Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po Crysis 2 si piráti údajně (opravdu jsme to nezkoušeli) posvítili i na Bulletstorm a vyhodili...

    blbost PS3+X360 verze už sou plně funkční na warezu a na PC neni ani kopie dyvka
  • Black_Hand

    Po Crysis 2 si piráti údajně (opravdu jsme to nezkoušeli) posvítili i na Bulletstorm a vyhodili...

    no..tak kdyz jsem ja divil, proc se strefuji lidi do neschopnosti cryteku ohlidat si svy veci a ne do EA, ponevadz tam je daleko pravdepodobnejsi, ze nejaky manazer udelal svemu synkovi radost a ten zase udelal radost internetu, tak jsem asi nebyl moc daleko od pravdy :).
  • Po Crysis 2 si piráti údajně (opravdu jsme to nezkoušeli) posvítili i na Bulletstorm a vyhodili...

    :-D
    • Pan_Klobouk
      Pomalu bude zajimavejsi informovat o tom, kterou hru pirati jeste NEMAJI. Skoro kazda X360 gamesa je totiz ke stazeni tyden-dva pred vydanim... a PS3 je zacina mocne dotahovat.
  • Blizzard: Pokud dokázal člověk, který před nedávnem vypustil video z modu World of Starcraft (Starcraft...

    přesně.. schopného člověka není potřeba zašlapat.. ale zaměstnat :-)
  • Amylee.Anderson

    Duke Nukem posílá čtenářům Games malý dáreček, pokud jej chcete získat, poslechněte si náš...

    Copak, nikdo to neposlouchá?:D
    • Pana Bacha?

      Myslíš "kidy" pana zástupce herního průmyslu" Bacha? Nebo co? Ten se přece projevil již svým oblíbeným desaterem "mýtů" proti pirátství. Těžko ho soudit podle něčeho jiného. Navíc si v podcastu stěžoval na slevové akce! Neskutečný borec. Prej snižují cenu her, protože si je pak nikdo nekoupí za přemrštěnou launchovou cenu. K..va, si z nás dělá prdel. *1*
    • Já si myslím, že to použily spíš jako takovou vatu. Protože měli hodiny a hodiny barvitýho monologu Dana Vávry. Proto, aby jsme si my posluchači nevydupali "Vávrovy podcasty" musí nastříhat fightclub tak, aby to vypadalo, že přispívají i ostatní členové. Dnešní heslo zní: ..chytajíc se každého nádechu, aby jim bylo dáno prostoru *1*
  • nhl 2012

    dobry den,chtel bych se zeptat jestli uz jsou nejake informace o nhl 2012 ?
    • Jsou

      Jsou, prej, že výjde *1*
  • Vyšel update v1.51 pro Battlefield 2142, který mimo jiné zadarmo nabídne všem hráčům obsah a...

    Znamená to tedy, že když si teď koupím jen základní verzi, tedy ne Deluxe, nebudu nijak omezen?
  • Duke Nukem posílá čtenářům Games malý dáreček, pokud jej chcete získat, poslechněte si náš...

    Half-Life? Co to má společnýho jako se střlečkou Killzone? Ste divný.
  • Nová grafická modifikace ENBseries pro GTA IV převlékné hru do slušivého kabátku.

    Tve já sem rozjel GTAIV se svou plečkou když vyšlo na hranici hratelnosti, že jsme se na to vyflákl, díky mizerné konvezi a eště tam budu cpát nějaké další grafické mody ne....to jak donáže ENB zes*at fps u hry už jsem si ozkoušel u San Andreas.
  • Cosi

    V multiplayerové X360 demoverzi není plnohodnotné stereoskopické 3D, užijete si ho až v plné...

    Nezapomeňte dopsat že Crysis 2
    • ups, díky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit