Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

    Potvrzeno: Valve na GamesCom ukáže DOTA 2, ale nečekejte nic, co by se týkalo pokračování Half-Life.

    Hajzli!
  • Potvrzeno: Valve na GamesCom ukáže DOTA 2, ale nečekejte nic, co by se týkalo pokračování Half-Life.

    Ze me to ani neprekvapuje.Radsi nic neocekavat ,nez byt pak zklamany.Sak ono to pokracovani HL driv nebo pozdeji prece jen prijde....
  • MickeyMutant

    Skyrim

    Tip pro redakci – rozhovor s tvůrci o Skyrimu:

    http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1207390-skyrim-fan-interview/
  • Do osmnácti měsíců prý mobily zvládnou zobrazit stejnou grafiku jako současná generace konzolí...

    ukašte mi prosim kde bich si mohl ten mobily koupit???
    • V Tescu - oddělení pro obsluhu dementů.
    • Siluety dvou bojovníků ze Soul Calibur V, kteří budou odhaleni na ComiConu.

      Jsi zdravý? Píše se tam do !!18 MĚSÍCŮ!!
  • Podle taiwanského partnera společnosti Sony se dočkáme PS4 s pohybovým ovládáním již začátkem...

    Moja nová PS3 sa u mňa hreje už celý týždeň a už môžem začať šetriť na novú :)
    • Cosi
      Podle mě se jedná o průzkum trhu. To je zbytečně moc brzy.
  • Resistance 3 bude obsahovat PSN Pass. Škoda, že nikdo netuší, co to znamená.

    Já to vím. A krom toho to bylo několikrát vysvětleno. Pro bližší informace si pusťte White Knight Chronicless 2. Ale abych tu někomu ušetřil čas - je to protibazarové opatření.
  • Podle taiwanského partnera společnosti Sony se dočkáme PS4 s pohybovým ovládáním již začátkem...

    Hmm, tak to si myslim take nehrozi *3*
  • Do osmnácti měsíců prý mobily zvládnou zobrazit stejnou grafiku jako současná generace konzolí...

    To je dneska april? *2*
    • Zobrazit neznamená využít....
    • Italská policie zadržela několik lidi, jenž jsou podezřelí z aktivního členství v hackerké...

      tak tam je problém především v tom, že konzole mají výstup pro gigantický televize nebo hi-def monitory. Pokud chce někdo dělat HDR efekty na 100 pixelovym mobilu, tak proč ne... akorát je nikdo pořádně neuvidí. A co se konzolí a jejich textur týče, tak myslim že mobily si s nima už teď můýou plácnout.
  • Ve Far Cry 3 budete muset čelit morálním dilema.

    Já žádnýmu dilema čelit nebudu. Střelím, co se pohne;-)
    • Ve Far Cry 3 budete muset čelit morálním dilema.

      Tento komentář vyhlašuji ''Komentářem týdne''.
  • Uncharted 3 si nejvíce užijete ve 3D.

    Pozor, ale jen na televizích od SONY.
    • Podle taiwanského partnera společnosti Sony se dočkáme PS4 s pohybovým ovládáním již začátkem...

      Tak to je dobra blbost. A jak to jako podle tebe PS3 pozna, k jake telce je pripojeny. :)
      • ted ses ztrapnil...když věci nechápeš, nereaguj na ně.
        • Podle taiwanského partnera společnosti Sony se dočkáme PS4 s pohybovým ovládáním již začátkem...

          Trošku komplexnejší vtípek a už je oheň na střeše.
          • Ne kazdemu bylo dano,aby takove poznamky pochopil no *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit