tedy ve stejný den jako hra Star Fox 64 3D. Jestli...

        No jen aby, oficialni byla totiz zrusena.
        • Velmi roztomilý cosplay z Okami. Amaterasu!

          Já taky předpokládám že se jedná o amatérskou češtinu.
          • Já být někým z překladatelů, tak se urazím. Copak to, že to někdo dělá zadarmo pro komunitu je znak amatérismu? Třeba to jsou profesionálové co to dělají ve volném čase.
            • Jenže to přesně je problém slova amatérský. Význam "profesionální nezpůsobilost k vykonávané činnosti, neschopnost" (slovnik cizich slov) je zažitější než nějaký pozitivní. Je přece tolik neutrálních výrazů jak ten překlad popsat. Z hlavy: fanouškovský, komunitní, neoficiální,...
            • Playman na svém Facebooku píše, že vynikající From Dust (recenze8/10) bude na svém shopu nabízet...

              Slovem amatérský jsem uřčitě nemyslel nekvalitní, ale neoficiální češtinu. Vím že "amaterské" češtiny jsou velmi kvalitní a hlavně se do nich promítá znalost prostředí hry apod.. Skvělím případem je třeba čeština do Stalker Call of Prypijat, která původně od Cenegy myslim nebyla moc kvalitní. Za to ta fanouškovská je skvělá a určitě dělá lepší atmosféru už jenom tím že se tam nemluví spisovně, což se moc do Stalkera určitě nehodí.
            • Playman na svém Facebooku píše, že vynikající From Dust (recenze8/10) bude na svém shopu nabízet...

              A co je na slove amaterska spatneho? Vzdyt tak se rozezna kdo to dela pro zabavu(ma rad tu hru)atd.. a ne pro penize!! A amaterke preklady sou skoro vzdy lepsi nez profesionalni(placene). A ze je pouzivane slovo Amater, tak at je prece na tom neni nic spatneho. A jeho vyznam je u cestin pouze v tom, ze to delaj fandove, ktere to proste bavi a delaj to nejen pro sebe, ale i pro ostatni. A doufam ze se cestina na DX:HR podari(drzim palce).
          • Červené Nintendo 3DS vyjde v Americe 9. září, tedy ve stejný den jako hra Star Fox 64 3D. Jestli...

            OK, ale kde potom vzaly hru, ktera jeste nevysla *1*? viz nadpis: První ukázka CZ překladu Deus Ex: Human Revolution.
            • Už dávno je na netu novinářská demoverze. Texty pravděpodobně vytáhli z ní.
            • V paralelním vesmíru neasi ..
  • Moc pěkné video z Trackmania 2, zejména graficky chystaná hra opravdu září.

    Tohle budou asi ty lehčí mapy, když je ten řidič měl tak v malíčku *5*
    • Spíše to přehnali s jízdním modelem. Ani nepřibrzdil...
  • M.Habarta

    Moc pěkné video z Trackmania 2, zejména graficky chystaná hra opravdu září.

    Tak to fakt nevím, jak budu tentokrát překonávat Nadeo časy.
    • ucho
      hrát, hrát, hrát, hrát... jinak to nejde. ale osobně si to teď taky nedovedu představit. ty tratě byly zajetý perfektně...
  • Terraria patch

    mozno by stalo za bleskovku ze vysiel dllho ocakavany patch 1.06 do Terrarie, ktory ju podla slov autorov robi asi o 150% tazsiu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit