Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy

    Spekulace: Red Dead Redemption 2?

    RDR se vrací. *14* *14*

    https://twitter.com/RockstarGames/status/787639249864630273/photo/1
    • Draken69CZ
      Nebylo by to už RDR 3? Podle nastoleného pojmenování by se to nemělo jmenovat Red Dead Redemption 2, ale je to velká značka tak to asi tak dopadne.
      • residentevilfans
        Bude to spise Red Dead *Neco noveho*
    • Fajn

      Bylo by to fajn. Naposledy se mi nejvic od rockstaru libila L.A. Noire. Gta me vubec nebavilo. RdR 2 nebo něco jako L.A. 2 by se mi libilo. Jsem zvedav.
  • Draken69CZ

    Blameless

    Free na Steamu - velmi kladné

    Blameless je tajemná adventura zaměřená na řešení hádanek a krátký příběh. Ujmete se role architekta, který se snaží přijít na kloub podivným událostem, poté, co objeví důkaz o činu násilného charakteru.
  • sunlessaint

    PSVR

    Nemá už někdo z vás doma Playstation VR? Osobně to rozhodně neplánuju, kromě Star Treku by mi bylo nejspíš ze všeho zle, ale nějaký dojmy by mě zajímaly. Primárně, jak snesitelný to je, za tak nízkou cenu? A samozřejmě.. budou filmy pro dospělý? )) (p.rno slovo je zakázaný? No tak, vážně?)
    • Tak prej to trackovani je opravdu na pytel a to hlavne u ovladacu ktery se ve VR porad tresou (je to videt i v ruznych recenzich). Navic staci zakryt na helme trochu jedno svetlo a tracking hlavy je v haji.
    • Femto
      Osobně ne, ale prý je překvapivě dobré na čem to běží. Driveclub je sice "nečekaně" průser, ale ostatní hry jako Batman jsou prý super a to včetně grafiky. Dle mého to na nové PS4 Pro nebude vůbec špatné.

      http://tech.ihned.cz/hry/c1-65478480-prvni-dojmy-z-playstation-vr-rozumna-cena-a-nabidka-her-udelaji-z-psvr-hit-letosnich-vanoc?utm_source=centrumHP&utm_medium=technologiebox&utm_term=position-3%22%3Elink%3C/a%3E
      • Draken69CZ
        No Batman jsem kousek viděl a byl to pěknej hnůj.
    • Co jsem tak slysel a zjistoval tak PS VR ma rozhodne par skvelejch napadu co se tyce konstrukce tech bryli a maji obrazovku ktera ma udajne mensi mezery mezi jednotlivejma pixelama a navic dokaze PS VR snimat i pohyb ovladace coz je podle me uplne super ale na druhou stranu to snimani pohybu prej neni proti vite Vive nebo Oculusu moc dobry.
      Dalsi vec je ze je to delany spis na sezeni u televize nez na takovy to "room VR" jako ma vita Vive.
      • Draken69CZ
        Vita? Asi myslíš HTC Vive. PS VR má horší rozlišení a jeden displej, boduje cenou, ale krom VR potřebuješ kameru a ovladače move (funguje to i s těmi od PS3).
        • ringmancz
          PSVR má horší rozlišení na papíře, ale nemají to tak, že vepředu je jemnější rastr než po stranách?
          • Hanzales
            Co vím tak lajcky já, tak PSVR to co ztrácí na rozlišení dohání technologií OLED displaye, kde to díky rozmístění těch RGB bodů nějak eliminuje ten mřížkový efekt.
            Taky bych to právě rád zkusil, latence a rychlost snímání na papíře nevypadá zle a pokud by Sony časem skutečně uvolnilo SDK pro PC, byla by to zajímavá, levná a na HW nenáročná alternativa. Těžko říci jak to jako celek funguje (dokreslování mezisnímků vs 18ms odezva) dokud to člověk nedá na hlavu. Já bych právě bral něco jen tak na to "občasné" poježdění a polítání, ale otázka je, jestli bych na těch budíkách něco přečetl :)
            • Ze zkusenosti muzu rict ze nejvetsi problem nebude precist neco na budikach... pokud to trochu znas tak rucicku si najdes a cisla taky nejak odhadnes ale nejvetsi problem bude hledat nepratele v dalce. Ta chvile kdy lovic v dalce nepratelskej letoun kterej vypada jako 8 podivne preskakujicich pixelu je dokaze zazitek z VR docela narusit. Myslim ze na zavodeni by to mohlo byt pouzitelnejsi.
          • Draken69CZ
            Mám pocit že tohle mají snad všechny VR.
        • Jj bylo pozde a byl jsem pripitej tak omluvte snizenou kvalitu meho prispevku :D
  • Joshua

    Dark Heritage: Guardians of Hope

    ......................2V94K-56GJJ-3WA47
  • Nepotvrzeno: PS4 Pro bude podporovat HDD rozhraní SATA 3.0.

    ciwe, to je nextgen jak cyp :D
    • Na co SATA3, když to má stejně jen pomalej HDD? Stačí se podívat na net na testy SATA2 vs SATA3... Mám SSD a zkoušel jsem to dát na SATA2 místo SATA3 na desce a rozdíl v reálu jsem nepoznal.
      • Hele, kdyby tam narvali SSD, tak to těžko můžou prodávat za 11K, ale každý majitel si tam ten SSD může hodit sám, proto asi ta SATA3...
    • Draken69CZ
      no nextgen to právě není *15* Ale chápu pro dobrý pocit ti to stačí *3* Hlavně to po sobě pak utři *7*
      • Draken69CZ
        *15* ještě že je to tu samej chytrák a vysvětlili mě to jinak bych žil celej život v omylu *15* díky pánové *7*
      • ucho
        http://s2.quickmeme.com/img/7b/7b162ab3abbadac1a3577969be64584287270e9c411677b5546e8346ab30b0b8.jpg
      • N0isy
        Víš, že kdo nepochopí sarkasmus je hloupý? *3*
      • froztik
        Ze by to myslel jako /s ? *7*
      • Bojim se, zes to asi nepochopil.
  • ringmancz

    zajimavý ?hororový? bundle

    https://www.bundlestars.com/en/bundle/demon-bundle
  • oktavius66

    Spekulace: Sledgehammer Games připravuje pro příští rok nové Call of Duty, které se bude odehrávat ve VIetnamu.

    Že by to už konečně někomu docvaklo? Teď jenom aby se to neodehrávalo ve Vietnamu v budoucnosti *1* ...
  • Morraw

    Jack

    Už včera jsem si všimnul, že tu nenacházím Jackovy komentáře pod každým článkem. Asi zase ban ? *1*
    • Draken69CZ
      Ban za moc hrubek v jedné větě o třech slovech? Možná ho konečně máma dokopala aby si našel práci/brigádu... ne to ne má ban :D
    • residentevilfans
      Tu snahu mu musime nechat. *1*
  • BF1

    už dnes je na Origin access 10hodin BF1 zdarma
    • Hanzales
      4 hodiny v pytli, ale ještě 6 na zítra zbývá. S převážně povypínaným hudem je to docela dobrá řežba :) Za chvíli bude ve vaultu Battlefront a na BF1 si klidně počkám až bude taky ve vaultu pak a dám si ten SP ještě jednou :) Jinak jsem to na měsíc měl, pak ne, a teď to druhý měsíc zaplacené zase mám. Těch 120 kaček není zas nějak moc. No kdo z vás to má? ;o)
      • Kravicka
        Ja to mam asi uz 5. mesic.. je to prd lepsi jak 500 za 5GB dat v mobilu.
  • M3 60fps

    http://bit.ly/2deUiVO *15*
    • LOL jak neumi ani pridat k obrazku text bez jeho roztazeni!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit