Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Datum vydání Dungeon Siege III pro americký trh je nastaveno na 21.6.2011.

    A pro evropu : "DUNGEON SIEGE III TO LAUNCH 27th MAY, 2011"
  • Pan_Klobouk

    Až aktualizujete hru Micecraft příštím updatem (v1.5), nedivte se, až v ní začne sněžit nebo...

    "Až aktualizujete hru Micecraft příštím updatem (v1.5), nedivte se, až v ní začne sněžit nebo pršet jako z konce."

    Bleskovky posledni dobou skoro nedavaji smysl. Bleskar to po sobe snad ani necte, ze ono se to nakonec generuje samo a tak nejak nahodne? ;)
    • Snad si nemyslíš, že by někdo takové množství bleskovek zvládal psát, natož ještě po sobě číst sám? Nn, bez automatického generování obsahu bychom byli v koncích *8* *1*
  • Netradičně zabalená novinářská verze hry Socom: Special Forces (SOCOM 4).

    Woow !! *8*
  • ucho

    Až aktualizujete hru Micecraft příštím updatem (v1.5), nedivte se, až v ní začne sněžit nebo...

    pršet jako z konce? z konce čeho?
    • Všechno musí přeci mít svůj začátek i konec *4* Díky
    • MrSanta
      Z konce mraků asi. To je přece jasný, jak se můžeš takhle blbě ptát *1*
  • rage

    arsenal zbrani

    a klasika se vraci twisted metal
    • proc nefungujou tagy? omfg
      http://www.gametrailers.com/video/arsenal-gameplay-rage/712649
      http://www.gametrailers.com/video/exclusive-broken-twisted-metal/712641
  • move

    pekna demonstrace v socom 4 multaku.. je videt ze kdo se nauci s move uz zpet na dualshock nesahne... move = vyhoda jak prase...
    • tady je... http://www.dualshocknexus.com/2011/04/amazing-socom-4-ps-move-demonstration.html

      :D
  • Koncept arty zrušené závodní hry od THQ.

    Škoda, tohle vypadá celkem lákavě. Závodních her není nikdy dost *1* .
  • EA: „Battlefield 3 je navržen tak, aby porazil Call of Duty - bude to souboj titánů.“

    Verim, ze u hracu multiplayeru BF3 uspeje podobne ne-li vic nez Bad Company 2, ale komercne nema BF3 ani v nejmensim sanci COD porazit. Zda se mi, ze pri ceste za porazenim COD nam pekne poserou singleplayer kampan. Mival jsem Dice rad, ale to co posledni dobou prohlasuji me pekne sere.
    • Z toho, co zatím ríkají, to vypadá, že se pokusí CoD svrhnout tím, že ho celé okopírují *10*
      A to jsem doufal, že BF zůstane kvalitní sérií navěky.
      • Ataker
        Celé? No aspoň jsem se zasmál :) díík
        • Cele urcite ne,ale obavam se,ze se to bude vice podobat cod,nez klasickemu bf 1942 a bf2.Uz BC odnoz me nebavila a obavam se,ze bf3 pujde vice vstric cod fanbase.
          Dice je v tom nejspis nevine,to spis EA je tlaci,protoze vsude hlasaji ,jak chcou svrhnout COD z pomyslenho komercniho trunu .
          Kazdopadne alespon ten SP smrdi cod vice nez nezdrave.Uvidime co predvede MP.
    • Snaží se nám fotka naznačit první zmínku o Splinter Cell: Retribution nebo jde o fake?

      Hlavně co musí odstranit z MP, jsou vozidla protože kdo hraje CoD, tak chce svižnou a rychlou hru a ne 2 minuty bežet bez kontaktu, aby vás nakonec zabil tank.
      • odstranit vozidla z multaku battlefiedu? ste se posrali? to je zaklad battlefieldu, jeste ze uz ted je jasny ze vozidla budou, jak pozemni tak vzdusny...
        • Snaží se nám fotka naznačit první zmínku o Splinter Cell: Retribution nebo jde o fake?

          Ale já to myslel v tom smyslu, že aby zaujali základnu hráčů z CoD tak by museli odstranit vozidla.
        • Vzdušné vozidlo? Zapisuji *1*
      • Souhlas. Hlavně aby se u toho nemuselo myslet!
    • Z mého pohledu to vypadá na rozumný kompromis BF/CoD. Jsem zvědav jak to dopadne.
  • Poslechnete si soundtrack Mortal Kombat: Songs Inspired by the Warriors který nabitý elektronickou...

    Za to chtějí peníze?
    • Poslechnete si soundtrack Mortal Kombat: Songs Inspired by the Warriors který nabitý elektronickou...

      no je to otřesné.. slyšel sem hodně, ale takovou hrůzu ještě ne... jestli tam nebude možnost vypnout hudbu, tak to se budu muset bez MK obejít
  • Logická hříčka Hexic HD je nyní pro všechny na XBL zcela zdarma.

    nikoli vsak pro CZ accounty...
    • Ataker
      Takže pro acc CZ není ta hra dostupná zdarma??
    • Logická hříčka Hexic HD je nyní pro všechny na XBL zcela zdarma.

      Mě opravdu fascinuje, jaké blbosti jsem lidi z bývalého Hrej píší, kdyby to ještě vedl jd, tak bych to pochopil, ten moc moudrosti nepobral, ale takhle kvalitní redakce. Hexic HD je na XBLA ke stažení zdarma už několik let. Na CZ Live bohužel není.
      • 1) Nepíší zde pouze lidi z "bývalého" Hrej

        2) Hexic HD byl možná zdarma ke konzoli X360, jakmile se však někdo rozhodl hru smazat z disku (naformátovat disk) a poté chtěl opět tuhle hru zkusit, nastal problém... nebo se pletu?
    • Já měl Hexic HD jako defaultní plnou hru v xboxu, když byl nový (black piano)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit