Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW

    L.A. Noire

    Guardian porušil embargo a vydal nadšenou recenzi L.A. Noire (5/5), verzi zkopnutou z google cache si můžete přečíst tady. Game Informer dal hře 9.5/10. Obě recenze kritizují příliš zjednodušenou akci.
    • Jsou nekde k nakouknuti scany ty GI recenze? Nemuzu to nikde najit... : /
      • RakeW
        Nevím, nesháněl jsem. Měla by to být australská verze.
        • Mela, no. Ale nejde mi to nikde najit. No neva - infa zatim dost.
          Smrst dalsich recenzi se teda asi spusti uz v pondeli...
    • Oooooo.. Diky diky!
  • B.o.b

    Activision chystá před E3 ještě jednu tiskovou konferenci (23.5). Uslyšíme o Modern Warfare 3?

    Já bych chtěl *4*
    • Jazz
      Dejte si pres rypak, diky
    • Pan_Klobouk
      A co by o tom kdo chtel slyset? Jak to bude cele zase super? Jak se podivame po celem svete? Jak to bude preskriptovane a na zastaralem enginu, co se belha na DX9?

      Ale beze srandy, co od toho kdo cekate? Mozna prislibi delsi hraci dobu v singlu, treba az 8h. (v prekladu, dojedete to za 5h). Mozna budou basnit o multaku, jak na nem hra stavi a jak bude konecne osetreny proti podvodnikum. (v prekladu, lidi jsou svine, zkusime cheatery zastavit, ale tezko se to podari) Jo a mozna zazni i bozska klasika, ze uspech pro ne znamena jen prodej kvadrilionu kusu, ze uz s predobjednavkami jsou na polovine a cokoliv pod 96% vezmou jako prohru. ;)
      • Nové video z F.E.A.R. 3 ukazuje multiplayerový mód F*****g run.

        Ted stačí jen ještě napsat, že ty si stejně koupíš BF3. Ku**va když se ti ta hra nelíbí tak na ní nepiš komentáře a nevšímej si jí. Vždycky tady každý brečí, jak je Call of Duty na hovno, jak vyhodily zbytečně peníze. Kdyt už je to aspon 8 díl to opravdu nevíte co od této serie čekat? Kdyt to je jak kdyby jste přišli do restaurace, objednali si řízek a pak začali vyřvávat, že co vám to donesli že řízky nesnášíte.

        Závěrem: Každý je individuální a každému se líbí něco jiného když si někdo chce koupit Call of Duty ať si je koupí váš problém to snad není. Také je pořád slyšet jak 80% lidí haní CoD, kdo je pak ovce ten co si hru dobrovolně koupí, nebo ten co se snaží zapadnout do komunity?
        • Pan_Klobouk
          Ale to nebyl utok primarne proti novemu CoD, spis obecne na tyhle velka oznameni, ktera nakonec nic nereknou, ostatne uz predem je jasne, co se da cekat.

          Ja nepujdu ani do CoD a asi ani do BF3, i kdyz ten alespon vypada zajimave, tim ze je novy, DICE umi a navic se v pripade PC verze i odprosti od DX9 a konzoli vubec.

          Vzdyt nakonec se celkem shodnem, je to uz osmy rizek v poradi, tak proc ohlasovat ze se nese uz poosme z kuchyne? A at si kazdy nachysta pribor? Co je naopak legracni, ze ani s osmym rizkem to jeste kuchar nedokazal osmazit dozlatova. MP v poslednim dile nebyl zdaleka dokonaly, zpocatku ani nefungoval a kdyz uz se s velkou slavou rozjel, cheateri to ruinovali, to je pak vazne zabava hrat. To se pak nediv, ze se po CoD tolik hracu vozi (mozna opravnene?) kdyz SP stoji vesmes za starou belu (a dohrajes ho nez reknes 2x stara bela) a MP (na kterem to udajne cele stoji) bud nefunguje, nebo ho ovladaji magori s mody a dalsimi udelatky.
          • Prostě CoD je jako bych jedl sedm řízků za sedm dní, to už pak není to boží jídlo, co jsem jedl první den. Kdyby ho aspoň prozměnu obalili v ondrášovi, nebo udělali přírodně z rýží. Ale jak to tak vidím, na E3 zase představí jen řízek s bramborem. *9*
          • Nové video z F.E.A.R. 3 ukazuje multiplayerový mód F*****g run.

            Navíc nikdo neumí uvařit řízek, tak aby chutnal všem.
            • dsgh

              A upéct špagety!
            • MrSanta
              Moje maminka ano *2*
          • Nové video z F.E.A.R. 3 ukazuje multiplayerový mód F*****g run.

            No dobře jestli jsi to myslel takto tak se omlouvám.

            To je, ale pouze tvůj názor na MP znám lidi co hrají Cod:BO doteď a stále se skvěle baví. Tak proč si navzájem hanobit své oblibené tituly?
            • Pan_Klobouk
              Prave, at si kazdej hraje co chce, to co ho bavi... a neda si to ostatnima znechutit. Ja se skutecne jen uprimne podivoval nad tim, ze nekdo ceka na ofiko prohlaseni, tiskovku a kdovijaky info, kdyz tahle serie uz prakticky nema cim prekvapit ani kam se pohnout.

              BTW zrovna jsem ale koukal, ze Kotaku nekde sehnali snad kompletni scenar hry, mozna i press-kit... tudiz nejaky vyhlizeni ofiko akci Activisonu uz asi nema smysl. Vi se skoro vsechno, kdo si chce pokazit i to malo co muze prekvapit (pribeh, lokace misi, nepratele, hlavni postavy...) ma moznost. ;)
        • RavenHolm
          Možná by současné CoD tolik lidí nesralo, kdyby neznásilňovalo původní CoD + CoD:UO.
  • Nové off-screen záběry z L.A. Noire.

    paramount pictures si narokuje prava,takze video uz neni
  • Treyarch už údajně hledá nové zaměstnance na vývoj druhého dílu Call of Duty: Black Ops.

    Tak že jim přeju všechno nej do budoucna, další mnohamiliardové výdělky a spoustu tupých oveček, co si to budou kupovat. S příchodem Black Ops pro mě série Call of Duty skončila.
  • ucho

    Shannon "Poz" Posniewskim, který vdechl život free-to-play MMORPG Champions Online, opouští firmu...

    snad mě tady neukamenují, ale ten člověk se jmenuje Posniewski.
    • E3: Těšit se můžete na odhalení zcela nového materiálu od Gearbox.

      Co jsem ti říkal?!
      • Ataker
        :D
  • B.o.b

    Treyarch už údajně hledá nové zaměstnance na vývoj druhého dílu Call of Duty: Black Ops.

    Ach můj bože taková horzná hra bude mít pokračování to snad...
    • Nové off-screen záběry z L.A. Noire.

      Třeba se poučí a nepůjde ani zapnout.
  • Mahcake

    Podle dat z Vgchartz výpadek služby PSN nijak neovlivnil vysoké prodeje konzole PS3.

    Taky neni proč, pokud nám Sony dá hru jako kompenzaci, tak aspon hráči nemusí kupovat nic extra a stačí koupit jenom konzoli.
  • B.o.b

    Kousek scénáře ze zrušené hry True Crime: Hong Kong.

    Mohola, mohla to bejt dobrá hra *9*
  • Nové off-screen záběry z L.A. Noire.

    Safra. Cim dal vic mi pripada, ze fyzika aut je oproti GTA dost ohlodana, a atmosfera mesta z toho gameplaye taky nulova.
    Sice tam jen projizdi hlavni tepnou, ale lidi a provoz prakticky zadnej, o nejakejch stancich, kontejnerech, nastenkach, apod. ani nemluve. Toho mesta se teda hodne bojim - uz z tech gameplay sestrihu se mi zdalo moc sterilni : /
    Zacinam mit strach. Ze bych si na ten tejden nasel jinou nejocekavanejsi hru? : )
    • No na druhej pohled to na ctyricaty leta s tim provozem mozna az tak extra mimo nebude.
      Ale prazdne to teda stejne pusobi az hanba. Achjooooo. V tehle ohledech se asi radsi zacnu pripravovat na zklamani
  • Treyarch už údajně hledá nové zaměstnance na vývoj druhého dílu Call of Duty: Black Ops.

    Panecku, tak ono se chysta pokracovani neceho co samo o sobe nemelo vubec vzniknout. *8* Copak bude v MP tentokrat na dalkove ovladani? Ze by nejaky vrtulnik ci snad maly Transformers s kanony, priznivci RC modelu si jiste prijdou na sve. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit