Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    ARMA 2 zdarma

    na greenmangaming si můžete "koupit" ARMA 2, Men of War a Tower Bloxx Deluxe pomocí voucherů zdarma

    http://www.greenmangaming.com/thesun/
  • Filmová adaptace Uncharted má nového režiséra - úspěšného Neila Burgera.

    Bylo by možné dávat takovéto odkazy na imdb? Nebo je to kvůli češtině? Já jen, že toho na csfd moc není :) Ale pokud je to problém, tak holt nic...vždy si to dovedu najít i sám... :)
    • Říkal jsem si, že čtenáři raději uvítají informace v češtině. Pro příště zkusím vymyslet tedy nějakou alternativu, aby byly spokojeny oba tábory *3*-
      Díky za připomínku a přeji hezký víkend...
      • smejki
        nemyslím, že je to potřeba. na csfd stačí jednou kliknout a člověk je hnedle na imdb přesně tam, kde být chce
        • Kromě toho zedd is dead.
  • Video prezentující možnosti handheldu Playstation Vita.

    Video nefunguje, píše to: Toto video je soukromé. Omlouváme se.
  • Odulin

    Pamatujete si na výbornou logickou hru Quadrax od Cauldronu? Právě se dočkala znovuzrození pro...

    Jééé té by měl táta radost. Quadrax patřil k jeho oblíbeným...spolu s marble drop a hlavně lode runner:) Škoda, že to není na PC.
    • Pro PC je spousta pokracovani Quadrax od fanousku (zdarma ke stazeni).
      • Jj, tak to se po něčem mrknu a zkusim tátu překvapit;)
  • MickeyMutant

    Bethesda si nechystá dopředu DLC balíčky pro Skyrim

    Ale naopak, chystá. Jenom tvrdí, že zatím neví, co budou obsahovat. Bude jich prý méně a budou masivnější než v případě Oblivionu a Fallout New Vegas. Rozhodně prý nebudou násilně vytrhávat něco z finální verze hry, jen aby to mohli použít pro DLC (aneb říkáme vám to, co chcete slyšet – Pete Hines, Bethesda PR).
    • Tak to delaji dneska skoro vsichni.Vytvori hru,kterou nasledne osekaji o mapy,zbrane a dalsi prvky a ty potom prodavaji jako predrazene DLC a jeste se u toho tvari kdovi jak nejsou hodni na sve fanousky,ze podporuji jejich oblibenou hru.
      • MickeyMutant
        Co s tím naděláš, když to lidi kupujou.
  • Snipeři nebudou mít v Battlefield 3 (tak jako dříve) k dispozici klasického hejkala.

    Předpokládám, že se "hejkal" za týden po vydání hry ukáže v DLC. *11*
    • Jozef123
      Za 10$ *11*
  • Sedmý den v Summer Camp STEAMu přinesl slevy na The Sims 3, Lost Planet 2, Gothic 4, Left 4 Dead 2...

    a GTA IV complete za 200
    • Jestliže do neděle získá 20000 hráčů Left4Dead 2 achievement Stream Crosser, vydají vývojáři...

      No, neni to tak dávno, co mě komplet GTa 4 na Steamu vyšel na Steamu jen na 120 Kč, takže tahle sleva proti tomuhle nic moc :).
    • smejki
      špatná reakce
  • Podle nového zahraničního průzkumu je průměrný věk hráče 37 let.

    jestli do toho pocitaj smartphony, handheldy a casual hrace (+ browsery? 42% of gamers are female) tak to o necem vypovida..
    kazdopadne znal jsem dost lidi nad 40 i 50 kteri hrali treba operation flashpoint, ale spis je pritahla vojenska zkusenost z minulosti
    problem je ze pro nasi ne-casual generaci 30+ uz neexistuje uz moc kvalitnich her tak to skoro nikdo nehraje
  • Potvrzeno: Valve na GamesCom ukáže DOTA 2, ale nečekejte nic, co by se týkalo pokračování Half-Life.

    Nečekal jsem, doufal jsem ale nečekal jsem. *4*
    • Něco mi říká, že DNF hravě překonají, troufají si ale i na Star Wars (pauza mezi starou a novou trilogií)?
      • "Nová Star Trek hra vyplní v příštím roce mezeru v příběhu mezi prvním (2009) a druhým (2012) dílem filmu."

        Rofl! Nějaký zmatený si šéfe. *1*
        • "ale nečekejte nic, co by se týkalo pokračování Half-Life."

          Jen jsem narážel na možné prodlení mezi HL2 a HL3 (nebo Ep.3). DNF měl mezi prvním ohlášeným datem vydání a skutečným datem vydání mezeru více jak 10 let. Mezera mezi Star Wars: Ep. 6 a SW: Ep. 1 byla celých 16 let. O ST se nikdo nebaví :P
          • Jo sorry nakonec sem byl zmatený já asi kvůli tomu "eh?" (na něco se vymluvit musím) taky sem byl po grilokalbě. Dnes je to vcelku jasné asi se to srovnalo včerejší kalbou. *11*
      • Eh?
        • To nevíš, že Valve teď dělají předělávku Duka na objednávku? A další half life bude díky G-manovým schopnostem propojen s universem Star wars na které teď koupili Valve práva, teda podle prozatím uniklých informací z projektu pod kódovým jménem Gordon Freeman: new hope for release. *11*
  • 29 potvrzených zbraní z Modern Warfare 3.

    ten co vypracoval ten prehled nema moc poneti o vlastnostech jednotlivych zbrani a munice ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit