Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oznámeny minimální požadavky Crysis 2. Nejsou skromné na to, že jsou minimální...ale to jsme...

    Teda redakce, vy jste mě nemálo vystrašili :D Když jsem si přečetl "nejsou skromné" tak jsem si představil v minimálních čtyř jádro, 512 grafiku a třeba 3 gb ram, ale tohle je celkem standart :D
    • Infamous 2 dostane sběratelskou edici, co v ní bude zatím není známo.

      Ani první Crysis neměl vysoké min. požadavky. Rozběhal jsem ho na Intel Celeron 2.4 GHz, ATI Radeon X1300 a asi 1.5 Giga ram DDR první generace. A nebylo to nehratelné, sem tam propad v FPS, ale já už byl zvyklý z jiných her a hru jsem si užil až do konce.
      • Lukinsons
        No já jsem ho tenkrát hrál na Pentium 4 3,2 Ghz, 1 gb ram a grafiku x1550 a až na finálního bose jsem to dohrál taky v pohodě. A to jsem měl něco nastavený i na Medium o.O. Akorát jsem zvědav, jak rozjedu dvojku s 9600 GT :/
  • KeanuX

    Oznámeny minimální požadavky Crysis 2. Nejsou skromné na to, že jsou minimální...ale to jsme...

    No, zas tak hrozný mi nepřipadaj, i když si myslim že doteĎ dobře sloužící 8800 GTS 320mb budu muset pomalu vyměnit. No, kdyžtak to šoupnu na ntb :-) snad to bude dobře využívat čtyřjádra.
  • Hanzales

    Unikly vám předchozí dva díly Killzone a máte v plánu vrhnout se na Killzone 3? Podívejte se...

    Mmmm, tam v tom videu prohodí "...Vetka, which sounds like a bulgarian carbrand..." a záběr na českou škodovku 120L.... já bych ho hnal, já bych mu dal bulharsko :D
  • Naše první dojmy ze strategie Cities in Motion jsou pozitivní, nechcete si hru vyzkoušet sami v...

    AAA, už to stahuji, vypadá to, že si ještě skočím do sparu pro RedBull (i když z důchoďáku to mám daleko) a budu pařit celou noc.
  • NFS Pursuit 2010

    Tu je >>> http://www.gamepron.com/interstitial/?url=http://www.gamepron.com/file/1383/Need-for-Speed-Hot-Pursuit-2010-Patch-2-1.020/
  • NFS Pursuit 2010

    Uz je i Patch 1.020 tak instalujte jsou pridana auta a dalsi vylepseni tak at je nas tam videt vic.
  • oin.odin
    Zeus-sempai (Bleskař) toto video by si nemal prehliadnuť ... http://bit.ly/dXeGys ...
    • Ať už to zní sebedivněji, tak to vypadá pěkně *1*
  • Na net uniklo čtyřminutové intro ze hry Marvel vs. Capcom 3.

    Už je to neaktuálne. Video už CAPCOM stiahlo.
    • Přesměrováno na nestáhnutý :)
      • oin.odin
        tak tak če je raz na internete už z neho nezmizne ... len za to tuhšie halda
  • I am Alive vyjde v průběhu tohoto roku a pouze (10 minuta) digitální formou na XBLA, PSN.

    Tahle hra me celkem zajima, ale francouzsky teda fakt neumim - o co tam jde???
    Jaktoze (aspon puvodne) AAA hra vyjde jen takhle? Ma to byt fakt to, co od zacatku slibovali, nebo z toho nakonec bude nejaka beckovka?
    • Ubisoft prý nevkládá do hry moc důvěry a proto ji bude distribuovat jen takto. Takže pokud bych měl odpovědět přímo na tvoji otázku, samo Ubi předpokládá, že to bude béčkovka.
  • Těšíte se na Test Drive Unlimited 2? Vychutnejte si 23 minut dlouhé gameplay video z PS3 verze...

    Takt to je fakt humáč. Nezlobte se na mě, jakože hraju i starší hry a na zastaralou grafiku jsem zvyklej, tak todle je hnus. Vždyť to vypadá hůř než TDU 1. Přitom PC verze vypadá dost k světu. Už by tomu mohli přestat říkat nextgen konzole. Sandboxy jsou nic moc, a tohle je fakt katastrofa. PC Low vypadá líp, bez legrace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit