Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připravovaný patch pro Modern Warfare 2 by vám měl v podstatě "jen" zaručit, že se ve hře nesetkáte...

    Dovolte abych se zasmál *1*
  • Amylee.Anderson

    Razer připravil pět počítačových příslušenství pro fandy Dragon Age II.

    Ani hezkýma věcičkama to nezachrání :D
  • Je demo Crysis 2 hezčí na PC nebo X360? Zjistit to můžete na deseti porovnávacích screenech.

    Má smysl tohle řešit dneska? Ano, tvůrci mohou udělat hru, aby vypadala i lépe na x360 nebo jakékoli konzoli, ale není to otázka HW, na který otázka zdánlivě naráží. Grafické možnosti PC jsou dnes bezkonkurenčně dál, což ví i lajk.
    • janchor
      Ale ví to Lajka?!
  • smejki

    Je demo Crysis 2 hezčí na PC nebo X360? Zjistit to můžete na deseti porovnávacích screenech.

    Na tom Xboxu je to tedy docela silný kafe. *11*
    • Je demo Crysis 2 hezčí na PC nebo X360? Zjistit to můžete na deseti porovnávacích screenech.

      vzhledem k tomu jaky nizky kontrast je nastaveny proti kontrastu xboxu tezko rict .. jedna vyssi kontrast dela vyssi ostrost hran, jednak je hodne veci pak utopenych ve stinu ale cca to az na nektere efeky vypada stejne .. coz znamena ze na xboxu vyjde pekne vypadajici hra a na PC to slusne zvorali (alespon ve svetle kecu co do PC hracu tlacili a v porovnani jak umeli udelat prvni dil) .. na PC pujde hodne veci vytunit v configu a taky to poradne dodela moderska komunita .. tak uvidime
    • ?

      Ty z tech lowres obrazku (ktery maj navic pc/xbox kontrasty/barvy uplne jiny) neco velkyho poznas, jo?
      Tvuj zrak bych teda chtel mit. Nebo bych nechtel mit tvoji zaujatost.
      A jestli jsi "smejki New Vegas ftw", tak dovol abych se zasmal. U FNV jsi teda nezvracel? : D

      (a tesim se jak mi nekdo bude odpovidat stylem "u FNV o grafiku nejde" : ))
      • smejki
        já bych asi nechtěl mít tvoje oči *1* (dal sis originální velikost obrázků? tam je to vidět docela dobře). na druhou stranu na PC je hrozně prasácký post process, takže k blaženosti to má daleko.

        nevím, proč do toho motáš FNV. "FNV FTW" znamená "FNV je skvělá hra". Jestliže posuzuju celou hru, je grafika jen jedním z faktorů. FNV je graficky hnusné a zastaralé, to by zpochybňoval jen idiot. Nicméně pokud mluvím o hře jako celku, tak technologické nedostatky ostatní prvky kvalitativně převyšují.
  • I konzolová verze Battlefield 3 vás prý ohromí svoji grafikou.

    sem zvedaf nebot nevladnu dost vykonym notasem a pc nechci
  • I konzolová verze Battlefield 3 vás prý ohromí svoji grafikou.

    Svojí 5 let starou grafikou asi těžko... Na ty staré šunky xbox a ps3 už lepší grafiku nedostanou, i když marketingoví hňupové tlačí jak můžou. Mají nás za pitomce? geez...
    • Pravda, ale NEJHORŠÍ na tom je, že za a) jedni budou říkat, jak je grafika Battlefieldu 3 hnusná (viz. současná situace na fóru Zingu ohledně Crysiny 2) a za b) jedni budou zas fňukat, že B3 bude náročný jak prase. Přitom by stačilo - neočekávat od hry zázraky, aby se potom nedostavil pocit zklamání a snížit AA, a podobné blbiny, aby si hru mohli užít a nefňukali a nezasírali forum brečením o HW náročnosti.
  • Režisér filmu Uncharted: Drake's Fortune by rád dosadil do role Eleny Fisher herečku Scarlett...

    Scarlett OK. Evča je dobrá, ale Elena je čistá běloška a silně peroxidová blond, což proti Evě Mendes hraje ve všech ohledech. To by už pak klidně Nathana Drakea mohl hrát Wesley Snipes.
    • Nemohl, ten je v base ne? *1*
      • Však by mu ty kulisy dali na dvorek, ne? *3*
  • PS3 hráči se dočkají multiplayerového dema Crysis 2 týden před vydáním plné verze, tedy 15.2.

    at si to demo strcej nekam.....
  • Plná verze Crysis 2 zpočátku nebude podporovat DirectX 11, do hry bude přidáno až později přes...

    a co DX10? :) btw rád bych vyzkoušel to MP demo, neboť mně beta vůbec nezajímala a od včera večera jsem to ještě nespustil. Stránka je neustále mimo provoz, takže jsem se ještě nedostalani do menu hry, jen mně zlákal MP trailer na začátku, pěkně to rozjeli no :D
    • Plná verze Crysis 2 zpočátku nebude podporovat DirectX 11, do hry bude přidáno až později přes...

      To demo byl obrovskej fail. Myslim ze po nem si dost lidi rozmysli si koupit plnou. Vubec jsem to nepochopil.
      • je to tak no. Stále nic. Když už stránka najede, tak to v lepším případě napíše: Server overloaded. Try again later. Na druhou stranu to teď asi hraje víc lidí, než sám Crytek očekával. Otázkou je, jestli ta hláška o přetížení serveru jen nekryje zprasený server sám :D
        • Tak jsem se dorefreshoval do fóra a jediný krok jak se do hry dostat je zřídit účet přímo ze hry. Jak trefíte použitý nickname je to v háji, já si dal rovnou divný a jiný email než při té první registraci (přece se nakonec ten tiscali email hodil) :) a jsem tam :)
    • no s tím jak to poslední týdny Crytek nedává (nebudu ro rozebírat) už asi vím, co vyškrtnu ze seznamu plánovaných her jako první. Asi si i vystačím s tím demem na pár chvil, pokud to vůbec spustím :D
      • a ještě dodatek (já se musím někam vyřvat) :D jestli to ne-pojede takto i při vydání (kdybych si to s tou koupí po zahrání MP dema třeba rozmyslel) tak bych fakt asi poprvý chtěl natvrdo a okatě prachy zpátky. Jako čekat den na skončení problémů se serverem (a to je jen demo) Stačilo mi jak jsem tehdá spouštěl Bioshock celých 6 hodin, nadutých mailováním se supportem, protože na Securomu zapomněli aktivovat várku SN. Pěkně to na nás platící zákazníky valí. Já se stále jen divím, že ty hromady marketingových prdelí a protipiráckých společností, nemluvě o supportu samotné protivné ochrany stále platíme (je to v ceně hry) Tím nemyslím dát se na pirátství (to by jen přitvrdilo na ochranách a dalších žroutských prdelích), ale spíše naopak, začít hry kupovat (ti co nekupují) hehe sci-fi, ale hlavně my co platíme bychom se měli začít nějak razatněji ozývat. Ve výsledku jsou hry dražší (myslím z hlediska kolik by stát mohly, aby se vydavatel nažral stejně), ochrany stupidnější a piráti jsou spokojení za posledních 10 le stále stejně, akorát to mají teď místo za den za hodku a s ničím se nes***... UFF Tomu se říká frustrace hehe
        • Otázka peněz je vždy o prioritách, btw v téhle souvislosti nechápu fňukání studentů o tom, že nemají love - proč si nezajdou třeba na odběr krve, pumpnou je o půl litru či kolik, a dostanou za to 400 Kč. A chodit můžou 1 týdně = 1600 za měsíc, počítáme-li měsíc jako default 4 týdny.
          • Cosi
            Blbečku doporučený je chodit jednou za měsic plus den, aby se stačili doplnit krvinky, když se chodí vícekrát začínáš vypadat bíle a je velká pravděpodobnost že to s tebou šlehne. A s cenou to taky neni tak horký. *10*
  • Trine 2 se připomíná třemi novými trailery, uvidíte v nich tutorial rytíře, čaroděje i zlodějky.

    Jo tak na druhy dil se moc tesim,jednicka pro me bylo mile prekvapeni.Tak snad to bude dobre *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit