Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Forza Horizon 3 vás ve své další expanzi zavede do SNĚHU!

    Ano, je to tak. Forza Horizon 3 vás ve své další expanzi zavede do sněžných zákoutí Austrálie (...?). Teď jsem to teprve slyšel. Někdo říkal, že by to mělo asi vyjít v prosinci. No uvidíme, určitě jsem za tuto zpráv rád. Každopádně moc info nám zatím nedali.
  • Draken69CZ

    LITTLE BIG ADVENTURE 2

    Zdarma na GOG
    https://www.gog.com/#giveaway
    • Ve 14:23 článek.
  • Jack1947

    Mód Assassin's Creed Overhaul 2016 slibuje vylepšení grafiky prvního dílu série.

    Od dejme tomu 3-4 tého dílu vylepšení hratelnosti by tam nebylo ? ( zkrácení otravného vláčení se sem a tam - plynulejšího postupu v příběhu)

    AC1 nebyla graficky špatná hra - nicméně na dnešní dobu už by se asi moc nechytla.

    To je toho textury ve větším rozlišení a pár efektů navíc by mne ze židle nevytáhlo tedy *7*
  • Jack1947

    Nepotvrzeno: V Diablo 3 si brzy zahrajeme i za Necromancera, v Overwatch za hackerku Sombru.

    To se ví už dávno to mne ani ztas tak moc nezajímá a netěším se protože - Podle toho co zatím se zveřejnilo se mi to moc nelíbí Např by měla mít funkci Stealth ( což doufám bude dost omezené)

    Víc mě zajímá jací budou další dosud nepotvrzení hrdinové ale oni jsou na hlavním plakátu např na IGN je to +- dalších 10 postav. Minimálně jeden z nich bude tank a to je moje nejoblíbenější profese. Jinak bude nejspíše Doomsday nebo jak se jmenuje ( s nějakou ocelovou pěstí).
  • Double post

    Moc se omlouvam za double-post. Prisahal bych ze jsem kliknul jenom jednou ale vysledek stejne mluvi sam za sebe...
  • Nepotvrzeno: V Diablo 3 si brzy zahrajeme i za Necromancera, v Overwatch za hackerku Sombru.

    A jeste jsem si to navic uplne spatne precetl protoze jsem myslel ze v Diablu budeme mit postavu z Overwatch... Dneska uz radsi mlcim a jdu chodit kanalama.
    • Jack1947
      ROfles *15*

      Napsat něco já podobného byl bych už s mínusama nejspíše pod bodem mrazu *12*
      • Zato Drasťa je těžce v plusu, že?
        • Jack1947
          To ne ale má jen 6 mínusů... ale to je fuk.
  • Rocket League se prodalo více než 8 milionů kopií, zahrálo si ji přes 22 milionů hráčů.

    Super ... na PS4 funguje nadmíru dobře . Ok koupím na PC že dáme splitscreen a ... WTF ? Co je to za nesmysl , ,že bez microsoft ovladače druhého hráce nepřidám ? Takhle se optimalizuje na PC ? Strašné šílené a naprosto zbytečné *10* laborovat nad tím co má být základním tahákem hry :(((( .
    • ringmancz
      no já teda nevím, ani jedno není Xbox ovladač a jede to v pohodě - http://i.imgur.com/IgfwfF6.jpg

      a jakejkoliv gamepad + klávesnice jde taky bez problémů
      • ale ten ps4 gamepad mas pres ten soft kterej emuluje xbox ovladac ne? aspon kdyz kamos porizoval tak bez toho vubec nefungoval
        • ringmancz
          nemám, jede přímo, RL ho podporuje. na fotce jsem to dal naopak, primární byl Steam
          • Tim padem to je jasne pro hry co to potrebujou bude jak ps4 tam steam controller emulovat xbox ovladac precejen je urcite spousta her ktere existovali i pred podporou dualshocku a ted s nim fungujou
        • Jack1947
          Takže řešení stáhnout emulaci XB gempiku, ono to je dobré např i na X360 gp samotný na některé hry které nepodporuje *3*
  • ringmancz

    Za úspěšné dokončení nové výzvy ve hře World of Warships získáte do řad posádky velitele Stevena Seagala. (+ video)

    už zase bleskovku předběhl článek
  • Seagate představil externí pevný disk Game Drive for Xbox SSD pro Xbox One. Nabídne kapacitu 512 GB a vyjde v listopadu.

    Tvl, PS4 bude mít SATA 3 a pro Xbox jsou externí SSD na USB 3.0.
    Pravý NEXTGEN JE TADY :)
    • Hmmm a bude to mít přínos ? .... Pravda testy jsem viděl jen na PS4 a to ještě bez SATA3 .... ale SSD bylo ve výsledku k ničemu :/
  • Tip na monitor?

    Před časem mi tady LV poradil PC sestavičku (běží parádně, díky). Teď už je i budget na nějaký pořádný monitor, takže pokud máte nějaké tipy tak budu rád :)
    • Kup si urcite neco od amd. Zla nvidia muze za pos*any zivoty mistnich expertu.
    • Když radil LV, tak máš určitě Nvidii. Takže teď si připlatíš 3 litry na Gsync, místo freesync zadarmo. A to se vyplatí! *1*
      • Draken69CZ
        Už je nějaký monitor kde ten freesync funguje v celém frekvenčním pásmu?
        • TheSuffering

          Nepotvrzeno: V Diablo 3 si brzy zahrajeme i za Necromancera, v Overwatch za hackerku Sombru.

          Tohle je tak neskutečně trapnej argument. Můžeš mi říct, ve které nové hře, ale pořádné (nemluvím o CS, Dota, Lol a podobné ptákoviny), která trochu vyždíme výkon počítače, máš 100+ fps, že potřebuješ freesync v plném rozsahu? *6*
          • Draken69CZ
            Mít 100+ fps není žádný velký problém dyk i 1060 má ve FHD v Rise of the Tomb Raider přes 100fps, ale hlavně jde o to že když si člověk kupuje něco s nějakou funkcí a ta funkce je nějak omezena (v tomto případě tomu ze začátku tak bylo) měl by o tom vědět. Já se ptal a potom co mě Dr. Lisa Su poinformoval jsem uznal svou neinformovanost tak nevím co tě zase vzrušuje. Koupit si freesync 120Hz monitor kde to funguje o 48-75 Hz by mě docela mrzelo i když je ta funkce zdarma (příklad neber doslova)
        • běžně 30 - 144 Hz, stejně jako Gsync
          • Draken69CZ
            No úplně běžně tedy ne-e http://www.144hzmonitors.com/list-of-freesync-monitors/
            • Kde něco doporučuju ty joudo?? Číst umíš? *1* Já odpovídal Drakenovi na jeho tabulku, že jsou v ní chyby. TN bych nikomu nedoporučil..
            • Draken69CZ
              Tak to s tím docela pohnuli já si pamatuji že s tím byl docela problém a to pásmo kde to fungovalo bylo docela omezené, má 15k peníze nebudou problém.
            • Např. AOC AG271QX v tom tvým seznamu píšou 40-144 a když to tam proklikneš na Amazon, tak je tam správně 30-144 (i na webu AOC). Takže takovejhle seznam si můžeš strčit víš kam.. ;)
              Nehledě na to, že tam je spoustu neaktuálních modelů LCD. Jak říkám, u nových LCD není frekvence FS problém. A ušetříš 3-4 tis. oproti Gsync. Viz tento konkrétní AOC, na Heurece s FreeSync 9100,- s Gsync 13000,- Stejný monitor!
              Teď bude mít chudák tazatel dost dilema, jestli mu Gsync za ty 4 tisíce stojí... uživatelé AMD to řešit nemusí. Just saying...
            • no hej, ale ked to porovnas s http://www.144hzmonitors.com/list-of-g-sync-monitors/
              tak to je nebe :)
              funny, ze na gsync monitoroch radsej adaptive sync range racej nenapisu :)
    • Draken69CZ
      Cena, rozlišení, jaký máš GPU, typ využití, musíš to trochu vyselektovat.
      • 10-15 tis,1920 x 1080, MSI GTX 1060, převážně hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit