Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový grafická modifikace ENBseries pro GTA IV převlékné hru do slušivého kabátku.

    Ma nekdo vyzkouseny? Naroste hodne HW narocnost?
    Uz tak jsem GTAIV hral "jen" na lepsi stred detailu, 1650x1080 ...
  • Ukázka grafických změn TES: Skyrim oproti předchozímu Oblivion dílu.

    Oblivion má nadčasovou a kouzelnou grafiku, ale Skyrim...prostě mě uchvátil, vypadá tak přirozeně a realisticky, zároveň stále neuvěřitelně "fantasy". Až ta hra vyjde, rozhodně nebude tak dobrá, jako oblivion s neoficiálním patchem, OOO a dalšími módy, ale Skyrim po roce, po dvou...Oblivion je (s módy) doteď nepřekonané RPG, takže od Skyrim očekávám to samé a grafika...prostě úchvatná.
  • staci co ?

    Je tato grafická karta : MSI N450GTS-M2D1GD5/OC dostačujicí pro nove hry na trhu ?
    • V multiplayerové X360 demoverzi není plnohodnotné stereoskopické 3D, užijete si ho až v plné...

      ANO, je ale při nejlepším si kup tuto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=83076
      GTX460 768MB
  • EA se chvástá, že jejich Battlefield 3 bude nejlepší hrou tohoto roku. Na to, že máme teprve...

    Battlefield 3 je už nyní u mě v kategorii TOP 5 nejočekávanějších her roku a v klidu se může stát jedničkou, když převezme herní principy Bad Company 2 a přidá novější technologii, která bude opět ku prospěchu věci a ne jen pouze na oko. Jen málo her může B3 jako favorita ohrozit a Portal 2 patří k těm největším "hrozbám". Fandím ale oběma hrám, takže mně je jedno jaké studio tvrdí, že jejich hra bude nejlepší v roce 2011. Důležité je, že z toho budou profitovat (doufejme) hlavně hráči, že.
    • Třeba pro mě už je ted jasná jednička Zaklinač 2 a to už jen kvuli tomu, jak se ke svým fanouškům chová CD Projekt RED. Jinak Battlefield 3 bych si přál, aby spíš vycházel z BF 2 než z BC. BF 2 mě bavila hodně dlouho kdežto BC asi měsíc.
  • Náhledněte, jak vypadalo Diablo III v raném stadiu vývoje (rok 2005).

    Mno narozdil od pozdniho stadia vyvoje vypadalo jako diablo a ne jako WoW...
    • Amylee.Anderson
      Ou, to starší vypadá mnohem líp, než ten warcraft co z toho udělali.
      • Diablo 3

        Tak tak :o/

        Ale stejne jim verim ze to bude zabava hrat.
  • IWKYN

    EA se chvástá, že jejich Battlefield 3 bude nejlepší hrou tohoto roku. Na to, že máme teprve...

    EA směřuje do tak mocný ďuzny, že sahaj po těch nejdebilnějších pokusech jak přitáhnout pozornost ke svejm chabejm výmluvám pro hry...
  • EA se chvástá, že jejich Battlefield 3 bude nejlepší hrou tohoto roku. Na to, že máme teprve...

    Ked porovnam BC2 a CoDcka minuly rok tak ani sa im necudujem...
  • Svět Two Wordls II není tak velký, jak by se mohlo na první pohled do mapky zdát. Bílá místa...

    Co ty singleplayerovy fleky na nejvetsim ostrove? Hru mam dohranou a krom toho hlavniho hradu (4.akt, poloostrov) a bazinam ve vnitrozemi (3.akt) me pribeh nikam nezavedl. Jak se tam da dostat?
    Kazdopadne tohle rozsekani na maly kousky fakt nechapu - to si u me pekne zavarili. Tohle rozhodne nejde nazyvat "openworld RPG". Za tohle palec hluboko dolu.
  • City Interactive zaznamenalo milion prodaných kusů Sniper: Ghost Warrior a chystá PS3 verzi.

    dneska prodávaj hry trailery
    • Cosi
      a názvy
  • oin.odin

    Vývojář z Bioware originálně požádal o ruku svoji milou (rovněž vývojářku) v MineCraft....

    a žili šťastne až do smrti ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit