Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy

    Ubisoft: Počet předobjednávek hry Watch Dogs 2 nedosahuje očekávaných čísel.

    Čím to asi bude? *7* Ehm...downgrade všeho čeho se dotknou...ehm
    • Jack1947
      Že by lidi už konečně začli dostávat rozum? *8*
    • Morraw
      Osobně mi přijde, že kolem té hry není nějaký přehnaný hype. A mládí hackeři taky asi úplně netáhnou. Jde vidět, že starší hráče tohle nebere. Ale na San Franciso se těším.
      Když nepokazí optimalizaci a povede se jim změna zavedeneho konceptu (zatím to vypadá dobře), tak by recenze mohly byt pozitivní a zvýšit prodeje.
    • MickeyMutant
      Čím to bude je naprosto jasný. Vymysleli prostě málo předobjednávkovejch bonusů. Chce to víc unikátních misí pro předplatitele, víc slev na budoucí DLC, oblečků a kšiltovek ve hře, triček a kšiltovek v reálu, akčních figurek, nějakou drobnou finanční výpomoci pro hackera do začátku hry a pár cool mobilních aplikací zdarma. Ty předobjednávky jim do klína samy nespadnou.
    • Krome docela spatny povesti prvniho dilu to taky mozna bude tim ze kreativni tym ubisoftu dokazal vytvorit tu nejmin sympaticku partu "hrdinu" na svete. Pusobi to na me jako by se snazil 35ti letej chlap udelat dojem na cilovou skupinu 12-15.
      Ale na druhou stranu nizky ocekavani pro Watchdogs 2 muzou byt nakonec pro WD2 pozitivni.
  • N0isy

    THQ Nordic oficiálně oznámil PS4 verzi Destroy All Humans!

    Ta už je na Storu asi přes týden, ale nevadí.
  • Lukyz

    Forza Horizon 3 PC Demo

    Tak konečně vyšlo na WinStore.
    • Draken69CZ
      Stejně jako ReCore mi to stáhnout nejde :(
      • Tohle mi pomohlo: https://www.youtube.com/watch?v=mqbBuUGiRkA&list=LLBFyHMP6Rvaoh8NlhW0hBqQ&index=1
        • Draken69CZ
          Dík za tip, ale ani tohle nepomohlo stáhne to 13MB a konec, jak pak chce MS aby si tam člověk něco koupil když nemá jistotu že si to bude moci stáhnout.
          • Jack1947
            Počkat až bude na Steamu nebo krabicově? *7*
            • ringmancz
              by ses načekal
  • MickeyMutant

    Skloň, ohni, neustrň!

    "Ve Forza Horizon 3 přibudou zasněžené oblasti.
    V Diablo 3 si brzy zahrajeme i za Necromancera, v Overwatch za hackerku Sombru.
    Obálka... bude patřit Mass Effect: Andromeda.
    Šéf Activision Blizzard Studios naznačil potencionální animovaný seriál na motivy Overwatch."


    Bleskaři, zkus si někdy zaskloňovat. Kdoví, třeba v tom najdeš zalíbení.
  • Call of Duty, Infinite Warfare

    http://www.guru3d.com/articles_pages/call_of_duty_infinite_warfare_pc_graphics_benchmark_review,6.html

    fakt to pojde kazdemu
    *3*
    • Jack1947
      Je vidět že se poučily a lepší nezamykat procák a nechtít více ramky ( ještě aby se kousala hra) je lepší než bezhlavě zuby nehty se snažit prosadit Q3 engine jako nějaké ultimátní grafické eno nuno *1* *5*
    • Draken69CZ
      Až se mi tomu nechce věřit společně s Battlefield 1 to vypadá parádně a jede to na všem, minimálně ve FHD.
  • http://ekonomika.idnes.cz/rozhovor-s-namestkem-zavodskym-o-hazardnich-videohrach-p2j-/ekonomika.aspx?c=A161103_121808_ekonomika_rny
    Když už jsem si myslel, že mě už nic od té bandy nemůže překvapit, tak vyrukují s tímto.
    Nejlepší je:
    Otázka:Takže na ministerstvu je někdo, kdo hraje počítačové hry a zkoumá, jestli by mohlo jít o hazard?
    Odpověď:Nehraje, dopouštěl by se hraní ilegálního hazardu, ale podrobně to monitorujeme. Jsme schopni se dostat k podrobnostem, aniž bychom to hráli.
    A přitom o 2 otázky dříve řekl úplnou kravinu. Sociální inženýři v plné parádě.
    • solomon.short
      ten pan je opravdu trubka :)
    • Vogon
      Sakra, Švejk to zase popletl a místo hazardu typu CS:GO potírá jeho konkurenci.
    • Jack1947
      Nejhoší na tom je že mi jsme jim jen pro smích - Vláda by mohla v divadle hrát nějakou zajímavou hru třeba - Vláda je divadlo *7*
    • Národ si přál vládu bezpečí a zaprděnosti, před svobodou, tak ji má. *1*
    • To je rozhovor jak s moderními feministkami "...Docházelo tu k dílčím posouzením ať už ze strany Elektrotechnického zkušebního ústavu (EZÚ)...kteří vždy posoudili určitou část hry na kvízomatu, zjistili, že tam není žádná náhoda, a pak to zevšeobecnili na celý přístroj. Celou dobu takové znalecké posudky odmítáme."

      Takže odborník udělá znalecký posudek a protože oni s nim osobně nesouhlasí, tak ho odmítnou a rozhodnou se sami :D
    • Tilwaen
      WoWko jsem nehrála, tak mě opravte, jestli se pletu, ale z komentářů jsem pochopila, že se mu nelíbí způsob distribuce itemů při \roll, který se dá zvolit prakticky v každé druhé onlinovce. Padl na hlavu?

      Z článku se mi stejně nejvíc líbí tato část:
      Jaký má ministerstvo financí plán, pokud by soudní spor prohrálo?
      Takovou možnost si nepřipouštíme.
      • MickeyMutant
        Mně se zase nejvíc líbí věta "Máme navrch celou dobu, protože právo je na naší straně," kterou reaguje na dotaz, kdy bude mít ministerstvo navrch. Zní to tak starozákonně, jako z Limonádového Joea: "Nebudu sám, Doughu Badmane, se mnou přijde zákon!"
      • N0isy
        Šašci. Ti už fakt nevědí, do čeho píchnout.
  • Jack1947

    Risk je zisk...

    MW remastered sice je jen k nejnovějšímu COD (legálně) ale ilegálně má 38,9gb a uuž se sosá *4* Pecka už se těším... nej díl vůbec třeba ho i tentokrát dopařím *5*
  • UBI30

    Far Cry 3 Blood Dragon zdarma v rámci oslav UBI30, od 9. listopadu.
    • solomon.short
      ja se porad tesim ze tam daji neco co nemam :)
  • Mafia III

    Mafia III nejrychleji prodávanou hrou v historii 2K. 4,5 mil kusů za týden. Smutné.
    https://www.videogamer.com/news/mafia-3-is-the-fastest-selling-game-in-2ks-history
    • @pan prezident - aha, preto je to nvidia hra
      http://www.geforce.com/whats-new/articles/mafia-3-system-requirements
      tj skor to vidim tak, ze to kupovali nvidiaci ...a konzolisti
    • Veskoslav
      Pouze ukazuje to, že 2K prodala do obchodů 4,5 milionu kopií. Ale reálně aktivovaných jich bude ani ne polovina. Steam je na 300k a tam je krabičky, dig. distribuce a vouchery od Asus, a každá konzole pochybuji, že dala 2 mega kopií. Bude to jako s NMS, které je zaplacené od distributora, ale leží mu na skladě.
    • Idealni hra pro konzolisty a amdckare
    • ringmancz
      lidi jsou fakt nepoučitelní
  • Veskoslav

    Titanfall 2 kampaň

    Za sebe doporučuji. Občas jsem si připadal jako v Portalu a některé mise je vyloženě o tom, jak skvěle umíte načasovat pohyb, ale po Doomovi je to další příjemné překvapení tohoto roku:) A MP je ještě šílenější. Zkoušel jsem všechny módy včetně čekací doby. Nejdelší byla na klasické pilot vs pilot a to 42 vteřin. Jinak většina módů cca 20-30 vteřin na vyhledání hry. Takže pokud někdo nešel do Bf1 a hledá kvalitní kampaň a dobrý MP, možná je to pro něj volba:) Za mě určitě.
    • Lukass
      Kolik to hraje lidi 500?
      • Veskoslav
        PC mělo druhý den po vydání cca 10 0000 (Bf1 cca 100 000). Chápu, chtěl jsi být vtipný. Možná příště.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit