Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phate27

    Dokážete obelstít počítač, který na základě získaných dat předpovídá váš tah ve hře...

    Veteran
    Win 4
    Ties 7
    Ai win 2
    • Podobně, nijak světoborný počítač

      Win 10, Ties 7, AI Win 3....
      • Dokážete obelstít počítač, který na základě získaných dat předpovídá váš tah ve hře...

        nič moc 40 40 30, asi ma malo udajov zatial :D
  • zirafcatko

    Microsoft začal hledat nové zaměstnance, kteří se budou podílet na vývoji (nové?) next-gen konzole.

    Spíš by měli příjmout někoho kdo umí dělat chlazení:-D
    • tak kupodivu na posledním modelu už to chlazení mají vyřešené. otázka je jestli by to stávající chlazení uchladilo i novou konzoli. *1*
  • PS3 verze Dragon Age II si ukousne 3.3GB volného místa na disku, instalace trvá cca čtvrt hoďky.

    Tak nevim, ale neargumentuji konzolisti vzdycky tim, ze vlozi DVD, rozvali se na pohovce a hraji ? Ctvrt hodiny instalovat, pak koukat na predpotopni rozliseni bez AA a jeste se pri hrani valet na gauci? Kde je prosim nejaka vyhoda?
    • Argumentujeme, ale to se nestahuje na prvni spusteni *1* Ale tahle akademicka ctvrthodinka je v porovnani s mym prvnim spustenim GT5 nic:) Stahovalo to nejaky patch 700MB, instalovalo se to na disk, pak ten patch... no celkem jsem cekal cca 2hodinky, ale aspon jsem za tu dobu udelal neco uzitecneho:)
      • Drom
        ehm, o to prvni spusteni prave jde :) na PC si dnes muzes odpustit i to DVD
  • jestli to DLC neni maskovany patch .. treba nestihali a musi dodelavat dx11 timhle zpusobem a chteji si hrace udobrit pridavnou kampani .. nebo se lekli negativnich reakci hracu na styl SP kampane a rychle jeste zbouchaji neco normalniho (coz nevim jak by stihali) .. kazdopadne to ma byt zadara v ramci patche a jeste s omluvou
  • První DLC do Crysis 2 zřejmě vyjde 24.3 a přinese novou kampaň a multiplayerový mód.

    Si snad delaj P***L ne hovada , se na ni tesim jak K***T a dostanu ostrouhanou hru!!!!!!!
    • Z první recenze (v magazínu OXM) si Crysis 2 odneslo hodnocení 9/10.

      Cože ??? dva dny po vidání hnedka dlc ? to se mi nák nezdá .
      • Však podobně to bylo u Mafie 2! A hru si mnozí Češi koupili. Zase brečíte, když si Crysu 2 stejně nekoupíte. Já ji kupuju na sto pero.
        • Sony chce po vzoru Microsoftu začít prodávat PSN tituly v kamenných obchodech.

          Já tu nebrečím , jen mně to překvapuje , crysis 2 mám objednanou ale asi budu muset ještě platit dlc abych si mohl zahrát plnou hru tak to nevím .
          • A Crysa 2 vyjde jako demo? Vždyť DLC je vždycky obsah navíc, ne?
            • Sony chce po vzoru Microsoftu začít prodávat PSN tituly v kamenných obchodech.

              Jasny, kup si herni engine za 1200,- a pak k tomu prikupuj potvory do kterych muzes strilet a pravdepodobne taky "nabusenej" scenar.

              Vydavat DLC soubezne s datem vydani, nebo par dni potom, je totalni prasarna.
            • Sony chce po vzoru Microsoftu začít prodávat PSN tituly v kamenných obchodech.

              Ano pravda . ale pokud dlc vyjde takhle brzo tak to je hanba to tam mělo bejt už . Hra vyjde plná .
  • Amylee.Anderson

    Kelly Bailey, muž jenž se postaral o zvuk a hudbu v obou dílech Half-Life a především propůjčil...

    Nechci být puntičkář, ale Gordonová tvář je složena z více tváří :) Ale ten muž je sympaťák.. Už jenom proto, protože soundtrack z HL je vážne dokonalý :) Je to ale hrozná škoda, že odešel...:(
  • Gabe Newell: „Vydáme Portal 2 a DOTA 2 a potom se budeme starat o Counter Strike 2.“

    Doufam ze nepujdou s dobou a neudelaji to "debilni" míření zbrani pres miřidla, kolimator... CS by mel zustat takovy jaky je, tam tim by se zbytecne zpomalil, tak samo jako UT nebo Quake je jen s krizem tak CS by melo taky zustat CS.
    • Omrkněte jaká hodnocení se rozdávala v novém čísle herního časopisu Game Informer.

      Naprosto souhlasím
  • Gabe Newell: „Vydáme Portal 2 a DOTA 2 a potom se budeme starat o Counter Strike 2.“

    VIVAT. Konečně šance na dobrou hru. S Blizzardem jsou pro mne Valve největší vydavatelskou modlou.
  • Gabe Newell: „Vydáme Portal 2 a DOTA 2 a potom se budeme starat o Counter Strike 2.“

    K HL2 - Episode 3 se stále nikdo nemá *1* No každopádně jsem zvědavej na ten jejich "Counter Strike 2" *1*
  • Rowe

    Gabe Newell: „Vydáme Portal 2 a DOTA 2 a potom se budeme starat o Counter Strike 2.“

    No to už snad nemyslí vážně?! WE WANT EPISODE 3!
    • Vzhledem k tomu, jak dlouho už se na hru čeká, bych řekl, že dělají už rovnou na HL3. 4 roky čekání na epizodu, to je fakt hodně. Na druhou stranu EP2 měla otevřený konec a nic moc se tam nevyřešilo.
    • Pred časom Gabe prehlásil, že ticho okolo Epizody 3 má svoj zmysel. Vidím to tak, že je dávno hotová, ale nespĺňa očakávania, takže ju asi kompletne prerábajú.
      Valve si berie copyright od Blizzardu...
      • Amylee.Anderson
        No mě dokonce napadlo, že nevydaj žádnej trailer, screen nebo cokoliv a najednou se to objeví na pultech obchodů :D:D:D
        • To by jistě byl skvělý marketingový tah a pokus *3* ovšem nedovedu si představit, jak by vývojáři dokázali zamaskovat oficiální webovky a titul dokázali tiše protlačit skrze organizaci pegi, která rozhoduje o věkové přístupnosti titulu
    • Gabe Newell: „Vydáme Portal 2 a DOTA 2 a potom se budeme starat o Counter Strike 2.“

      F*ck yeah!
    • Amylee.Anderson
      Ať jdou už do dža :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit