Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zaphod

    Vývojáři z Creative Assembly chtějí se svým připravovným Alien titulem dosáhnout 90% hodnocení.

    Neee, fakt? To je ovsem velmi zajimave a necekane. Clovek by vubec nerekl, ze nekdo kdo vyviji hry, by chtel byt uspesny.
  • ucho

    STEAM od dnešního dne nabídne slevu na jeden z ttulů každý den. Dnes si můžete pořídit Operation...

    tak steam má těch akcí povícero, třeba tam běží i Hearts of Iron 2 Complete za 4,19 eur (i ostatní díly mají)
  • STEAM od dnešního dne nabídne slevu na jeden z ttulů každý den. Dnes si můžete pořídit Operation...

    Pro vsechny poctive hrace je tohle skoro zprava roku :-))
    • Jako omluvu za výpadek PSN si budete moci vybrat dvě hry z tohoto seznamu.

      Taky si myslím :-) jen si ted přečíst recenze která gamesa je nejlepší :-)
  • wellcome back balicek

    ackovy hry, parada, skoda ze 3z5 mam, aspon mam ulehcenej vyber.. :)
    http://blog.us.playstation.com/2011/05/16/details-for-playstation-network-and-qriocity-customer-appreciation-program-in-north-america/
    • ehm

      spatnej link tady je spravnej http://blog.eu.playstation.com/
  • PC verze Fable II není v plánu.

    Haj zlové konzolističtí.
  • Zaklínač 2 nabídne nepřeberné množství možností v nastavení grafiky.

    Snad půjde grafický zážitek zredukovat natolik, aby můj hw neshořel na prach. *1*
  • Pětice nových videí se záběry z L.A. Noire + další dvě (běh a destruction derby).

    No nevim proc linkujete ty "další dvě" debility, ale za tu petici diky.
    Nakouknul jsem na popojizdeni po meste, a obavy z predchoziho gameplaye se rozplynuly.
    AT UZ TO TU MAM! : D
    • HiphipHURAAA!
      IGN recenze konecne vyvesna. Hodnoceni teda jen 8.5, coz me zase trochu strasi.
      Nebejva zvykem, ze prvni recenze davaj devitku i prumernejm hram? : D
  • Amylee.Anderson

    Valve neplánuje Source Engine 2, raději bude vylepšovat ten současný.

    Ani by jej nemuseli vylepšovat, Source je snad nejlepší engine :)
    • Graficky urcite staci, ale problemu uz ma teda dost.
      Mne hlavne vadi ten prisernej pocit z pohybu. Treba i ted v Portalu2 jsem si pripadal jako bych lital, a ne behal...
      Bojim se, ze tim vylepsovanim myslej spis graficky efekty, aby se jim ty hry hezky vyjimaly na screenshotech (zdravim i Zaklinace2)
      Mnohem vic se mi libi pristup rockstaru. Ozelim nejakou tu texturu v nizsim rozliseni, kdyz diky dokonaly fyzice, a ted treba i tomu facescanu, bude hra pusobit krasne sourode.
      Ne jak zaklinac (jo - koupim ho i tak, zastrcte kolty), kde je namasturbovano XxX rozliseni, extra textury a efekty, a kdovi co, ale v pohybu to pak vypada... ..prinejmensim nevabne.. : /
  • V počátcích vývoje Diablo III se rozohdovalo, zda se bude hrát hra z pohledu vlastních očí či...

    Z pohledu vlastních očí? Tak to by to potom bylo Diablo jenom podle názvu.
  • V počátcích vývoje Diablo III se rozohdovalo, zda se bude hrát hra z pohledu vlastních očí či...

    Tak to jeste ze se narozdil od Bethesdy rozhodli dobre :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit