Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Activision svolává posily na vývoj Modern Warfare 3, na hře kromě Infinity Ward mají pracovat...

    Mám v tom bordel, Activision mají stále Infiniti Ward nebo se jedná o překlep?*?
    • Nejedná, Activision stále vlastní IW. Ovšem z původního IW toho moc nezbylo.
      • Danke :)
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    to já jsem spíše teď začal zasvěcovat do používání PC
  • Za vývojem Mafie 2 - sice to moc bleskovka není:

    http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/19891-vyvoj-pocitacove-hry-teoreticky-i-prakticky-s-hitem-mafia-2
  • Isaac Clarke v Dragon Age 2

    http://www.gametrailers.com/video/ser-isaac-dragon-age-2/709597?type=flv
  • Sony zaslalo několika lidem dotazník, v kterém hráče prosí o sepsání jejich spokojenosti se hrou Gran Turismo 5

    Ty vole, takhle spamovat lidi, jestli se jim hra líbí. Omg, za chvíli bude vyskakovat každá pyčovina i na hajzlu.
    • Zase se musí nechat, že PD budou této hře věnovat ještě hodně času a takováto zpětná vazaba je přínosem pro všechny.
      • To jo, po šesti letech vývoje to musí ještě nějak dodělat. *3*
        • Říkáš, že je lepší vyvíjet hru jen rok nebo dva, vydat ji a zapomenout na ni? Řekněme trochu jako Call of Duty MW2 (a dodnes neopravené problémy v multiplayeru)?
  • Studiu Paradox Interactive se od roku 2003 zvýšil zisk o 1000%, Dokazují tak, že PC hry zdaleka...

    Nejsou tam započítány zisky z GamersGate ?
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Red Baron 3D, NHL 2001
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Muj otec ma k PC averzi, takze ja si hraji sam ... spis jeste ucim svoji 5letou dceru ... momentalne rFactor .-)
    Jinak moje prvni hry byli na ZxSpectrum, Atari, C 64 a Amiga, pak PC286 (wolf, F29Retaliator, a Dune2, PC386 F1GP, Doom, Transport Tycoon, atd. atd. ...
    Proste vyborny gamesky.
  • Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Prvni hry byly asi Frogger, Cat in Alley, Supaplex...
    Uceni probihalo ve stylu: tady je hra a hraj si :)
  • zaphod

    Otec učí svého pětiletého syna hrát StarCraft II. A jaká byla první hra, do které rodiče zasvětili...

    Supaplex

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit