Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon

    Top 20 her roku 2016 podle Sweryho 65(Deadly Premonition, D4)

    http://www.giantbomb.com/articles/swery65s-top-10-games-of-2016/1100-5512/
    • Veskoslav
      To je celkem solidně "hipster" seznam.....Kromě dvou prvních míst je to buď Indie pixel nebo "adventura", která je nic moc (fakt celý žhavý hrát hru o smrti dítěte) nebo je to průměr jako Firewatch.
    • N0isy
      Clash Royale na 6. místě. No tak to bych blil.
      • Vogon
        Co je na Clash Royale špatného? Samozřejmě mimo to, že si připadáš cool, když nadáváš na to, co je populární. Podobně, jako když se nejen zdejší zoufalci mohli pos*at z toho, že lidi baví Pokemon Go a děti chodí ven.
        Clash Royale jsem nikdy nehrál, ale z toho co jsem slyšel, je to dost inovativní tower defense hra. Prý má navíc férový F2P model, kdy platící hráči hrají proti hráčům, kteří zaplatili podobné množství. A hraní zabere jen chvíli. K tomu přičti to, že v Japonsku je mobilní a handheld hraní daleko více populárnější než hraní na konzolích a PC, viz http://kotaku.com/the-biggest-selling-games-in-japan-of-2015-1751536748 .
        Ale samozřejmě, zblij se, protože někdo narušil tvé safe space tím, že se mu líbí něco jiného.
  • Hanzales
    Zdravím vespolek. Tož rád bych jen všem popřál.
    Frázi pěkné prožití svátků a štastný nový rok si odpustím (to už jste slyšeli a uslyšíte ještě tak 100x), ale rád bych všem popřál, aby se jim v tom novém roce splnil nějaký ten dlouhodobější sen! Ať už herní, či neherní, materiální, či snad i lépe nemateriální :) A čím je ten sen dlouholetější, tím spíše ať se vám vyplní!
    Hrám zdar. Nazdar :)
    • Dekuju! Stastny a Vesely i tobe.... teda vlastne ty splneny sny a tak :D
  • Vogon

    Kniha Bloodborne Official Artworks vyjde 23. Května 2017

    https://www.amazon.co.uk/dp/1772940364/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=RFX965J7B3I4&coliid=IO2W32XYVGTEP

    Pokud to bude na způsob předcházejících Souls Design Works, tak by tam mělo být i něco o vývoji a dost zajímavých detailů. - NEPRAVDA

    EDIT: Je to pouze překlad japonské verze, ve které žádný text mimo názvy obrázků nebyl.
  • Herní nadílka

    Tak se pochlubte, copak jste dostali /nadělili si herního k vánocům.

    Já jsem si tedy konečně koupil PS4, Uncharted, inFamous SS a Destiny kompltní edici a SteinsGate 0 na Vitu.

    Co vy?
    • 0011
      já hry nakupuju, jako by vánoce byly každý měsíc *1* ale dostal jsem Division a daroval jsem retrohandheld
    • froztik
      Letos jen pár her na Steamu a Season Pass na Uplay k The Division. Na nejakej novej HW zatim nejsou finance. *9*
    • Já si už před Vánoci nadělil Hitmana a pod stromek Clandestine, Banner Sagu 2 a Brothers in Arms 3. Ještě přemýšlím nad Dishonored 2, kde mě trochu znejisťujou zvěsti o špatný optimalizaci, takže si možná místo toho radši koupím boty :-D
    • Mart9
      Nadělil jsem si Ratcheta na PS4 za famózních 440 Kč.
    • Nic :D
      Asi jsem na to uz moc starej tak jediny herni darky co jsem dostal jsou MGS a Spec Ops :The Line z vyprodeje na steamy.
      Ale dostal jsem krasnej velkej japonskej nuz do kuchyne a velkej japonskej brusnej kamen coz mi udelalo velikou radost.
  • Star Citizen mění engine

    Z CryEngine na Lumberyard od Amazonu (základ je CryEngine). http://www.polygon.com/2016/12/23/14062698/star-citizen-amazon-game-engine
    • N0isy
      Stále se jedná o Cry-Engine, takže tu opravdu nevidím žádný problém.

      https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_Lumberyard
    • A prý už na tom pracují rok. To jsou věci. Předpokládám, že už před rokem o tom backery informovali, oder?
      • nekromant33
        Co to pro ty backery přesně znamená, když je to CryEngine s cloudovou nádstavbou?
        • Znamená to, že se jim ta informace tajila a je otázkou, co ještě dalšího se před nimi tají.
          • nekromant33
            Není nad to být paranoidní kvůli tomu, že firma neoznámila něco, co by hráči ani nepochytili, kdyby jim to nikdo neřekl...
          • Veskoslav
            Ty si asi naivně myslíš, že když jsi backer, že se ti sdělují veškeré informace z vývoje, smluv atd.? Prosím Tě, řekni mi, že pracuješ jako prodejce dětských snů a použitých žvýkaček....
            • Taky ti přeju hezké Vánoce. A hodně dárků pod stromečkem!
          • Tak nejspíš jde o smlouvu s Amazonem. Asi by Amazon nechtěl, aby rok zpět oznámili, že se pokusí převést SC na Lumberyard a později by třeba museli oznámit, že z toho sešlo. To by pro Lumberyard nebyla moc dobrá reklama. Takže asi měli smluvně dohodnuto, že veřejné oznámení je možné, až když se celý převod enginu úspěšně provede.
            Ale ty bys asi chtěl, aby backery Roberts informoval pokaždé, když jde na velkou..
        • Pro backery snad nic, spíš je to další rána pro Crytek
        • Veskoslav
          Vždyť je to Dworkin. Neznáš, jaký on je na SC? Co může, tak zkritizuje a vsadím Jacka, že není ani backer.
          • Do nového roku hlavně zdraví, Veskoslave.
  • Morraw

    Watch Dogs 2

    Aby se ke konci roku trochu rozproudila diskuze, tak si dovolím zapět ódu na nové WD, které se (nejen) dle mého velmi povedly a hodně mi po mnoha směrech sedly.

    Téma, příběh Silná vizuální stopa, coby stylizace Dedsecu se povedla. Příběh se nese částečně na "Retr0" vlně, ale hlavně umně zakomponovává do misí a aktivit všelijaké moderní jevy jako trolling, swatting, leaking, memečka, anonymous, car sharing, konspirační teorie a sekty, sbírání followerů, selfíčka a další kratochvíle. Marcus a jeden z jeho parťáků Wrench jsou prostě nerdi, což se projevuje nejev v misích, ale i jejich rozhovorech. Takže jestli máte přesah do komiksů, filmů, deskovek a dalších nerdovských aktivit, tak se tu některým referencím pousmějete. Samozřejmě příběh má slabá a slepá místa a některé nezajímavé postavy, ale celkově jsou jednotlivé mise z větší části zábavné a atmosféra uvolněná a jednotné téma Dedsecu a jejich aktivit ala anonymous hře sedí.

    San Franciso Mapa a rozsah města s výhledem na nádherná (hlavně noční) panoramata je úžasná a je radost se jen tak městem projíždět. Dle mého zatím nejhezčí a vysoce variabilní zpracování města vůbec. Až budete sedět třeba na vršku Golden Bridge, tak pochopíte.

    Sandbox Ubi zkouší upravený koncept jejich sandboxu a mě se to moc líbí. Sami vše objevujete jízdou po mapě a jen částečně jste nasměrování na některé mise. Už žádné sbírání tisíce zbytečných předmětů. Zde má každá taková "collectible" své opodstatnění, ať už jde o peníze, nové skilly, či oblečení nebo skiny na vozidla. Město samo o sobě žije. Jsou zde války gangů, do toho se sem tam připlete policie či cizí hráč, probíhá interakce mezi civilisty, atd.. Síla tkví hlavně ve větších možnostech jak plnit mise díky novým skillům (hlavně ovládání aut je legrace) a gadgetám a množství aktivit (závody, car sharing, coop a mp). Opravdu velké množství jak se vyblbnout oproti původní hře. Takový "Bounty Hunter" mod a trolení ostatních hráčů je vyloženě chuťovka. Vedlejší mise jsou naštěstí více variabilní. Takže se nekoná první díl, kde bylo třeba 20x hacknout auto, dovézt auto, vybít skrýš atd. I po 65h mám stále co dělat.

    K tomu parádní sountrack, optimalizace a rychlá práce na opravách, snaha vymítit cheatery a dostat je z leaderboardů, stabilní a hodně zábavný MP a coop pro mě ze hry dělají ten správný mix. Hra se tímto dílem příbližuje jediné konkurenci ve formě GTA a přináší nové nápady, díky kterým se zárověň i dost odlišuje.
    • Jack1947
      Je až neskutečný s jakou pílí a usilým sde snažíč přesvědčit že si fanboj - a já jsem ti už psal že ti to věřím *5*
  • STASTNY A VESELY VANOCE

    Preju vsem!
    I tem na ktery jsem byl tenhle rok zlej...
    • Tilwaen
      Tobě taky *4*
    • residentevilfans
      Taky a hlavne pohodu a klid *4*
    • solomon.short
      I Tobe *4*
  • froztik

    Steam slevy

    Ještě včera jsem neměl v úmyslu cokoliv letos kupovat. Ale když jsou ty Vánoce *15* http://imgur.com/E38Tbln

    Jak jste na tom letos s nakupem vy ? *5*
    • ringmancz
      zatím nic, takže dobrý. něco menšího možná vezmu, ale budu to hned muset dohrát :)
    • The Evil Within Bundle
    • jamar28
      SOMA - dobrá volba. Já to asi vidím na toho Tomb Raidera. Co dál, nevím.
    • Lukass
      Vemu Spec Ops: The Line za 4 eura paradni cena, hru sem jeste nehral takze se celkem i tesim.
      A jeste Dirt Rally
    • Lukyz
      Já to vidím na posledního Tomb Raidera a Brothers in Arms trilogii, která mě svýho času nějak minula.
    • Mart9
      Já tam bohužel nevidím žádnou supervýhodnou nabídku, takže pravděpodobně druhé Vánoce v řadě nenakoupím nic.
  • Thorar

    Padá steam, přej si něco

    Steam už tak 2 hodiny nefunguje, to teda musely bejt slevy *1*
    • Jack1947
      Hry co už každej má nebo hrát nebude no jo to byly opravdové bomba slevy *1*

      Steam je teda extra korporát má mega obludárium ale nevydrží nápor vlasatních slev hehe *5*
    • ringmancz
      Vánoce bez hraní, a je to
  • Lukyz

    Hry pro dva hráče na jednom PC

    Zdravím, poradil by mi někdo slušný hry na local coop?
    Zahrál bych něco přes svátky s přítelkyní, ale najít něco na split-screen v dnešní době není sranda *1*
    Auta nemají smysl, Lego hry taky ne. Budu rád za každej tip. Díky moc *3*

    EDIT: Tak Trine vypadá na ideální řešení, ale i tak si rád nechám poradit.
    • Vogon
      lovers in a dangerous spacetime
    • Xspy

      Hmmm Rocket League ? Bohužel ... Aneb co je na PS4 otázkou kliknutí ... rozjel to už někdo na PC v splitscreenu ?
      • ringmancz
        ono je to otázka jednoho kliknutí i na PC, ale ty jsi asi neschopnej
    • Rozhodně Broforce, je to skvělá zábava, jen nevím, jestli by se to líbilo tvé přítelkyni *1* *1* *1*
    • ringmancz
      až pojede steam, tak si rozklikni tag local coop

      nebo zkus Keep Talking and Nobody Explodes, to je spíš společenská hra, kterou hraješ na počítači
    • Kozy
      Risk of Rain a Battleblock Theatre FTW!
    • Legend of Dungeon
    • My s přítelkyní hráli Never Alone, bavilo ji to, takže můžu doporučit. Pokud chcete něco soupeřivýho, tak si dejte jakýkoliv Worms :-D
    • Není to split screen, ale Lara Croft: Guardian of Light a Lara Croft and the Temple of Osiris. Hráli jsme se to se ženou a přestože jinak hry vůbec nehraje, tohle ji chytlo a dožadovala se toho i v hlavním vysílacím čase. *4*
      • solomon.short
        misto Ruzovky jo? *3* *1*
        • Tak tohle naštěstí nesleduje. *1*
    • Lukass
      Ber Trine 2 , navic je na steamu ve sleve
    • Určitě broforce
    • Ronox
      Rozhodně Overcooked a pak třeba Broforce, Gauntlet, Guacamelee, Rocket League, Divinity?, Helldivers.
    • Morraw
      Třeba Brothers: A Tale of Two Sons ?
      • Mart9
        Tohle se chystám hrát já

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit