Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naughty Dog: „Multiplayer v Uncharted 3 bude stejně dobrý jako singleplayer.“

    Hmmmm... V tom novym GT.tv (nebo kde jsem to videl?) vypadal dost podivne.
    Snad ty "stejne dobry urovne" nechtej dosahnout jen tema predvadenejma bonusama typu cluster grenade, carpet bomb, atp. - na me to pusobilo spis nepatricne..
  • PC hráči se tento týden dočkají nového patche (v1.3) do Crysis 2.

    A ten ale ještě DX11 obsahovat nebude že ?
  • TriangleOfLight

    Easter Egg: Zpráva od Adama Fostera schována v Portal 2.

    SSTV *1*
    • Fakt?

      Easter Egg? Jako jasné že to neni obyčejný komentář tvůrce spíš mi jde o to místo. Zaprvé se tam dá dostat mnohem snadněji ne tak podivně jako ve videu. A za druhé sem dokonce použil kbelík který sem vté místnosti našel abych se dostal dál ve hře *1* neměl sem zaplé komentáře a tak sem si myslel že je to normální místnost kam se má člověk dostat *4* . Ten kbelík sem použil jako zábranu laseru. Jiný způsob sem nevěděl *1* .
      • ja na zadny kbelik ve hre nenarazil a ani jsem zadny kbelik nepotreboval *1* .Zajimave *1*
    • Easter Egg: Zpráva od Adama Fostera schována v Portal 2.

      nechápu to může my někdo říct co to pískání znamená
      • Black_Hand
        http://valvearg.com/wiki/Com-arg.wav pokud ti nestaci ty maly obrazky z clanku.
      • ucho
        máš to hned na začátku toho článku, ty tři obrázky...
  • Jozef123

    Velikonoční interaktivní přání od EA.

    Toto by som skôr čakal od Amanita Design *1* *1*
    • ucho
      v té jeskyni se už opravdu nedá nic dělat?
      • Jozef123
        Iba klikať na TV a budú sa tam zobrazovať správy....
  • Problémy s PSN pramení kdesi v Japonsku.

    Jako já nevim kolik hodin má u SONY jeden den, ale 24 h to asi nebude. Slibovali, že po 2 dnech nahodí PSN a bude vše v pořádku, ale dneska končí 3. den jejich údržby a kde nic tu nic *6* docela už mě vážně nebaví chodit k PS3 a odcházet zase se žádnou změnou v připojení!!! Nevim kdo za to může, ale začínam o SONY pochybovat..............
  • RakeW

    20ti letý mladík ze St. Petersburgu si místo zbraně strčil do kapsy Playstation ovladač a odhodlal...

    Podle vzhledu rozenej Rus, čoveče.
    • RakeW
      Beru zpět. Já jakmile slyším Petersburg, tak si hned představím sníh, Ermitáž a vodku.
  • Všechny fatality z Mortal Kombat v jednom videu!

    Viděli jste vůbec to video, že jste k tomu napsali takovouhle zprávu? :X
    • posila
      Jeste rano to bylo spravne. Ale par lidi, kteri to video nevideli, drzkovli tady v diskuzi, a nekdo tu zpravicku "opravil".
      • blixa
        Priznavam se, tu "opravu" jsem mel na svedomi ja, uz jsem to vratil zpatky ;) Holt ty vedra ;)
  • Všechny fatality z Mortal Kombat v jednom videu!

    Zase ten Mortal Kombat, to snad mate zaplacene.
  • Cosi

    Tak šel čas s grafikou ve hrách od ID Software.

    Všimli jste si jak první hry neměli zaměřovač.
    • Možná to bude tím, že tehdy bylo 99% map jen v jedné vertikální úrovni, headshoty nefungovaly a nepřátele si většinou zabíjel na 5-10m *1*
    • a

      díky hernímu bohu, že i dnes de zaměřovač vypnout.
      • Cosi
        Jo a to se pak hra sama označuje jako "nejtěžší obtížnost"
    • mno

      Tak ty první, první hry neměli zaměřovač protože měli takový ty "zbraně z břicha" *1* nemuseli ste kromě otáčení se do stran nic řešit, nebylo tu žádné míření na na head shot. A v Quake 2 mám pocit že byl, jenom ve videu ho mají vypnutý.
  • Black_Hand

    Mladičký Noob Saibot moc rozumu z Portalu nepobral.

    http://www.youtube.com/watch?v=knDjHMrlbEo todle je lepsi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit