Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víkendová nabídka STEAMu: Za 13$ (=225Kč) dostanete kompilaci následujících her: Assassins Creed:...

    Na steamu se platí eurema €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€ eurema *3*
    • píšu si za uši ... *3*
      Díky
  • Podle Activisionu je Call of Duty: Black Ops nejlépe prodávanou hrou na PS3 a nejrychleji prodávanou...

    Wau tak to je mega informacia!!
    • Proč nevyšel Alan Wake na PC a PS3? Rozhodně to prý nebylo výmyslem nikoho z Finska ani technickými...

      games jsou uplne dementni, jiste ze MS si zaplatil exkluzivitu, takze to na PS3 asi nevyslo, fakt idioti
      • Proč nevyšel Alan Wake na PC a PS3? Rozhodně to prý nebylo výmyslem nikoho z Finska ani technickými...

        Josef do toho totiž vidí nejlépe ze všech tak pozor. Národ Pepíků :D
        • Josef

          jen řekl, tak , jak to ve skutečnosti je. PS má GoW, Microsoft má GeoW.
  • Plná verze Dragon Age II pro X360 udajně týden před oficiálním vydáním unikla na internet.

    "The game can now be found wherever you find such things, and any 16-year-old with a free afternoon can figure out how to rig his Xbox 360 to run it flawlessly. But no, PC gamers are the ones responsible for the collapse of the industry, right? Please!"

    Ano jsou za to zodpovědní PC piráti, na konzoli si totiž nespustím torrenty a nevygooglim si jak obejít ochranu konzole. Když někoho zastřelíš, tak je taky zodpovědná firma která vyrobila pistoli.
    • Plná verze Dragon Age II pro X360 udajně týden před oficiálním vydáním unikla na internet.

      Pirátění na konzolích a na PC eště dlouho nebude rovnocenné, jak to ten komentátor říkal, každý 16ti let starý s volným odpolednem. zabere to dost času a je tu šance že si rozdrbeš konzoli na pc probíhá pirátění ctrl+c ctrl+v. Takže přestože všichni bijou na poplach tak podle mě nebude piratění na konzolích nikdy takový problém jako na PC.
    • Zdenda666
      To myslíš vážně ? :]
      • smejki
        sarcasm, guys, sarcasm *7*
        • Něco podobného se stalo i u mě, že prý se to nedá bez smajlíku poznat a jsou takoví, kteří to můžou brát vážně :]
          Konzolista by byl schopný napsat "Ale vždyť je to pravda !", ale to že ten komentář píše na PC by ho v tu chvíli nenapadalo :]
          • Když jsem to psal, tak jsem si opravdu říkal, že existuje jistá nepsaná společenská konvence, že se vtip, sarkasmus, ironie apod. označuje smajlíkem, ale řekl jsem si, že to by bylo už moc jednoduchý. Proto ta pasáž s tou zbraní, předpokládal jsem, že to už musí dojít pravdu každému *1*. Vtip je v tom, že se najdou lidi, co vůbec uvažují nad tím jestli jsem to myslel vážně. Viz Shledon. Bazinga!
          • Drom
            ja to psal rozespaly rano, tak sorry *1*
            • Jakej je rozdíl mezi rozespalým ránem a být ráno rozespalý? Poslyš kamaráde, na čem jedeš? *1*
    • Drom
      ty tatare! hry se vyrabeji na PC, tak logicky i pirateni probiha na PC, konzole jsou jen osekane PC bez vetsiny moznosti
  • Plná verze Dragon Age II pro X360 udajně týden před oficiálním vydáním unikla na internet.

    A to mě každej tvrdil, že se pirátí takhle před release date jen a pouze na PC. *1*
    • NEkromanT
      no utekla i PS3 verze
    • Bohužel už jsou Xbox360 a PS3 warez releasy docela běžnou záležitostí.
  • Crysis for cinema

    Neví někdo něco o tom, co by mohlo být Crysis for cinema - viz tech-showcase: http://www.gametrailers.com/video/gdc-11-cryengine-3/711208
    • Chcete vidět, co všechno zvládne CryEngine 3? Podívejte se na video.

      je videt ze technologii umi super .. hry bohuzel moc ne .. ale mohli by jen delat engine a poskytovat ho jinym studiim pro hry a animovane filmy .. to by byl ideal ..
  • Největším problémem u Xperia Play jsou podle recenze serveru Cnet analogové dotykové pady, z kterých...

    no, nečetl jsem ten článek celý, ale onen fyzický zážitek z mačkání tlačítek- včetně bolavých palců- tam je brán jako plus, který u jiného smartphonu nezažijete...
  • Kompletní seznam tratí které budeme moci profrčet v Shift: Unleashed.

    Brno Circuit! HELL YEAH :))
  • Ataker

    Majitelé PS+ účtů dostanou možnost od 8.3 vyzkoušet demo Mortal Kombat, ostatní si ho užijí...

    A to se máme posrat z toho? Že bude o týden později?
    • Počkej až vyjde demo, bude se dít to samí, co se dělo když vyšlo demo na Crysis 2 na xbox o týden či dva dřív. To byli zasranci všichni xboxaři. Teď to bude naopak, je to radost sledovat tohle dětské hašteření *1*
  • ps3

    prosimte ps3 je nejvetsi shitka ! *1*
  • IGN mělo na GDC možnost zahrát si PS3 multiplayer Crysis 2 a dvakrát nedšené z něj nebylo. Hra...

    Zasr#$% PC zpomaluje vývoj PS3!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit