Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Square Enix pracuje na pěti nových hrách.

    tak snad začnou pořádně vydělávat :)
    • čočka

      :-B
  • L.A. Noire si z pevného disku ukousne pouze 1,3GB místa.

    tim chcete jako rict ze kdyz sem si koupil xbox bez hdd tak si to nezahraju? :(
    • posila
      Ta zpravicka plati jen pro PS3. Na Xboxu si to zahrajes i bez jakekoliv instalace.
    • To asi ne. Vetsinou instalace jen urychli nacitani, apod., ne?
      Ja disk mam, tudiz bych byl radsi za gigantickou instalaci bez meneni dvd. Ale jestli to maj fakt poreseny jen na dva prehozy, tak neva.
      Vlastne asi nakonec vemu stejne spis PS verzi - predobjednavka podle vseho neprosla, ci co - jeste radsi par dni pockam.

      A kdy bude na games recenze? Uz mastite?
      • ja beru urco ps verzi, na ni to vyvijeli a na xbox to portovali, takze neni co resit plus bonus je jeden disk...
        • Neni tohle nahodou jen blba fama?
          Teda jo - puvodne to vyvijeli na PS, ale kdyz se pridal rockstar, presli na RAGE engine, kterej je na xboxu minimalne stejne odladenej...
          • .

            Jedina vec co je tu blba je crookodajl.
            • hmhmhmmm.. nerozumim tomu, no. Urcite ne tak dobre jako ty. Achichouvej
              V pripade RAGE bych se xboxovy verze ale fakt nebal.
          • ne neni to fama... http://www.computerandvideogames.com/301266/news/ps3-lead-platform-for-la-noire-most-studios-porting-to-360-team-bondi/
  • ucho

    Trailer na film Hackerers: PSN Edition :)

    už jsem se lekl, že se na to bez facebooku nepodívám :)
  • Podomácku vyrobená vysouvací Assassin's Creed dýka.

    Někde návod jak na to ?
    • Amylee.Anderson
      Jestli najdeš návod a vyrobíš to, koupim to od tebe! :D
      • to beru ale já nejsem levnej :D
  • Cosi

    Videonávod na vytvoření obleku á la Garrus Vakarian z Mass Effect.

    Kdybych chtěl rejpat tak řeknu že podle tohodle video návodu, se to sestavit nedá, protože je to takový pohled do zákulisí. Ale nechci, je obdihuvodné, že si s tim lidé dali tolik práce a z odkoukání a vlastní šikovností vytvořili dokonalý model. Sakra kdyby to byl opravdu videonávod se vším všudy, tak se do toho o prázdninách možná pustim. Dostal jsem na to docela chuť.
  • Pouze 0,1% hráčů projde The Cotton Alley Dark World ve hře Super Meat Boy bez jediné smrti. Mrkněte...

    pekny video, ja to vzdal :D
  • Mrkněte na fotky počítače, jehož komponenty stály 11000$ (=187000 Kč).

    Kdyby si ten chtrolín raději koupil pořádný stůl. Narvat tohle do krabice za 14,50 a udělat tam cable management v hodnotě tří korun, tak bych se tím asi moc nechlubil.
    Nebo je tohle anketa o kreténa roku? Možná mi unikla ironie tohohle příspěvku.
  • Mrkněte na fotky počítače, jehož komponenty stály 11000$ (=187000 Kč).

    A za rok to neprodá ani v bazaru :D
  • Mrkněte na fotky počítače, jehož komponenty stály 11000$ (=187000 Kč).

    Celkem fail, nejvíc tam asi stál ten monitor, ale to je jedno. Čekal jsem alepoň vodní chlazení, aby mohl vyhnat procesor na vysoké takty, a tedy dostat víc i z grafikých karet. Nic se nekoná, procesor mu bude brzdit grafické karty. Hry si na tom nezahraje, protože mu to bude házet neuvěřitelné artefakty. Ani bych tenhle fail nechtěl.
    • No za ty penize jsem taky cekal neco lepsiho.Jinak ucet za elektrinu bude asi hezkej *1*
  • Mrkněte na fotky počítače, jehož komponenty stály 11000$ (=187000 Kč).

    Heh, tak ten rozhovor je dobrej a ten magor co si to koupil, škoda mluvit.
    • Mrkněte na fotky počítače, jehož komponenty stály 11000$ (=187000 Kč).

      nojo ... ale je to pekna ukazka jakou cestou u skladani pocitace s timto rozpoctem nejit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit