Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vybraní uchazeči už mohou na X360 zkoušet 1GB místa na DVD navíc, pocítit zvýšení bezpečnosti...

    jak se projevi pocit zvyseni bezpecnosti?nebo jsou stavajci disky nebezpecne?
  • Další verze Unreal Engine 3 bude umět spoustu krásných nových věcí, jak je vidět v exkluzivním...

    Toto video uz je pekne stare me prijde, akorat mozna trochu sestrihane.. A bezelo tusim na 3x nVidia 580 v triSli. Nic takoveho dluho v realu neuvidime..
    • Paulcz

      Další verze Unreal Engine 3 bude umět spoustu krásných nových věcí, jak je vidět v exkluzivním...

      jde o ty enginový novinky, na to 3x nVidii 580 nepotřebuješ
  • Další verze Unreal Engine 3 bude umět spoustu krásných nových věcí, jak je vidět v exkluzivním...

    A to když jsem slyšel Unreal engine 3 ,tak jsem si představoval cosi strašně zastaralýho(což UE3 vlastně je) nicméně se jedná už o nevím kolikátej XY build, kterej je hodně propracvoanej. Těším se na nový hry s ním *3* jen mě trochu mrzí že tohle je všechno už pod DX11 což znamená, že na konzolích to ještě hezkých pár let neuvidíme. Holt musím vydržet na novou generaci *3*
    • Další verze Unreal Engine 3 bude umět spoustu krásných nových věcí, jak je vidět v exkluzivním...

      Me by stacilo, kdyby konecne UT engine detekoval spravne muj volant a nedelal s nim psi kusy, protoze pokud ho nedopojim, tak si nemuzu zahrat :)
      • Mám dojem že tohle zrovna není věc enginu, ale spíš ovladačů *3*
        • Další verze Unreal Engine 3 bude umět spoustu krásných nových věcí, jak je vidět v exkluzivním...

          Tot otazka, kdyz je to jedina hra, kde mi dela volant problemy :)
  • Anonymous "hackers"

    Další banda idiotů, co se naučila DDOSovat. A oni je nazývají "hackery". *1*
    • Anonymous "hackers"

      Evidentne sis o tom nikde nic necetl, uz toho udelali mnohem vic a navic porad je to vic nez tva nula.
      • Takže. Používají LOIC - Low Orbit Ion Cannon, což je utilitka pro snadné dosování.

        http://en.wikipedia.org/wiki/LOIC

        Nejen že nic neumí, ale ještě používají nějaké 3rd party programy. "Koukejte jakej sem hekr. Pustim program, zadám IP a server má problémy! Tyjo, ja sem l33t." A ty jejich videa? Moc se koukají na Death Note a podobné. Ta muzika na pozadí a volba slov jenom podporuje mojí teorii, že je to jen banda idiotů hladovějících po slávě. Zahltit několik serverů, udělat několik "tajemných" videí, u kterých jsem měl problém se nesmát.

        Měli by jako hudbu v pozadí použít Power Rangers theme.
      • Oh, další pan "evidentně".

        "(...)down, presumably due to a DDoS attack(...)"

        Navíc všechno ostatní, o čem jsem četl, vypovídá o dosování. Moje nula je víc, než jsem pro to ochoten udělat. Kdybych něco musel udělat, bylo by to sešrotování počítačů té bandy wannabe hrdinů. Chtějí štvát Sony? Fajn, taky je moc nemusím. Ale zatahovat do toho ostatní, to je jen show-off, nic víc. Navíc, pochybuji, že tím cokoliv získají. Kromě problému, ale dobře jim tak.
  • PC hráči se konečně dočkali demoverze Bulletstorm.

    Demo tam nieje....
  • Sony to má spočítané ^_^

    Pánové a dámy, Anonymous se prý vydává do boje proti Sony. Jestli to není troll, tak to bude hodně, hodně zajímavé. Scientologisté by mohli vyprávět, co tahle padlá odnož 4chan /b/ dovede...

    http://www.anonnews.org/?p=press&a=item&i=787
  • Vcelku neznámá, ale dlouho vyvíjená hra Adrift od DontNod Entertainmet zřejmě vyjde pouze na PS3.

    Ja chci Eight Days a Getaway 3! A mozna bysme se aspon 8 Days mohli dockat, nechci to zakriknout, ale byla by to parada! Prosim SONY, udelejte mi radost! http://forums.gametrailers.com/thread/ps3-eight-days-to-see-light-of/1192410
  • Nová, životem poznamenaná tvář Geralta z titulu The Witcher II (Zaklínač 2).

    zaklínače jsem dohrál už po osmé a minimálně do vydání dvojky ho nehodlám mazat je to neskutečná pařba ale s novým geraltovým vzhledem nejsem spokojenej zatím v každým gameplay videu vypadal v ksichtě fakt stupidně oproti jedniče ale musím uznat že tohle je první obrázek na kterým vypadá fakt drsně a nasraně takže jestly poupravěj jeho vyzáš aby vypadal takhle tak budu naprosto spokojenej
  • První protiútok skupiny hackerů (říkajících si Anonymous) - shozeno několik serverů Sony a...

    Kok*ti.
    Jediní, koho to poznamená budeme my, normální hráči... *11*
    • Dlaha

      První protiútok skupiny hackerů (říkajících si Anonymous) - shozeno několik serverů Sony a...

      Myslím, že sony bude mít finanční ztráty.

      Anonymous is the legion! *4*
      • Až budeš chtít pařit na PS3 po netu a kvůli nějakejm zmr*ům ti to bude pořád padat, tak bych tě chtěl vidět jak je budeš oslavovat
        • Paulcz

          Další verze Unreal Engine 3 bude umět spoustu krásných nových věcí, jak je vidět v exkluzivním...

          furt lepší než když tě navštíví Gestapo od Sony :)
          • Ataker

            SouthPeak Games prý ani náhodou nehrozí zavření studia.

            A odnesou ti všechny PC a samozřejmě konzolu PS3 :D
        • Siegfried Schtauffen nebude hlavní postavou v příští Soul Calibur hře.

          Ano,to máš pravdu. Sám za sebe ale musím říct že mám ps3 jen kvůli něco málo exkluzivitám a on-line moc nepařím... a když už,mám xbox,kterej se do nikoho nesere,nesbírá soukromé data lidí atp. Patří jim to parchantům,nicméně je mi líto PS3 komunity a to opravdu upřímně.
          • Sry za nadpis,chtěl jsem původně reagovat na něco jinýho
  • Nejprodávanější tituly 14. týdne v UK: 1. stále Crysis 2, 2. hubnoucí Zumba Fitness, 3. LEGO...

    sakra kdyby tu tahle zpráva nebyla tak ani nevím že už vyšlo lego star wars III proč tu není recenze téhle skvělé oddechovky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit