Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Studiu Paradox Interactive se od roku 2003 zvýšil zisk o 1000%, Dokazují tak, že PC hry zdaleka...

    Who-ho-ho, stačí jenom dělat kvalitní hry. Holt PCčkaři si nekoupí každou blbost, která má dobrý trailer a hodnocení na eurogamer a IGN 90%, jako konzolisti :D

    Nejvíc se nyní těším na Cities in Motion, to bude pařba. Doufám, že to vydají i v ČR.
  • Zdenda666

    Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Me teda nic hrat neucil ale prvni kterou jsem hral byla River Raid na Atari :)
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Dokud jsem měl monochromatickej monitor černá-bílá, tak jen nějaký pekelně starý šachy, po pořízení počítače s monochromatickým monitorem černá-oranžová se nám podařilo rozběhnout kulečník Sharkey's 3d Pool a konečně po pořízení novějšího stroje (Pentium 166) s barevným monitorem klasicky Wolfenstein 3D a Doom. Z mých prvních klasik ale nemůžu opomenout Prehistorik, Prince of Persia, Descent, Golden Axe, Dyna Blaster, Raptor: Call of Shadows, Jazz Jackrabbit, Stunts, Summer & Winter Challenge, Tycoon a Warcraft 2. Pak přišel Duke Nukem 3D, Carmageddon, GTA 1, Indiana Jones and the Fate of Atlantis, Fallout a éra modernějších her, které jsem hrál většinou až o generaci později, protože jsem měl vždy o generaci starší počítač *2*
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    To vím naprosto přesně.... Doom I a II na stařičké 486... To bejvaly doby:)
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    SC1 byla prvni hra do ktery jsem zasvetil tatu :o)
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Tak tento otec je pekny dement ked uci svojho syna stat sa hracom od malicka.
    • Ty mas taky dost
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    brany skeldalu..a nhl97
  • Akční hra The Outsider od Frontier Developments není zrušeno, jen už nemá takovou prioritou.

    Ten link, prosím...
    • Link na zdroj doplněn..
  • Black_Hand

    Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    jestli strategie tak civilizace :). jinak slo o adventury, hlavne sierracky questy (space, police, king's) :).
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Comanche 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit