Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video z bety multiplayeru Crysis 2, které se dnes otevřelo "zlatým" hráčům na konzoli X360.

    no, vypadá to dost debilně, zase člověk musí vystřílet do nepřítele půl zasobníku, nožem zabijete i někoho na koho nejste ani pořádně otočený, všichni tam skáčou jak v Q3...prostě demence. U Crysis 2 se těším jenom na SP...
    • Tak zrovna u Crysis s jeho nanooblekama mi "prehnana" vydrz fakt nevadi.
      Bohuzel to asi fakt (jako kazdou hru) poserou sami hraci, ktery se chovaj jak idioti...
      • No z videa toho asi moc nepoznáte. na videu je 12 hráčů a hned jsou to "všichni" atd. Asi byste to demo fakt museli hrát. Do nikoho nemusíš vystřilet zásobník, když se trefíš stačí pár kulek, do hlavy překvapivě jedna, jedna rána z brokovnice apod. Při soubojích opravdu nikdo neskače protože nic netrefíš. Je to spíš o tom nezustavat na místě protože často umřeš že ti někdo přijde do zad. Obzvlášt že se dá vylezt prakticky kamkoliv
      • Video z bety multiplayeru Crysis 2, které se dnes otevřelo "zlatým" hráčům na konzoli X360.

        no ja neviem, grafika sa mi paci ale poriadna atmosfera moc z toho nesala
  • Uživateli vytvořené levely si užijí hráči Portal 2 na všech platformách.

    vsadim se ze 99.9% map bude pochazet z PC *2*
    • z PC bude pocházet 100% map, protože na tuto platformu bude jako jediný dostupný nástroj na jejich tvorbu (Mod Tools)
  • EA bude prodávat trička s motivem brnění z Dead Space 2.

    IGN recenze 9/10
    Recenzent si to prej rovnou musel dvakrat zopakovat. (i kdyz zcasti kvuli zbranim/upgradum/trofejim)

    Nevim teda - demo fajn, ale ze by to vypadalo na kdovijakej mazec... Proste akcnejsi jednicka v (snad) variabilnejsim prostredi. Tak snad to fakt prekvapi i mne - recenze chvali mimo jiny "psychologickou stranku" hry, kdy je Isaac zdeptanej uz udalostma jednicky. Souboj s vlastni mysli, psychologie postav(y).. To jednicce teda fakt chybelo.

    Jinak multiplayer prej o celkem o nicem, pribeh stejne plochej jak minule. (krom ty omilany Isaacovy psýchológie)

    Ja s nakupem teda urcite pockam.
    • Zayl
      Hodnocení na IGN nemají s kvalitou hry nic společného. Je to takový neoficiální indikátor kolik za tu recenzi IGN dostalo zaplaceno.

      Co jsem viděl, zanechalo mě to vlažným.
      • Důkazy

        A kde máš důkazy že za recenze IGN dostává zaplaceno? *3*
  • Duuku_cz

    Nový Kinect hack umožňuje snímat obraz reálného světa a vytvářet si tak vlastní 3D mapy.

    nemuzu si pomoct ale kinect mi prijde zajimavy ve vsem moznem (napr. tyhle hacky) je ne ve spojeni s X360 *1*
  • Studiu Paradox Interactive se od roku 2003 zvýšil zisk o 1000%, Dokazují tak, že PC hry zdaleka...

    Je to tím, že Paradox za prvé vytváří vlastní žánr, který nikdo jiný neumí dělat, a za druhé tím, že tento žánr na konzolích nejde hrát. A taky tím, že má stálou komunitu hráčů, kteří za hru klidně zaplatí, protože jim dá stovky, i tisíce hodin zábavy a mnozí se aktivně podílejí na procesu vývoje. Trefili sweetspot *4*
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Prince of Persia ešte na monochromatickom monitore... doteraz je Prince moja srdcovka.
  • Capcom vidí situaci s handheldy podobně jako my v podcastu - hráči z nich (a PC) migrují na smartphony...

    Proč bych proboha měl z PC migrovat na přiteplenej iPhone? Co to je za volovinu?
    • jediny smartphone je iphone? to sou mi novinky
  • Drom

    Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    No u mě to byly nejprve logické hry jako sokoban nebo atomix a tetris. Pak přišel wolfenschtein 3D a na dlouhou dobu ovládl mou 486 :)
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    U mě to byl bezkonkurenční Doom a Duke Nuken. Vdycky jsme to hráli s bráchou dohromady. on chodil a já střílel. To bylo to pravé co-op hraní :D
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    muj otec me ucil hrat stolni tenis .ale pro tloustnouci americany je lepsi ucit mimina starcraft II

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit