Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boxart k očekávané hře RAGE odhalen.

    Co je to za debilní módu vypisovat na obal hry všechny ingame hovadiny u "speciálních" edicí?
  • to proč patří k tý tabulce ne k hitmanovi :D
  • Odulin

    Vývojář hry Minecraft by Duke Nukem Forever nedoporučil.

    Dobře každej má svůj názor a samozřejmě ani Notchovi ho neberu, ALEEEEE

    "If Notch himself, one of the greatest game developers of all time, finds this game unworthy then it only leads you to believe that Duke Nukem Forever might not be the game for you..." --> co je k čertu tohle za krutě nejapnej fór??
    • Zřejmě názor tamního autora článku *3*
      • Odulin
        Já vim, dobře mi tak :) Ale některý názory i přesto, že bych je rád toleroval a nikomu nebral, mě prostě dokážou pěkně nas*at *3*
  • Porovnání Battlefield 3 a Modern Warfare 3 v přehledné tabulce.

    hmm tak ta tabulka je dost fail ..
    • Podle vývojářů hry Hitman: Absolution je potřeba, aby se všechny osoby v otevřeném světě chovali...

      proč.
  • Odulin

    Boxart kočekávané hry RAGE odhalen.

    Šotku zalez.
    • Šotek is offline.
  • 5 let starý chlapec zemřel v nemocnici poté, co ho jeho matka zbila za rozbití televize při hraní...

    Hry jsou špatné ÁÁáano
    • 5 let starý chlapec zemřel v nemocnici poté, co ho jeho matka zbila za rozbití televize při hraní...

      spíš deme....ntní máma?
  • skaven123

    Mrkněte na screeny Crysis 2 v Direct X11. Patch ze stránky zatím stáhnout nejde, ale připravené...

    :) stranka uz neexistuje
    • To byla tedy rychlost...
      Přelinkováno na stránku se screeny. *3*
  • Pokud nebude The Legend of Zelda: Skyward Sword nejlepší Zelda hrou, herní série zanikne.

    R.I.P., série Zelda. Od Majora's Mask do šlo jenom dolů.
  • Jen pár dní po oznámení konzolové verze Zaklínač 2 opouští producent Tomasz Gop nejenom CD...

    Kdyby nebylo konzoli a ochoty hracu za hry na ne platit, tak by herni prumysl uz ani neexistoval (az na vyjimky od blizzardu). Nikdo mi nevyvrati, ze 90% hracu na PC nejsou pirati. A kde ma furt clovek brat prachy na PC upgrady aby hry vypadali co nejlip? Vlastne vsak ono je lepsi narvat prachy to HW a pak hry krast ze. *11*
    • Ty jsi z 90% kok*t a z 10% idi*t..
    • 90% PC hracu nejsou pirati? Takze 10% jsou pirati? *1*
      Herni prumysl by bez konzoli existoval v klidu dal. Jen bychom meli komplexnejsi ovladani (+ UI), lepsi grafiku (=> potreba update HW, jak jsi psal) a mensi vyber slabsich her.
      Osobne jsem za konzole rad, protoze si dnes clovek vystaci treba i s 6 let starym PC.

      K piratstvi: 90% hracu skutecne pirati nejsou. Statistiky treba pro US jsou 5% hracu jsou pirati, Je totiz velky rozdil mezi % piratu a % piratskych kopii. Samozrejme jine regiony maji vyssi uroven piratstvi (zeme s nizsim HDP). Fakt je, ze pirati hraji mnohem vice her nez bezni hraci + nekteri bezni hraci, co si hry kupuji si je treba pred koupi stahnou take.
      Napr. na iPhone si hraci koupi 5 her za rok, ale pirat si stahne treba 500 her za rok. Na PC je to podobne (3 vs. 125). Jednoduchym vypoctem ze statistik se da zjistit, ze zhruba 17.7% hracu jsou pirati. Presto je jasne, ze pirati by si vsech svych 125 her nekoupili. Usly zisk je tedy 17.7% u PC oproti 3-5% u Xbox 360 (vychazim z tiskove zpravy M$ z roku 2009).
  • Vypadá to, že se s Max Payne 3 setkáme začátkem prosince letošního roku.

    Neverim, to mi kolikrat prislo k nejake predobjednavce nebo bratrovi, priklad za vsechny Colonial Marines, ze je to odlozeno na leto a pak na neurcito *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit