Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již brzy by se na IGN měl objevit trailer na hru, která již byla v minulosti oznámena, ale s postupem...

    Bude to jedna z těhlech: Beyond Good and Evil 2, Colonial Marines, Hitman 5, Episode 3, Metroid Dread, Thief 4, Starhawk, Max Payne 3, Star Wars: The Old Republic, Duke Nukem Forever, Spec Ops: The Line, Eight Days, Agent, Prey 2, Doom 4, Jade Empire 2 ,Dead Island, I Am Alive, Skyrim, Syndicate, Wardevil, Dragon Quest X, StarCraft Ghost
    • no neříkal jsem to? *1*
    • To že jsou na tom fóru vypsané tyhle hry vůbec nic neznamená .... :P
    • Již brzy by se na IGN měl objevit trailer na hru, která již byla v minulosti oznámena, ale s postupem...

      Napadá mě dost věcí, ale takové odvážné až téměř nemožné... They Hunger Lost souls, Driver, Roller coaster Tycoon 4 nebo třeba znovu oživili sérii Sin. Kdo ví, když člověk zapřemejšlí, zjistí, že je vlastně plno her, který oznámili a tak nějak o nich už dlouho nebylo slyšet....
      • dodatek

        a až teď mi trklo. K čemu by se dal určitě udělat úchvatnej trailer je určitě DOTa2 a v rukách Valve bych se ani "traileru roku" opravdu nedivil.... Kéž by.
  • Již brzy by se na IGN měl objevit trailer na hru, která již byla v minulosti oznámena, ale s postupem...

    Že by The Getaway 3
  • Amylee.Anderson

    Pirátsví

    Zdá se to jenom mě, nebo jsem jenom já ta špatná, když mam pocit, že nějaký stahování her je hrozný tabu a všichni si hry kupujou?
    • Guerilla: S novými hrami ze série Killzone se budeme ještě nějakou tu dobu setkávat.

      No řekl bych, že tady na TIscali Games to tabu určitě je, takže bych o tomhle radši být tebou pomlčel *1*
  • zaphod

    EA se podařilo prodloužit NFL licenci o další rok. Se skutečnými jmény hráčů se tak setkáme...

    Who cares, kdyz to nevyjde na PC?
  • Příští RTS od Relicu bude oznámena v květnu, tweetuje šéf THQ Danny Bilson a my stavíme...

    A já si jdu na ten oltář lehnout a nevstanu dokud to nebude tutový. Takže postavte trochu větší "oltářík". *5*
  • Activision hodlá dle zákulisních spekulací koupit Take Two. Něco podobného už tu bylo pře dvěma...

    Tak jestli bratia Houserovci pujdou k Actismejdu, tak se poradneho GTA uz nikdy nedockame
    • A bude to Call of Auto, nebo Grand Theft Duty??? *1*
      • Připravované DLC do NFS: Hot Pursuit přinese 6 nových vozidel (3x Porsche a 3x Lamborghini).

        Prece: Call of Grand Auto Thefting Duty ! *2*
    • xMort
      Takováhle studia mají speciální smlouvy a do vývoje hry si kecat nenechají. A ještě zrovna někdo jako bratři Houserovi..
  • Přes veřejné Bittorent trackery se zatím stáhla nelegální verze Crysis 2 pouze cca deseti tisíckrát....

    A nebude to náhodou tím, že už dávno zjistili, že je to jen zabugovaná BETA a polovině pirátů to ani nejelo???
    • No já se na Crysis 2 těším ale taky to nestahuju protože toho člověka co to leaknul měsíc před vydáním prostě podporovat nebudu. Spíše bych řekl, že většina stahujících jsou malí spratci co jim maminka koupila 20ti jádrový procesor a musí spamovat na netu jak to 3x dohráli. A s tou náročností nevím, jedničku sem poprvé projel na Low detaily na jednojádru s 1,6GHz, Radeonem X1600 a 512RAM :D
    • I to je mozne. Ale to bude breku az se zjisti, ze i hotova finalni PC verze Crysis 2 je jen osekany a oklesteny (diky konzolim) datadisk pro jednicku. :)
      • Tak toho se nebojím. Ty, kterým se to povedlo spustit, to prý ještě přesvědčilo o předobjednávce.
  • Singleplayerová část Duke Nukem Forever bude dlouhá jako tři až čtyři díly Call of Duty. Průměrná...

    Tak to má být, ne jak většina dnešních sříleček, 10h a už se buší do hrudi, jak to není dlouhý singl. Snad bude po celou tu dobu hra i zábavná.
  • Singleplayerová část Duke Nukem Forever bude dlouhá jako tři až čtyři díly Call of Duty. Průměrná...

    Kedy to má vlastje výjsť?
  • Singleplayerová část Duke Nukem Forever bude dlouhá jako tři až čtyři díly Call of Duty. Průměrná...

    To mi zase tak moc nepřijde. Takový slabý průměr, který bych očekával od každé střílečky jako samozřejmost. Jo, když si vzpomenu na takovýho Chasera, tan mi dal dobrých 40 hodin hraní! Od Duka bych za ten dlouhý vývoj teda čekal minimálně stejně tolik :D Ale na druhou stranu - pořád lepší než ty současné rychlovky o ničem, to je pravda...
    • No ještě řekni že je ti to málo. Hra nemůže trvat nějak extrémně dlouho, jinak by byl její obsah nevyvážený a po chvíli nudný. Přesně to bylo třeba u Far Cry 2, které mě přestalo bavit asi po 6 hodinách, ale přitom sem měl tak 20% misí. Ta doba kolem 15h mi přijde u střílečky tak akorát.
    • No sice je pravda že by to mohlo bejt ještě delší ale pokud bude pravda těch 16 hodin tak je to v dnešní době 4-6 hodinovejch her skoro zázrak *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit