Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za 399$ (7200Kč) si můžete pořídit věrnou repliku mečů z Dragon Age: Origins.

    Podobných je. http://www.weaponmasters.com/shopping/Video-Game-Swords-p-1-c-518.html *4*
    • Za 399$ (7200Kč) si můžete pořídit věrnou repliku mečů z Dragon Age: Origins.

      docela mě zaujal na tom odkazu jeden přívěšek.. nicméně pokud si to objednám sám tak poštovné 50$ zvedá cenu čtyřnásobně.. škoda *10*
      • Historičtí fandové to mají jednodušší, předměty doby bronzové vyrobíš/koupíš za pár kaček. A vypadají taky k světu *4*
  • Dohráním Dead Space 2 na nejtežší obtížnost získáte bonusovou zbraň Hand Cannon. Chcete-li...

    Myslím že touhle fun zbraní zbytečně kazí styl celé hry. Sice je to bonus po dohrání, ale mohlo to byt spíš něco ve stylu predátorovy sítě třeba :)
  • Digitální prokletí - tak se jmenuje zamyšlení Lukáše Macury ze Cinemaxu nad klady a zápory digitální...

    "Takže i ta nejmenší prodejna je schopna vystavit 800 různých her, které jsou zákazníkům na očích."
    "Úvodní stránka Steamu pojme cca 20 titulů"
    "Ze zkušeností víme, že zákazníci jsou líní a kupují hlavně to, co vidí."

    To je sice hezky nazor, ale analogicky v kamennych obchodech je take treba stanek s novinkami, kde jich treba je na ten prvni pohled jen 20. Zbytek je v regalech, kde stejne jako u webove aplikace clovek musi "aktivne hledat".
    Neboli muzete prohlizeni stranek s hrami po dvaceti srovnat s prochazenim regalu v kamennem obchodu, kde je podobny pocet her.

    Navic mate moznost fulltextoveho vyhledavani, ktere u kamennych obchodu jaksi chybi. Maximalne vam rekne prodavac regal c.4, 5. rada.
    Mne se tedy zda digitalni nakup SW daleko komfortnejsi (z pohledu uzivatele).
    • Nehlede taky na ten fakt ze dneska uz alespon podle me vetsina ktera hry hraje ma internet kde sleduje prodejny,herni servery at uz ceske nebo zahranicni.Pak uz chodi do kamennych obchodu na jistotu pokud tam jdou.
      Vzdy kdyz jdu nakupovat treba do strediska Tesco a jdu kolem JRC ktere tam ma prodeju tak tam v te prodejne nikoho nevidim krome prodavace :)
      I v minulosti jsem hry kupoval na zaklade recenzi a dem ktere byly v casopisech a ne na zaklade par radku textu ktere barvite popisuji jak skvela a epicka hra je.
      A to je/byl i problem Numenu.V zahranici byl recenzovan jen minimalne ne-li vubec ( aspon co jsem mel moznost najit na gamespotu nebo googlu ) a z toho se odviji i prodejnost/zajem na Steamu nebo i jinde.Mimo to dneska uz je tolik her ze kazdy nemuze stihat hrat vsechno.
      Jinak Numen vysel i ve Score 200....
  • Cosi

    Digitální prokletí - tak se jmenuje zamyšlení Lukáše Macury ze Cinemaxu nad klady a zápory digitální...

    Nikdy mě nenapadlo že na Steamu je schvalování her, a jinak článek velice zajímavý, zdá se že když si nezávislého titulu nevšimnou novináři tak má smůlu.
  • Recenze nezávislé diablovky Magicka na Games.cz se mírně opozdí. Dostali jsme se do bodu, kdy už...

    no tak zálohujte savy hoši :)) já to teď jedu podruhý
    • Recenze nezávislé diablovky Magicka na Games.cz se mírně opozdí. Dostali jsme se do bodu, kdy už...

      Ja bych taky jel, kdyby mi to fungovalo. Nedostanu se pres nejaky intro - crash. *9*
  • Přestože Enslaved netrhalo rekordy v prodejnosti, jsou s hrou samotní vývojáři spokojeni a nevyvrací...

    A přitom Enslaved byla dobrá hra. :(
  • Přestože Enslaved netrhalo rekordy v prodejnosti, jsou s hrou samotní vývojáři spokojeni a nevyvrací...

    I kdyz pro me bylo Enslaved snad po vsech strankach dost rozporuplny, hlavne v zaveru bylo emocema naslapany jak maloktera hra. Nebo jsem mozna proste nakonec podlehl tomu jednoduchymu vypraveni.
    Dvojce bych se kazdopadne nebranil - i kdyz dobrej zaver mozna nechat vazne zavrenej. A kazdopadne kdyz uz, tak pojmout uplne jinak samy jadro hratelnosti - nejmic mi na ty hre vadilo, ze v ni slovo "linearita" fakt dostavalo dalsi rozmer : /
  • Jozef123

    Multiplayerová demoverze Crysis 2 se objeví i na PC!

    Hurá...
  • Nejnovější firmware (3.56) dokáže identifikovat modery a hackery. V případě pozitivního nálezu...

    Co třeba napsat, jakého zařízení se tato informace týká?
    • splash
      PS3, ale ve správě to chybí no...
      • Sy, opraveno...
  • Během tohoto víkendu si mohou zkusit (a zahrát si proti vývojářům) multiplayerové demo Crysis...

    A na pc sa zabudlo!!! Pekne!!! *10* *10*
    • Nezabudlo, MP demo bude aji na compa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit